Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!


Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Dedigim gibi beyler, pozisyon %100 temizdir. Alves'in ayagi kirilmadigi icin burda kirmizi kart yanlisti.
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Bilen bilir kirmizi gormesi icin dokunmasi gerekmiyor . Katil gibi girmesi yeterli keza kendisinin her 5 hamlesinden biri karsisindaki oyuncu korkak oynamayip ayagini cekmese 6 ay sakatlayacak cinsten .
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Açık söyleyeyim bana da ilk başta dokunmadı gibi gelmişti ama fark yaratmaz.
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Şu ofsayttaki adamı silen gazeteciler mi yapmış videoyu
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Dedigim gibi beyler, pozisyon %100 temizdir. Alves'in ayagi kirilmadigi icin burda kirmizi kart yanlisti.Dimi kırılması lazımdı kırmızı yemesi icin evet bencede kırmızı degildi :DMantıgı kest adamın niyeti nedir ona bakın.
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Messi'nin 2.golünde Real'li topçuların Messi'ye dokunamadığı da ispatlanmış mı?
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!2. saniyedeki pozisyonda Ronaldo'nun kalçasını nasıl da Busquets'e doğru çıkardığını görün. Madrid'in sağ beki'nin adı neydi neyse o adam yine Busquets'e elini kullanmıyor gibi gözüküyor ama ali boğazına doğru deyiyor.O Pepe denen dallamanın pozisyonunda eğer Alves ayağını çekmeseydi neler olurdu onu düşünün. Yani Madrid göründüğü kadar yada konuşulan kadar masum değil. Kılıf aramasınlar
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!yine söylüyorum dünya izledi o gece barcayı.Çok aşşağlık bir takım.İşin o.su olmuşlar artık.çok antipatiklerdi geçen gece gerçekten.
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Messi'nin 2.golünde Real'li topçuların Messi'ye dokunamadığı da ispatlanmış mı?O pozisyonda Messi'yi biçiyorlar da Messi düşmüyor. Çünkü topu Madrid denen takımın kalesine göndermek, düşürmeye çalışan adamın kırmızı yemesinden daha zevkli zuahahahahaha. Ezik Real
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!yine söylüyorum dünya izledi o gece barcayı.Çok aşşağlık bir takım.İşin o.su olmuşlar artık.çok antipatiklerdi geçen gece gerçekten.Sebep. Neden. Futbol bu. Ne için. Bak aşağıda video var. İzle işte. Nesi antipatik. Real'liler topa dokunamayıca kızıyorlar. Sonra da ezik psikolojisi. Yok hakem, yok futbolcular iyi niyetli değil. Sallamasınlar
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Dokunsa zaten Alves'in bacağı kırılırdı.Kırmızı kart için illa ki bacağın kırılması gerekmiyor,teşebbüs de yeterlidir.
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Sebep. Neden. Futbol bu. Ne için. Bak aşağıda video var. İzle işte. Nesi antipatik. Real'liler topa dokunamayıca kızıyorlar. Sonra da ezik psikolojisi. Yok hakem, yok futbolcular iyi niyetli değil. SallamasınlarSebep kelimesinin eş anlamlısını amma çok kullanmışım ya.:SS:
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!4538.jpg
Top nerde, Pepe'nin ayagi nerde, iyi bakin. Böyle hayvanlara top oynamak yasaklanmalidir.
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!söyle bir mac yaşanmamıs olsa ben barcelonanın kayırılmadıgına ınanacamda...[video=youtube;d0om9WD8AsI]https://www.youtube.com/watch?v=d0om9WD8AsI[/video][video=youtube;8tLPRV-U6ds]https://www.youtube.com/watch?v=8tLPRV-U6ds[/video]
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Dokunmadığı kırmızı kart yemeyeceği anlamına gelmez, kırmızı kart + 2 tokat atmak lazım.
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!burda kac tane kırmızı kart ve penaltı var?
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!o zaman mascheranoya niye kırmızı vermedi hakemler onu söyleyin katalanlar. mascherano da tekme salladı bir pozisyonda sarı verdi. busgetsin pedronun alvesin yaptığı tiyatro
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!barcelona daha iyi bir takım olabilir ama tur ortadaydı.Burda olay barcelonalı oyuncuların antipatikliği.Sürekli yerlerdeler.Hakemin başına 10 oyuncu gitti şu pozisyonda.Fenerbahçelilere küfür edersiniz birde böyle bir olay olunca.Hakem i nasıl etki altına alıyorlar hemde deplasmanda.Chelsea ide yarıfinalde hakem yardımıyla elemişlerdi.efsanedir o hakem hatalarıda.Geçen sezonda nou campta interi durduk yere 10 kişi bıraktılar.adamlar komple bir maçı 10 kişi oynadı.
 
Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!Busquets ve Pedro tam gerizekalı.Hele Busquets´in geçen seneki sahtekarlığı yine denemesi delirtti beni.Şerefsiz herif.
 
Üst Alt