Pes 2010 Demo çıktı ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pes 2010 Demo çıktı !

Cevap: Pes 2010 Demo çıktı !!!

Messi'yle koşarak adam geçemezsin zaten. :) Messi dediğin adam deparcı değil. Ronaldo'yla, Keita'yla koşarak adamları geçemezsen o zaman bir terslik vardır.

Sen git Fifa'nı oyna orası tam senin istediğin gibidir zaten .Ama orası da doğru bende futbol bilgim çok azken fifa oynardım daha kolay gelirdi o bakımdan sana hak veriyorum ilerde pes oynamaya sende başlarsın ;)

Bana önce yeni ekran karti lazim oynamam icin, nezaman bir oyun acsam bilgisayar kapaniyor :eek:

Çok kötü olmuş PES her zamanki gibi. ahahaha. :D PSN Store'u aşındırdığıma yazık yemin ediyorum. Bunu piyasaya sürmek büyük bir utançtır oyun camiası adına. Fanboyluk yapmayın, şu oyunun rezalet fizik motorunu görmezden gelmeyin. Ayda falan oynanıyor diyeceğim de yok valla, çok değişik bir yer çekim ortamında gerçekleşmiş bir oyun bu.

Konsolda her türlü FIFA 10 derim, oyun futbol oyunlarında gelinen son nokta olmuş.

PES'te aşırı kötü değil ama FIFA gibi olamaz.

Ama tabii ki PC'de PES oynanır orası ayrı konu.

Konsolda her türlü FIFA 10 derim, oyun futbol oyunlarında gelinen son nokta olmuş.

PES'te aşırı kötü değil ama FIFA gibi olamaz.

Ama tabii ki PC'de PES oynanır orası ayrı konu.

FIFA konsolda 3 yıldır önde. Ben de bu Mart'ta fark ettim bunu. Ondan önce hep PES oynardım. "FIFA çocuk oyunu" diyordum hatta o zamanlar. :D En son 2003'te kalmıştık tabi biz FIFA'da. 2008 ve 2009 oldukça başarılıymış FIFA adına. 2009'u test ettim ve onayladım. FIFA 2010'da da yenilikler gelmiş ancak yine bazı eksikler var. Kaleci olayı mesela. 2009'da da eleştiriliyordu kaleciler bazı pozisyonlarda yerinde kalıyor diye. O eksiklikler düzelmiş ancak bu sefer de kaleciler ile ilgili başka problemler ortaya çıkmış. Update falan gelecek büyük ihtimalle oyun çıktığı gibi. FIFA 10 için o yüzden son nokta demek doğru olmaz. Tabi ki her halükarda PES'ten iyidir. Her şeyiyle daha mükemmel. Kim ne derse desin. Otoriteler bile FIFA diyor. Siz kendi dünyanızda istediğinizi diyebilirsiniz. ;)

Çok kötü olmuş PES her zamanki gibi. ahahaha. :D PSN Store'u aşındırdığıma yazık yemin ediyorum. Bunu piyasaya sürmek büyük bir utançtır oyun camiası adına. Fanboyluk yapmayın, şu oyunun rezalet fizik motorunu görmezden gelmeyin. Ayda falan oynanıyor diyeceğim de yok valla, çok değişik bir yer çekim ortamında gerçekleşmiş bir oyun bu.

Ehehe o oyun GTA IV motoruyla yapıldı burdan anlaşılıyor bir şeyden anlamadığın konuşuyorsun öyle.

FIFA konsolda 3 yıldır önde. Ben de bu Mart'ta fark ettim bunu. Ondan önce hep PES oynardım. "FIFA çocuk oyunu" diyordum hatta o zamanlar. :D En son 2003'te kalmıştık tabi biz FIFA'da. 2008 ve 2009 oldukça başarılıymış FIFA adına. 2009'u test ettim ve onayladım. FIFA 2010'da da yenilikler gelmiş ancak yine bazı eksikler var. Kaleci olayı mesela. 2009'da da eleştiriliyordu kaleciler bazı pozisyonlarda yerinde kalıyor diye. O eksiklikler düzelmiş ancak bu sefer de kaleciler ile ilgili başka problemler ortaya çıkmış. Update falan gelecek büyük ihtimalle oyun çıktığı gibi. FIFA 10 için o yüzden son nokta demek doğru olmaz. Tabi ki her halükarda PES'ten iyidir. Her şeyiyle daha mükemmel. Kim ne derse desin. Otoriteler bile FIFA diyor. Siz kendi dünyanızda istediğinizi diyebilirsiniz. ;)

Sana ne ya nedir bu kendini beğenmişlik? İsteyen istediğini beğenir sana ne yani? Sanırım bilerek antipatik davranmaya çalışıyorsun.

Cevap: Pes 2010 Demo çıktı !

Gol mü değil mi ? ;

golm.jpg

Birde bişey soracaktım,ben de seyirciler pek kıpırdamıyor,sizde de öyle mi ?

Rıdvan olsa "gol olur" derdi ama bence olmaz :) Evet seyirciler pek kıpırdamıyor.Ya demodan kaynaklanıyor ya da oyunun bir eksikliği ama seyirci tepkileri güzel olmuş mesela deplasmanda oynayan takımın topu ayağında fazla tutmaya başlayınca yuhalanması güzel,daha önceki oyunlarda varmıydı dikkat etmedim ama ben yeni farkettim.Ayrıca kalecilerin yapay zekası da daha iyi olmuş.Bugün bir maçta defansın arkasına havadan top attım ve adamım kaleciyle karşı karşıya kalacaktı ama kaleci ceza sahası dışına çıkarak topu uzaklaştırdı.Ayrıca artık kaleci eldivenlerinin kaynak eldivene benzememesi yani düzgün olması da güzel olmuş.Kaleciler için tek eksik şey pozisyon alırken ellerini vücutlarına çok fazla yakın tutmaları.Geçen sene de aynı problem vardı.Fakat bu eksiklik sadece replay de kaleciye bakınca belli oluyor yoksa maç sırasında rahatsız etmiyor.

Hadi normal futbol forumunda anlıyorum yok o oyuncu kötü yok nonda şöyle baroş böyle diye ama burası pes demo topici yuh ulen size burda da tartışma var :D

@serhat türkel ne adamsın sen ya sanane kardeşim :Dmillet pesi beğeniyor zoruna giden ne onu anlamıyorum :D hahaha adam gelmiş Pese laf atıyo

bence forever PEStir fifa her geçen sene biraz daha eziliyor bence :D

Penaltı atabilen var mı? :)

Valla hocam özellikle kanatlardan girip topu geriye çekmeye çalıştım,PES 2009'da öyle penaltı yaptırabiliyordum çok fazla.Ama bu sefer hiç olmadı,önlibero kademeye girip söktü aldı benden.

Kademe anlayışı çok güzel olmuş,özellikle zaman zaman attığın normal pasların arapas etkisi yapabilmesi de ayrı bir güzellik.Gol atmak gerçekten çok zor.

Pes'de sevmediğim özellik çok kolay adam geçiyordum yani sağa kır sola kır çalım olsun. Bu şekilde birçok gol atıyordum. İnşallah bu özelliği düzeltmişlerdir. Kolay gol atmak istemiyorum :D

Üst Alt