Persie ve Kagawa Sakatlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Persie ve Kagawa Sakatlandı

Cevap: Robin van Persie ve Kagawa Sakatlandı!

aslantepedeki maçı zaten kazanırız ama manchester deplasmanından puan çıkarmak çok önemli.heleki yıllar sonra devler liginde oynıycaz.manchesterdaki eksikler bizim işimize gelir.

ManU'yu eledikten sonra o gazla Romario'lu, Koeman'li Barca'yi ezerek yenmistik Samiyen'de. Sonrasi ise kabus gibi gecmisti. Fazla havalarda ucmamaliyiz skor ne kadar lehimize olursa olsun.

Cevap: Persie ve Kagawa Sakatlandı!

Sakatlık haberine seviniyorum gibi algılanmasında çok güzel haber bence :eek: Ne diyeyim bizim maçtan sonra hemen iyileşirler umarım :D

Ulan tam super kadroyu bulduk dedik, simdi de Hamit'in top kayiplari ve cikaritonun kontrataklarini dusunmek istemiyorum. Hamit'in icine HAGI kacsin o aksam, ne olur.

Sakatlıklara sevinmek bize yakışmaz, geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda dönerler.

Bu kadar da eksik kalmasınlar ya... :D

Çok üstün olursak, orda ezersek onları; turnuvanın ilerleyen zamanları için rehavete sevk edebilir bizi...:asd:

Edit: 6 aymış Rvp... Üzüldüm...Ben kısa süreli birşey sanmıştım... Yazık olmuş...:sad007:

Üst Alt