Person of Interest


Cevap: Person of InterestTam hatırlamıyorum ama 14'tü galiba ondan sonraki bölümler her birisi baş yapıt. 22. bölüm de çok sağlamdı.
 
Cevap: Person of Interest‘Person of Interest’... Bize kötü örnek oluyor. Son yayınlanan bölümünü seyrettim. Yetti bana. Gelenek göreneklerimize ters bu dizi. Her yerde kamera var. İzliyorlar, dinliyorlar. Mr. Finch diye bi adam işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefliyor. Bana ne. Bir de ortak bulmuş; öldü diye kayıtlarda ama ölmemiş adı Rees. Eski CIA ajanı. Birinde para, ötekinde ajanlık deneyimi. Hay gizemine yani. Yok Lost’un yaratıcısı bir daha yaratmış. Adı da gizemdir bu işlerin. Düpedüz onu bunu dinliyorlar. Bir sahne vardı; “Aman işte bu yeter” dedim. Kadın avukatın bürosunda Finch. Arkadaş, yani Rees merkezde. Çaktırmadan konuşuyorlar. “Şimdi ben onun bilgisayarına virüslü eposta yolluyorum” dedi Rees. Ben “Tamam” yayından kaldırmak için bu sahne bile yeter dedim. RTÜK göreve. Topluma, millete kötü örnek olmak için başka sahneye gerek var mı? Virüslü eposta yolluyorsa bir dizi baştan kötü niyetlidir. Boşuna mı bunca insanı içerde tutuyoruz?

Ayık kafayla yazmadığı kesin. :eek:
 
Cevap: Person of InterestBoyle ironi mi olur yahu?Sezon finali muhtesemdi. Umarim yeni sezonun gelmesi cok uzun surmez ve bir zahmet her hafta yeni bolumu yayinlasinlar.
 
Cevap: Person of InterestSezon finalini izlemeye kıyamıyorum:sad007:Mentalist'te final bölümüyle karşımda duruyor.Keşke 4-5 saatlik sezon finalleri olsaydı:sad007:
 
Cevap: Person of Interestinanılmaz bir sezon finaliydi...şimdi elimizde bir tek game of thrones kaldı anasını satim
 
Üst Alt