Pepe Sakatlandı 1 Ay Yok! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bayern maçı ilk yarıdan 5 olmadıysa bu adamın sayesindedir. Formu formsuzluğu falan her şeyi geçtim adam müthiş bir tecrübe. O tecrübe ile tinercilerin kendi rekorunu kırmasını önledi adam. Real Madrid gibi takımda kimseyi 10 sene boşuna tutmazlar.

Olabilir konya maçı rezaletti pepe için ne top sokabildi nede müdahaleleri yerindeydi konyanın golü ıskası sayesinde geldi super finalde penaltı yaptırmıştı konyaya karşı

Bu Alemin Tek Kralı

iyi de super final kaç ay önceydi

serdar aziz ligin en iyi stoperlerden biri ama pepe net daha iyi, form ve kalite olarak

Son düzenleme:
iyi de super final kaç ay önceydi

serdar aziz ligin en iyi stoperlerden biri ama pepe net daha iyi
Pepe kalite olarak ligin en iyisi ama kalite yetmiyor işte form durumun kötüyse ligte zaten çoğu maçını kendinden zayıf takımlara karşı açık savunma kapalı defansa oynuyorsun açık alanda defoların ortaya çıkıyor yaşta kemale gelmiş

Bu Alemin Tek Kralı

Form olarak en uç noktada serdar inanılmaz özgüvenli oynuyor zaten puan verdiğimiz maçların yüzde 90 i serdarın olmadığı maçlar

Bu Alemin Tek Kralı

Serdar'ın artısı her şekilde topa giriyor olması ancak özellikle defans arkasına atılan toplarda çok kötü, ikili müdahalelerde kıyas yapacaksak Pepe ezer geçer mesela. Pepe'nin temel sıkıntısı top çıkarmayla alakalı oluyor, onun dışında öyle çok kolay çalım yediği maç pek hatırlamıyorum ben. Pozisyon alması da iyi.

Serdar'ın artısı her şekilde topa giriyor olması ancak özellikle defans arkasına atılan toplarda çok kötü, ikili müdahalelerde kıyas yapacaksak Pepe ezer geçer mesela. Pepe'nin temel sıkıntısı top çıkarmayla alakalı oluyor, onun dışında öyle çok kolay çalım yediği maç pek hatırlamıyorum ben. Pozisyon alması da iyi.

Bir kere de polemik yaratma be adam yeter artık!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Söz konusu formsa Attamah bu sene en iyisi olabilir. Ne Pepe ne Serdar zaten üst üste 5 maç 90 dk çıkaramıyor.

Pepe, Tosic varken Vida gelince gol yemeyeceklerini sanıyorlardı her maç yemeye başladılar bırakın tam kadro gelsinler 31. hafta şampiyonluk maçlarından biri olacak özellikle Türk Telekom Stadyumunda Terim, taraftar ve takım 3'lüsü yan yana geldiği an sinerji ve enerji tavan yapıyor bambaşka bir havaya giriliyor bırakın o hafta isterlerse türkiye karması yapıp gelsinler finalleri en iyi oynayan takımız çekinmeyiz...

Son düzenleme:
Attamahin baskıda düştüğü hallleri 4 haftadır görüyoruz bizim buna iyi çalışmamız lazim

Bu Alemin Tek Kralı

Zaten ligde baskı altında saçmalamayacak soğukkanlılıkta ve yetenekte stoper yok. Popescu, Ujfa yok hiç bir takımda. Serdar'ın da geçen sene Kadıköy'de yaptırdığı penaltı akıllarda mesela.

Ama form deyince istikrar da önemli, sakatlanmayacak zırt pırt, kart cezası almayacak vs.

Herkes ujfalusi yi cok ovuyor ama o da hagi gibi direkten donenlerden

hagi hem kendi hem takimi adina, finalde gordugu kirmizi kartla ucurumun kiyisindan dondu . Kupa gitse idi tek suclu olacakti

ujfalusi ye gelince , yerel ligdeki en finalin finali tipi macta, senelerdir yuzumuzun gulmedigi stadyumda , rakip 10 kisi kalmis ve oyunu tutmamiz lazimken gitti topa zaman gecirmek icin vurdu sari kart gordu , sonra bir daha aynisini yapti ve atildi

bereket ki faturasi olmadi .. ucuncu siraya da ofsayttayken 2 kez dudugu duymadim diyen ilhan mansizi koyarim ...

su 3 hareketin yapildigi maclar

uefa finali rakip arsenal
lig finali rakip fb
CL maci rakip chelsea

Üst Alt