Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!

Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!

İnter maçında verilmeyen penaltılar ve tertemiz bir gol vardı.Chelsea maçında hatalar vardı ona kabul de İnter maçı dediğiniz kadar değildi.Son dakikada Barcelona'nın temiz golü verilmemişti o maçta.

chelsea sanırım o macta hakem adam gıbı yonetse 6-0 falan kazanırdır.barcelona 7 kişi kalabilirdi

[video=youtube;SRJpQ4rox9g]https://www.youtube.com/watch?v=SRJpQ4rox9g[/video]

busqets kadar antipatik topçu var mı ya adam kişiliksizin önde gideni barça bu adamı oynatıyor yaya toureyi yolluyor sırf katalan diye barcelonanın büyük ismine zarar veriyor bu adam. ronaldonun romarionun kruyfun rivaldonun kleivertın ronaldinhonun maradonanun messinin formasını giydiği barça söz konusu olan

Bu ne demek şimdi yaa. He. Nasıl bir tarz bu. Ayıp değil mi? Koçum'la ne demek istediğimi sanıyosun ki. Şu antipatik üye topiğnde senin adın neden bu kadar çok geçiyor anlaşıldı.

Ben ne demek istediğini bilmiyorum, hoşuma gitmeyen bir tabir. Bir samimiyetimiz de yok, kibarca uyardık işte. Antipatik olmaktan gocunmuyorum, sevilenlerde de benim adım çoktur merak etme.

Arkadasim anlamak istemiyormusun ?? Böyle laflar kullanip ortami geriyorsunuz sadece. Burda kimse Katalan yada kimse Madrid'li degildir. Burda hepimiz Galatasaray'liyiz. Ama senin gibi bir kac kisi bu konulari cok abartiyor.

galatasaraylıyız tamam ama sonuçta barçayı da tutan olur madridi de lakesı da miamiyi de ve atışmalar olur bunlar doğal şeyler.

Ben ne demek istediğini bilmiyorum, hoşuma gitmeyen bir tabir. Bir samimiyetimiz de yok, kibarca uyardık işte. Antipatik olmaktan gocunmuyorum, sevilenlerde de benim adım çoktur merak etme.

Belki samimi olmak için öyle konuştum. Hoşuna gitmiyorsa hoşuma gitmiyor dersin. Ağzını topla falan diyosun. Hayret abi ya. Durduk yere gerginlik. Kibarca uyarma bu mu? Bırak ya. Tamam hadi neyse

galatasaraylıyız tamam ama sonuçta barçayı da tutan olur madridi de lakesı da miamiyi de ve atışmalar olur bunlar doğal şeyler.

Tartismaniza bisey diyen yok burda. Ama bu Katalanlar lafi falan provokasyona kadar gidebiliyor. Ve böyle seyler yüzünden ceza vermekte istemiyoruz. Sakince tartisin böyle seyleri, böyle cirkin imalar bulunarak degil. Bize ne elin Ispanyollarin'dan.

Belki samimi olmak için öyle konuştum. Hoşuna gitmiyorsa hoşuma gitmiyor dersin. Ağzını topla falan diyosun. Hayret abi ya. Durduk yere gerginlik. Kibarca uyarma bu mu? Bırak ya. Tamam hadi neyse

Bunu daha önce birkaç kişiye de yapmıştın. Samimi olmak istiyorsan elbet olunur ama bu tarz bir tavırla olmaz bu, hiç hoş değil.

Bunu daha önce birkaç kişiye de yapmıştın. Samimi olmak istiyorsan elbet olunur ama bu tarz bir tavırla olmaz bu, hiç hoş değil.

Ne diyim Sertaç'cım sana:) Bu hoşuna gitti mi Sertaç'çım falan. Yada Beyefendi falan mı diyim. Ya da kardeş falan mı diyim. Ya da ne bileyim sen söyle. Çekinirim şimdi ben ne diyim sana. Yoksa hiç muhattap olmayalım mı? He ne dersin

Sertaç durduk yere gerginlik yaptın yani. Ne gerek vardı Hocam:eek: Tamam tamam kızma :)

Kırmızı kart ağır bir karardı, Madrid'in ev sahibi olduğunu da hesaba katarsak sarı kartla atlatılabilirdi. Tamam tehlikeli bir pozisyon ama kasıtlı olduğuna net bir gösterge yok. Bu pozisyona laf eden Kazım'ın Trabzon maçında gördüğü kırmızı karta da laf etmeyecekti o zaman. Aynı hareketi Messi yapsa yüzde yüz eminim ki ne hakem kırmızı kart çıkarırdı ne de budrakiler bu kadar konuşurdu. Aynen Ronaldo'nun topu saklayan Guardiola'yı ittirdiği için nerdeyse idam edileceği bir ortamda Messi'nin durduk yere taraftarlara abanmasının görmezden gelindiği hatta hoş karşılandığı gibi. Son olarak bu pozisyondan tamamen bağımsız olarak şunu söyleyebilirim ki futbolu, kalitesi herşey tamam ama bu Barcelona kadar çirkef ve itici bir takım daha görmedim Fenerbahçe'den sonra.

Pepe bir melek :melek:

Alves'e laf edenler mesela Mondragon'un Galatasaray-Pana(umarım doğru hatırlıyorumdur) maçında yaptığı hareketi hatırlıyorlar mı ? Hani böyle çirkef futbolcular yüzünden nefret ediyorsunuz ya Barca'dan peki siz Mondragon'dan da nefret ediyor musunuz ?

Çirkeflik diyince benim aklıma tek maçta yapılan hareketlerden busquets veya pedro gelmez. Pepe-Sergio Ramos çirkef. Sahtekar olarakta Di Maria. sahtekarın önde gideni. Alves orda kendini çekmekle çok iyi yapmış, o hareketi yapması bile tehlikeli hareketten kırmızı kart.

[video=youtube;ARElI4IvMv0]https://www.youtube.com/watch?v=ARElI4IvMv0[/video]

Şu hareketleri yapan adamdan ben hiç bi kartımı esirgemem şahsen :) az bile oluyor.

Pedro

Busqets

Alves

Mascherano

Barcelonanin cirkeflikte ilk 4 oyuncusu.

pozisyonun kırmızı kart olup olmadıgı hakkında bir sey diyemyecem ama o hareket ya alvezin ayagında bitseydi. hareket cok cok tehlikeli. bunun göz önünde bulndrmak cok daha dogru bence

dokunmasına gerek yok ki , ard niyetli bütün hareketler kırmızı kart.

Galatasaray ne hallere geldi hala, Barcelona - Real Madrid davası yapılıyor. Kendi davanıza önem verin biraz...

Busquets, Alves, Pepe, Ramos çirkef oyuncular. Pozisyon da kırmızı kart.

Pepe cok acik ve net bir sekilde Alves'i dokunmustur. Slow motion ile pozisyonun ASLINI ASLA ogrenemezsin cunku agir cekim ile HER DARBE hic birseymis gibi gozukur yani yumrugunu Pepe'nin agzina caksan ve bunu Slow Motion ile gostersen, ortada oyle agir bir darbe yokmus gibi gozukur.

Halbuki onemli olan pozisyonun hizli bir sekilde gelismis olmasidir, Pepe o bicim Alves'e girirken bile ne ufak bir dokunus kivrandirir adam'i ki oyle de oldu. Kaldi ki ila dokunmasina da gerek yok kirmizi gormesi icin, hareket bastan yanlis ve yasaktir futbol'a.

Real Madrid yine antipatik hale gelmistir. Bu Madridciler video yapmislar guya kendi lehlerine ama Busquets'in pozisyonunda bile NET darbe var Marcelo tarafindan. Pepe desen zaten ortada, daha verilmeyen 3,4 kirmizi kart var. Onlari da keske video'ya koyup OBJETKIF olsaymislar.

Kucuk Emrah gibi aglamayin Madridciler ...

Üst Alt