PES 2013 Galatasaray Kits (Fantasy) By AhmetGS17 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PES 2013 Galatasaray Kits (Fantasy) By AhmetGS17

Mor formada bitti ;)

Tabi PES13 oynayan varsa ..

gs-mor-tr.png

gs-mor-cl.png

o-yaka-4-kk-kopya.jpg

Home formada küçük bir hata yapmışım. O yüzden eklemedim. Halledince onu yüklerim.

Bunlar CL versiyonları. Zaten GDB çıkaracağım yakın zamanda.

Laser delikleri gerçek deliktir, içi boştur. Gerçek maç formaları detaylı incelenerek, gerçeğe en yakın forma olması için çaba gösterilmiştir.

kit.png

kit1.png

602.png

kit2.png

kit3.png

-----
Galatasaray 14/15 PES13 Formaları:

Formalar bitti gibi. Sadece küçük rütuşları kaldı. Fontlar yenilenecek. Biter bitmez GDB hazırlanacak.

gs_home-cl-01.png

gs_away-cl-01.png

kit.png

kit1.png

kit2.png

kit3.png

Bekliyorum abi :ka19:

Eyvallah kardeşim. Bu arada formaların gerçeğe en yakın hali olması için çok uğraştım.
Gerçek authentic maç formaları yakından incelendi. Tüm detaylar PES formalarında işlenmeye özen gösterildi. Hatta birkaç kez farkettiğim hata ve eksikler yüzünden yeniden sil baştan yaptım.
Bu arada home formanın yaka tipi PES13 yaka tipleri içinde yok. Onu tasarımla ben yapmaya çalıştım. aşağıdaki gibi:

bac59flc4b1ksc4b1z-11.jpg

DOWNLOAD

Galatasaray 14/15 Kits – PES 2013 – “Tüm Kombinasyonlar” (ByAhmetGS17)

bac59flc4b1ksc4b1z-1.jpg

Toplam 24 adet forma hazırlanmıştır.
( Şampiyon Ligi = 12 adet ) ve SporToto Süper Ligi = 12 adet) olmak üzere; 3 kaleci + 4 iç saha + 4 dış saha +1 mor forma şeklinde )

Formalarda kullanılabilecek tüm kombinasyonlar oluşturulmuştur.

Güle güle kullanın.
Bu arada 24 forma için preview hazırlamaya vaktim olmadığı için sadece STSL de kullanılacak normal kombinasyonlar için hazırlayabildim.
Tekrarlamakta fayda var:

-Kaleci formaları previewde her ne kadar kısa kollu görünüyor olsada elbette uzun kolda mevcut.

Pakette mevcut formalar ( CL için Turkish Airlines, STSL için Huawei sponsorlu olmak üzere) :

-Kaleci Forması YEŞİL
-Kaleci Forması GRİ
-Kaleci Forması SİYAH

- Home forma ;
Çubuklu forma + Kırmızı şort + Kırmızı çorap
Çubuklu forma + Beyaz şort + Kırmızı çorap
Çubuklu forma + Beyaz şort + Beyaz çorap
Çubuklu forma + Kırmızı şort + Beyaz çorap

-Away forma ;
Beyaz forma + Beyaz şort + Beyaz çorap
Beyaz forma + Kırmızı şort + Beyaz çorap
Beyaz forma + Kırmızı şort + Kırmızı çorap
Beyaz forma + Beyaz şort + Kırmızı çorap

-Third forma ;
Mor forma

Parçalıyı bitirdim. Bir deneme paylaşımı yapalım. Diğerlerinin de çalışmaları devam ediyor.
En yakın zamanda GDB olarak paylaşacağım

home-01.png

bir şey soracağım takımın güncel transferlerinden bazılarını nerden bulacağız?. carole , jpk gibi. ben de 2013 kullanıyorum.

yaptım diyelim surat ve fizik özelliklerini ve takıma transferini nasıl ayarlayacagım ?

kardeş ona göre benzetirsin zor birşey değil carole u zenci yapıcaksın işte saçınıda 3 numara yaparsın bitti gitti face filanda olabilir internette olmadı onları indirirsin ama zor iş o tecrübeli değilsen takıma transferide edit menüsünden yapıyorsun orda transfer seçeneği var yenisin sanırsam

kardeş ona göre benzetirsin zor birşey değil carole u zenci yapıcaksın işte saçınıda 3 numara yaparsın bitti gitti face filanda olabilir internette olmadı onları indirirsin ama zor iş o tecrübeli değilsen takıma transferide edit menüsünden yapıyorsun orda transfer seçeneği var yenisin sanırsam

Aslında yeni değilim de yeni oyuncuyu ben hep takımdan transfer ederim böyle oyuncu oluşturduğumuz zaman nasıl eklenecek onda şüphem vardı . ha bir de oyuncunun fizik özelliklerini kaç yapacağız ?

Ugur Kaya ; Ne yazık ki PES13 dışında forma yapmıyorum. Zaten çok yoğunum . Bir de başka oyunlara bulaşırsam ölür giderim yorgunluktan :D
fatih çelik ; PES13 için ben Anatolia yamasını kullanıyorum. Yaklaşık 1 yıldır PES13 oynamıyordum. Silmiştim. Ancak forma konusunda talep olunca kurmak zorunda kaldım tekrardan.
Anatolia yamasının da yeni versiyonunu buldum kurdum. Ama nette PES13 sitelerinde birçok futbolcunun yaması mevcut. Hatta bazıları takım halinde yapıyor herkesin.
Ozan Puki ; Eyvallah . Beğenildiyse ne mutlu bana

:hat:

Bu arada PES13 için bizim crimson light rengindeki üçüncü formadaki detay çalışmamı da bitirdim. Gerçeğe benzemiş mi. Siz karar verin.

bcvcv.jpg

bac59flc4b1ksc4b1z-31.jpg

Formalar bitti. Ancak GDB yapmaya fırsatım olmadı. Vaktim olunca GDB de hazırlayacağım.
Ayrıca kaleci formasındaki kol detayı biraz zor. Ve uğraş istiyor. O yüzden sadece şimdilik yeşil formayı yaptım.

home-byz-krm-tr.png

home-byz-krm-cl.png

home-syh-syh-tr.png

home-syh-syh-cl.png

home-par-par-tr.png

home-par-par-cl.png

away-syh-syh-tr.png

away-syh-syh-cl.png

thrd-krmz-krmz-tr.png

thrd-krmz-krmz-cl.png

gk-yes-yes-tr.png

gk-yes-yes-cl.png