Pereira: ''Caner de Gökhan da en üst düzeyde oynayacak bekler değil'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pereira: ''Caner de Gökhan da en üst düzeyde oynayacak bekler değil''

5031486.jpg

Fenerbahçe
teknik Direktörü Vitor Pereira'nın, Inter ile sözleşme imzalayan Caner Erkin'e ve takımdan ayrılacağını açıklayan Gökhan Gönül hakkındaki açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Türk Milli Takımı'nın önceki gün Hırvatistan'a 1-0 mağlup olduğu maçı izleyen Portekizli çalıştırıcı, karşılaşma hakkındaki izlenimlerini Sport TV'ye aktardı.

'HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTILAR'

Pereira, "Türk Milli Takımı'nın iki kanat beki Fatih Terim'i hayal kırıklığına uğratmış olmalı. Çünkü beni uğrattı. Kendileriyle bir sezon çalıştım ve daha iyisini yapabileceklerini biliyorum. Yine de iddia edildiği gibi Caner de Gökhan da en üst düzeyde oynayacak bekler değil" dedi.

Bu sözler, Pereira'nın Caner ve Gökhan'ın takımda kalmaları için ısrarcı olmadığı şeklinde yorumlandı. (Haberler.com)

Kim ne dersin yıllardır bekleri taşıyor Fener'i.
Türkiye ligi için bu ligin kaşarları olmuş her konuda fazlasıyla katkı sağlayan adamlardı gitmeleri Fener'e ciddi güç kaybettirecektir.

Ama şöyle de bir gerçek var. Artık yaşları geçmişti. Fenerbahçe profesyonelce davrandı.

Kendisi de en üst düzeyde oynayacak ne bir takıma ne bir oyuncu grubuna layık onu napacaz Vitor efendii, bu oyuncu grubuyla Tr'de şampiyon olamamayı ancak senin gibi bir keko başarabilirdi ki başardın. Şimdi boşuna adamlara çamur atma. Yemim nerde lan benim çabuk yemimi verin olmadı kuş gifi de olur o da olumlu.

Ayrıca Caner'de gayet oynar doğru yardımlarla, defansif yönden zaafı var evet ancak hücum katkısı net üst düzey dediğim gibi doğru bir defans kurgusu ve hazırlık kampı ile hiç sırıtmaz.

Son düzenleme:
Haklı.

Abarta abarta bitiremediniz şunları yıllardır. Mesela herkesin sövüp yerin dibine soktuğu (ben dahil) Sabrinin milli takım performansı Gönül den kat kat daha iyi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yerli futbolcularin arasinda en iyilerden olabilirler ozellikle mevkileri itibari ile ancak siradan bir avrupali bek bunlarin yaptigini zaten yapiyor.

Diyor yıllardır CL'ye gidemeyen takımın teknik direktörü. Fener'e ya da bize en üst düzey seviyede adamlar lazım olduğunu kim söyledi? Gökhan'la Caner Türkiye için ideal adamlar. Bunların taraftarının zaten Avrupa umrunda değil. Ligde şampiyon olsalar kendilerini dünya devi ilan ediyorlar. Caner'le Gökhan size fazla bile.

Dogrulari soylemis. Zaten burada herkesin dedigi gibi Turkiye icin iyi oyuncular ama Avrupa da oynamak cok farkli, ozellikle CL de basarili olmak isteyen takimlar icin siradan oyuncular.

Çok doğru konuşmuş Starbucksçı.

Türkiye'de iş yaparlar ama Avrupa eline verirler

Sent from my iPhone using Tapatalk

caner intere gitti ama oyun tarzı avrupa futboluna uygun değil çizgiye inmeden muz orta kes kes nereye kadar farklı hücum teknikleride deneyeceksin avrupalı müsamaha etmez böyle işlere gökhanda habire sakad zaten

caner intere gitti ama oyun tarzı avrupa futboluna uygun değil çizgiye inmeden muz orta kes kes nereye kadar farklı hücum teknikleride deneyeceksin avrupalı müsamaha etmez böyle işlere gökhanda habire sakad zaten
İntere gitti de oradada Mancini malı var zaten aklı kimdeyse aldırıyor. Mancini onu tanımasa kimse almazdı caneri. Ayrıca bonservissiz olduğu için aldılar. FFP nedeniyle bedelsiz ve kiralık oyunculara döndüler. Çok darda kalıp bu havuzda oyuncu bulamadıkları zaman para harcıyorlar.

Üst Alt