PES 11 İlk Ekran Görüntüleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PES 11 İlk Ekran Görüntüleri

Sıcak sıcak geldi. Sanatsal fotoğraflar çekmeye çalıştım olmadı heralde :D

Öncelikle oyun içi grafikler ve hareketler süper, omuz omuza mücadele gibi bir çok özellik eklenmiş. Ayrıca taktik yaparken oyunculara direktif verebiliyorsunuz. Oyun içerik ve görsel anlamda mükemmel bir gelişmeye sahip.

Buyrun görüntüler:

78281947.jpg

12173208.jpg

42728179.jpg

89403302.jpg

96428543.jpg

55954961.jpg

31416612.jpg

53384585.jpg

Pes 2011 indirmek için ; https://dl.pes2011.konamionline.com/pes2011/package/PES2011_Demo.exe

Cevap: PES 11 İlk Ekran Görüntüleri

Ekran görüntüsü almakta sıkıntı olmuş - siyah ekran çıkıyormuş -

Sorun giderildi az sonra yayınlanır :)

Resimleri koydum, şimdilik 8 tane idare edin. Upload ettikçe ilk mesaja koyarım ;)

PES akar, Fifa 11 olmaktan ziyade 10.5. Ellerine geçen fırsatı gümüş tepsiyle Konami'ye verdiler.

Oyunu demosunu dahi oynamam Fifa 'yı silmeme yetti :D Oynamayı geçtim izlerken gerçek bir futbol maçı izliyor gibisiniz. Barça 'da Messi 98 ortalamayla oynuyor. Xavi 'nin şutları mükemmel. Caceres var bir de kafa topuna çıkıyor, şut çekiyor. Genel anlamda güzel, beğendim. Onun dışında taktikler çok geliştirilmiş. Oyuncunun koşacağı yerleri mentalitesini vs. belirleyebiliyorsunuz ayrıca, menajere de bırakabiliyorsunuz.

Sorusu olan varsa cevaplayayım ?

Edit: Robben aynı kazmalığında duruyor, ceza yayından vole vurdu. Top Nou Camp 'ın dışına gitti :D

2 haftaya Fifa 11 cikiyo, bunu mu alsam dersin Mehmet? Fifa benim 94'ten beri tek oynadigim futbol oyunu :)

Mert en merak ettiğim, oyuncular sanırım artık eskisi kadar kalın değil. Ve renkler daha gerçekçi.

Hareketleri soracaktım, eskisi gibi çok mu mekanik yoksa daha mı gerçekçi?

Bu arada kaleciler nasıl, Pes 2010'da kalecilerin her biri Leo Franco'ydu çünkü.

2 haftaya Fifa 11 cikiyo, bunu mu alsam dersin Mehmet? Fifa benim 94'ten beri tek oynadigim futbol oyunu :)

Ben de Fifa yı 2002 'den beri oynarım. PES gerçekçilik olarak Fifayı katlamasına rağmen Fifa 'yı oynardım ama bu sefer gerçekten başka :)

Mert en merak ettiğim, oyuncular sanırım artık eskisi kadar kalın değil. Ve renkler daha gerçekçi.

Hareketleri soracaktım, eskisi gibi çok mu mekanik yoksa daha mı gerçekçi?

Bu arada kaleciler nasıl, Pes 2010'da kalecilerin her biri Leo Franco'ydu çünkü.

Kalecilerde gözle görülür bir gelişme söz konusu ama defanstaki değişim süper diyebileceğim şekilde. Savunma oyuncusu rakibi ekarde edebiliyor, fiziğiyle top alabiliyor, topun önüne yatarak topa müdahale edebiliyor vs.

Gerçekçiliğe gelince; dediğim gibi sadece izlesen bile futbol maçı izlemiş gibi olursun.

Yanliz sut cekmek biraz tuhaf olmus gibi. Toplari bir tuhaf yolluyorlar kaleye.

En iyisi bir el daha oyniyim bakim :D

Mevki kısaltmaları saçma olmuş Türkçe dil seçeneğinde Mehmet'in ekran görüntülerinden anladığım kadarıyla :D

Of of, yılın oyunu budur. Fifa'yı görmedim ama o kadar emin oldum.

Üst Alt