Performans Bakımından En Hızlı Sedanlar (150.000 TL - 2017) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Performans Bakımından En Hızlı Sedanlar (150.000 TL - 2017)

Senden bir hatıra bana bu şarkı, bir gün gitsen bile hatıran yeter,
Unutmak mümkün mü böyle bir aşkı, bir gün gitsen bile hatıran yeter.. :rose:
modifiyeli-sahin-trafikteyim.jpg

Leo git başımdan :D

Jetta araba fln değil üretimi durdu TDI satılmıyor bile artık.

Otomatik vitesi arızalı.

Kalitesi düşük Meksika'da üretiliyor.

Türkiye'de de taksici zihniyet var tipi güzel diye tutulduğunu sanıyor.

508 kalite olarak 15 defa geçer hemde içinden.

Dediğim gibi birisi C diğeri D segment bu bile konuşmaya gerek olmadığını gösteriyor.

508 ilk çıktığında 2011'de kullanıyordum uzun süre, sonra makyajlıyı da sürdüm mükemmel bir araba. Jetta bildiğin odun, virajlara takla açacak gibi giren güvensiz bir metal yığını.

Kesinlikle doğru..:yenieek:

Meksika üretimi emisyon hileli, patlak DSG'li, Jetta'nın olduğu bir listede Mondeo ne alaka? 508 kalite olarak Jetta'nın içinden geçer. Jetta ile 508 aynı segmentte bile değiller, birisi C diğeri D segment.

Peugeot markasına zerre kadar güvenim yok. Bunun sebebi ise yaşanmışlıklarımın olması. Jetta ve Mondeo sağlamlık konusunda gözümde sıfır. Tabii bunlar tartışılacak konular. Herkesin kendine göre görüşleri var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peugeot markasına zerre kadar güvenim yok. Bunun sebebi ise yaşanmışlıklarımın olması. Jetta ve Mondeo sağlamlık konusunda gözümde sıfır. Tabii bunlar tartışılacak konular. Herkesin kendine göre görüşleri var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yıllardır Ford'a binerim, çok da marka tecrübem var.

Avrupa pazarında Japon'lar hariç en sağlam marka Ford'dur. Mekanik olarak en sağlam marka.

Yıllardır Ford'a binerim, çok da marka tecrübem var.

Avrupa pazarında Japon'lar hariç en sağlam marka Ford'dur. Mekanik olarak en sağlam marka.

Ehliyetimi aldigimdan beri bu sene 9.sene olacak sanirim sadece Ford kullandim simdiye dek. Ilk önce annemlerin arabasi 2001 model Ford Galaxy, gördügüm ve kullandigim en güclü arabalardan biriydi, bu arabayla ailem 11 defa Türkiye ye gidip geldi izine 12 senede. Muazzam bir arabaydi bence fiyat/performans olarak.

Her zaman Ford söyle kötü Ford böyle kötü diye seyler duymusumdur etrafimdan ama hic bir sekilde katilmiyorum buna. Normal kücük tamir isleri parca degistirme isleri disinda hic bir sorun yasamadik 12 yil boyunca kullandik arabayi. Gecen yazin da sattik, satilma nedeni ise annemlerin yeni bir araba alma istegi yavas yavas, yoksa o araba daha rahat bi 2-3 sene giderdi en az. Bir de babam eski arabayla uzun yola gitmek istemiyordu iyi durumda olmasina ragmen. Gecen yaz Ford Kuga aldilar, Galaxy'e göre cok daha kücük ama rahat yine de.

Ben kendim ise Ford Fiesta kullaniyorum, simdiye kadar hic bir sorun yasamadim ben de normal olan ufak tefek arizalar disinda. Araba hem rahat hem de az yakiyor 2004 model olmasina ragmen, 5.senem olacak bu sene kullandigim. Ford dan cok memnunum ve eger yeni bir araba almam gerekirse muhtemelen yine Ford dan bir modele bakarim.

Ford'da ar-ge sorumlusu ve ürün geliştirme yöneticisi olarak çalışmış bir hocam vardı kendisi hiç tavsiye etmiyor yav Ford'u.

-Tapatalk-

Hala çalışmadığına göre bir sıkıntı var ve kötülemesi tamamen kişisel.

Ford Dünya'nın en çok satan 3 markasından biri Dünya üzerinde.

Kaldı ki daha ben Dünya'nın en çok satan ve her iklime en dayanıklı ticari araçlarından biri Transit, Ford F serisi ve Supersports serisine girmiyorum bile. Ford GT ve Ford Mustang gibi arabalar üreten kimler var, normal binek üreten? VW? Peugeot? Fiat? Opel? Cevap hiç biri.

Ford mekanik, sürüş dinamikleri, direksiyon hissi, sağlamlık vs... olarak Dünya'da en iyisidir kendi marka bazında, çünkü bu marka bazları ulaşılması en kolay markalardır.

Üst Alt