PES 2019 Ana Konu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Online da momentum denen saçmalık yüzünden oyundan soğudum

Yılların pesçisiyiz

X ile savunma yapılmıyor savunmaların dengesi bozuluyor,illa alan savunması yapacaksın pas kanallarını kapatacaksın.Onu bile yapsan takım buyur abi geç diyor

Sinir hastası olmaya bire bir.Ne hakkınla maç kazanıyorsun ne kaybediyorsun oyunun dengesi yok

Adamlar oyunu insanların hırsından yararlanıp my club parası satmak için tasarlamış.Offline takılıcam bundan sonra genç oyuncuları alıp level atlatırım vs

Ama şunu söyleyebilirim ki gelecek yıllarda bu oyunu almayı düşünmüyorum.Yine de fena değil offline olarak ama ben my club için almıştım o yüzden pişman oldum aldığıma

Evet arkadaşlar demiştik size Konami adamdır

Gelen kutuma 20 dolar değerinde 2000 my club parası bırakmışlar

Olumsuz yorum atmıştım steamde sildim tabi ki :ROFLMAO:

Online da momentum denen saçmalık yüzünden oyundan soğudum

Yılların pesçisiyiz

X ile savunma yapılmıyor savunmaların dengesi bozuluyor,illa alan savunması yapacaksın pas kanallarını kapatacaksın.Onu bile yapsan takım buyur abi geç diyor

Sinir hastası olmaya bire bir.Ne hakkınla maç kazanıyorsun ne kaybediyorsun oyunun dengesi yok

Adamlar oyunu insanların hırsından yararlanıp my club parası satmak için tasarlamış.Offline takılıcam bundan sonra genç oyuncuları alıp level atlatırım vs

Ama şunu söyleyebilirim ki gelecek yıllarda bu oyunu almayı düşünmüyorum.Yine de fena değil offline olarak ama ben my club için almıştım o yüzden pişman oldum aldığıma

Evet arkadaşlar demiştik size Konami adamdır

Gelen kutuma 20 dolar değerinde 2000 my club parası bırakmışlar

Olumsuz yorum atmıştım steamde sildim tabi ki :ROFLMAO:

İnsan biraz davasının arkasında durur. 20 dolarese kendini japonlara itelemişsin gibi geldi.

A2786334B922EDBE91536F254FA202A98A818C9F

Kadromun son hali sayın Klopp'u Gs mizin başına geçirmeye karar verdim lakin henüz piyasaya düşmedi gelince o işi de halledeceğiz

Pesin şu olayı güzel

VINÍCIUS JÚNIOR - pesdb.net

Mesela Vinicius 77 overall ama sürekli oynatırsan 91 e çıkabiliyor overallı

05:37 - 07:29

Online da ise momentum var derken şöyle saçmalıklardan bahsediyorum.Mümkün olduğu kadar online dan uzak duruyorum sağlık açısından :D

Konami adamdır!
Fifanın fiyatını 469 tl ye çıkarmasından bir gün sonra pes 2019 standart sürümü 199 tl ye düşürdü (Ps4)

:hat::hat::hat::hat:

Ne olsun gaza gelip para yükledim baş çıktı ama asıl sebep bu değil

Online sorunlar çok fazla adamı yeniyorum saymıyor ne saçma sistemse,adam bilerek lag yapıyor oyun bi anda kapanıp sayılmıyor.Bu maç geçersiz sayılacaktır diyor

3-0 öne geçtiğim maç bi anda böle iptal oldu

Bugün bir kaç kere olunca delirdim tamamen kaldırdım hesaptan

Bir de mesela sözleşmeler çok can sıkıcı Fifa da pack açınca sözleşme veriyor bunda vermiyor sağlam adamları oynatmak için işin yok uğraşıp gp kasacaksın dandik adamlarla pc ye karşı

Çok sorun var mesela demoda ki oyun müthişti 1 hafta önce mi ne yama geldi bombok oldu oyun hiç tavsiye etmem o yüzden çok zaman alıyor

Üst Alt