Pepe Resmen Beşiktaş'ta! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pepe Resmen Beşiktaş'ta!

4 milyon 2 yillik diyor ntvspor
hem daha ucuz hem maiconu katlayacaktir oynadigi oyunla

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

toplam maliyet aşağı yukarı 10m ediyor bonuslarla biz maiconun bonservisine 8m verdik

Iyi de dogru bir kiyaslama olmaz, birinin bonservisi var digerinin yok. Arti biri 28 yasinda diger 34.

neden olmasın? sende gidip maicon yerine pepeyi alabilir miydin? çok rahat alırdın. ihtiyacımız olan sert ve lider stoper pepe için tam olarak biçilmiş kaftan. ayrıca pepe, maicon'un bize kattığından daha fazla katkı verecektir kuskusuz. f/p olarak pepe çok önde. pepe'nin tek dezavantajı yaşı ama 2-3 sene bizde rahatlıkla oynar, ligi darmaduman eder. hangisi daha pragmatik tartışmayalım istersen (;

toplam maliyet aşağı yukarı 10m ediyor bonuslarla biz maiconun bonservisine 8m verdik

neden olmasın? sende gidip maicon yerine pepeyi alabilir miydin? çok rahat alırdın. ihtiyacımız olan sert ve lider stoper pepe için tam olarak biçilmiş kaftan. ayrıca pepe, maicon'un bize kattığından daha fazla katkı verecektir kuskusuz. f/p olarak pepe çok önde. pepe'nin tek dezavantajı yaşı ama 2-3 sene bizde rahatlıkla oynar, ligi darmaduman eder. hangisi daha pragmatik tartışmayalım istersen (;
Biraz kafasi olan 34-35 yasindaki adam yerine gidip 27-28 yasinda olan birisini alir. Biz bunu yaptik diye demiyorum.

Bu adamın 10 numarası Sneijderdi. Biz o Sneijderi göndermek için 40 takla atıyoruz. Bunlarda dünya yıldızı diye getiriyorlar.

Guldurme bizi Fuat nerde ucuza geliyor adam Dunya yildizi Real Madrid gibi takimda oynuyor sen ucuza gelir diyorsun saka mi bu?

seninle zıtlaşmak istemiyorum ama orada maicondan yazıyor maicondan

MAICONDAN

M A I C O N D AN

Biraz kafasi olan 34-35 yasindaki adam yerine gidip 27-28 yasinda olan birisini alir. Biz bunu yaptik diye demiyorum.

Eger 2 tobcu da aynı performansı gösterecekse, dedigine katılıyorum genç olan alınmali fakat burada şöyle bir gerçek var: birisi pepe diğeri maicon. az önce de dediğim gibi f/p olarak pepe çok önde. senin mantıkla drogba'nin gelmesi de yanlıştı o halde, alper altuna yakışmayan bir post oldu kanımca

seninle zıtlaşmak istemiyorum ama orada maicondan yazıyor maicondan

MAICONDAN

M A I C O N D AN

Eger 2 tobcu da aynı performansı gösterecekse, dedigine katılıyorum genç olan alınmali fakat burada şöyle bir gerçek var: birisi pepe diğeri maicon. az önce de dediğim gibi f/p olarak pepe çok önde. senin mantıkla drogba'nin gelmesi de yanlıştı o halde, alper altuna yakışmayan bir post oldu kanımca
Ben yaklasik 3 hafta once Pepe icin bir yorum biraktim burada, keske Maicon'un yanina Pepe'yi de alsak diye, iste ozaman bak sen o defansa.

Köftöhor seni Bjk transferini duyunca gelmiş hemen :D

Konu Bilgileri
Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar
şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (5 kayıtlı ve 4 misafir)
Furkan Korkmaz, Sinan Bilgin

Köftöhor seni Bjk transferini duyunca gelmiş hemen :D

Konu Bilgileri
Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar
şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (5 kayıtlı ve 4 misafir)
Furkan Korkmaz, Sinan Bilgin
ahahaha buyrun Sinan Bey almaz mısınız?
Sinan Bilgin

20160425-beer-cocktail-recipes-roundup-10.jpg

Üst Alt