PES 2012 mi FIFA 2012 mi ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PES 2012 mi FIFA 2012 mi ?

Cevap: PES 2012 mi FİFA 2012 mi ?

Çok fazla vakit ayıramıyorum oyun oynamaya ama bu sene Fifa Pes'ten kat kat daha iyi olduğu oldukça açık.

Cevap: PES 2012 mi FIFA 2012 mi ?

Oyun zevk meselesidir. Oynarken keyif almadığım fifa'yı sırf daha çok kişi almış, ya da bir çok otorite tarafından daha iyi bulunmuş veya daha gerçekçi diye oynama zorunluluğum olmamalı sanırım. Pes mi fifa 'mı tartışmasına girersek bunu sabaha kadar tartışırız ama bu iş tercih meselesidir ve kimsenin oynadığı oyunu daha iyi diye başkalarına kanıtlama zorunluluğu olmamalı bence. İsteyen istediğini oynar.

burda fifacılar çoğunlukta herhalde. ama türkiyede pes açık ara önde. mesela herhangi bir ps3 cafeye gidin 20masa varsa 15i pes oynar 1i fifa, o da belki.

Oynamadım fifa 12'yi ama fifanın genel tarzı zaten ağır bi oyun oynatmak.

Şutlar öyle pesteki gibi değil. Ağır gidiyo top, top sürme, pas verme felan çok ağır.

Peste tam hızlıca top çevirebiliyosun çok güzel ara pasları atılıyo.

Pes 12'yi bende beğenmedim. 11 mükemmeldi. Mesela her attığım frikik giriyodu zor öğrendim atmasını ama atıyodum.

12 de aşırı zor. Barajı geçirmek özellikle. Selçuk inan ile atabiliyorum dahada yok.

fifa 12 iyi olmuş ama alışkanlıktan dolayı pes 2012 oynuyorum

bu arada futbol oyunlarında

gelmiş geçmiş en iyi grafikler: pes 2012

gelmiş geçmiş en iyi oynanılabilirlik : pes 6

Ben en iyi oyuncu seviyesinde Master Lig açmıştım. Karşı takım frikik kazanırsa, penaltı kadar etkili zaten adamların hepsi topu köşeye asıyor. :D

Japonlar atmosfer işinden de anlamıyor. Fifa atmosfer işini daha iyi yapıyor.

Yıllardır Pes oynamış biri olarak söylüyorum bunları.. :)

pes oynıcaksam gider pes6 oynarım fifadan sonra kafamı dagıtmak için

Cevap: PES 2012 mi FİFA 2012 mi ?

Banada öyle geliyor. 2008'den 2011'e kadar Pes'in daha iyi olması o ara paslarındaki güzellik, top çevirmenin verdiği haz ile alakalıydı. 2012'ye kadar sorsalar bende Pes derdim. Şimdi Fifa diyorum. :)

ayrıca o çok eleştirilen fifa 3d yüz modelleme işini artık ciddiye almaya başladı her oyuna yüzler daha fazla gerçekçi olmaya başladı.

Üst Alt