PES 2019 Ana Konu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyun yükleniyor. Liverpool - Schalke deneme maçına girdim, oynanış fena değil. FIFA'ya göre saha içinde daha üstün.

Oyunda aşırı pas hatası yapılıyor, topçular basit pasları alamayabiliyor.

Yine de kendin kariyer falan yapcaksan FIFA, arkadaşlarla turnuva yapcaksan PES diyebilirim.

DwfZFgGX0AAUVvi

My club'u beleş oynayabiliyorsun zaten ben mesela o mod için almıştım

Daha almam artık

Şurada daha detaylı bir inceleme yapmıştım

Bildigim kadariyla pes 16 dan beri yapiliyor bu zaten. Oyunun cikisindan belli bir sure gectikten sonra fiyati dusurup myclub modunu ucretsiz yapiyorlar ama server sikintilari ve hileciler oyunun onune geciyor bazen

Oyunun kendisi hile yapıyor zaten.Biraz seri yap hemen momentum devreye giriyor veya yenilmeye başla bir daha zor toparlıyorsun

Eşleştirme sistemi zaten berbat,hilesi felan da üstüne çileği oluyor işte

Fifa varken alınmaz

ps4 için oynanışı güzel oyunun akıcılığı görüntü kalitesi vs. mesela arkadaşlarımla gidip zevkine maç yapacaksak Fifa 19 yerine Pes 19 'u tercih ediyoruz ama bilgisayarda işler çok farklı saçma bir şekilde kasma oluyor görüntü kalitesini ve grafik seviyesini en düşük seviyeye çeksem bile hiçbir şey fark etmiyor hiçbir şekilde o akıcı oyunu oynayamıyorum işin tuhafı hemen her arkadaşımın başına da aynı şeyler geliyor belki oyunun orjinal olmaması ile de alakası olabilir ama çok can sıkıcı bir durum

Ben sorunu çözemedim ve bilgisayarımdan kaldırdım artık Pes 2019 'u ve artık son kez Pes 2020 'yi bekliyorum tamam kötü bir oyun değildi Pes 2019 da ama artık Pes 2012/2013 gibi nokta atışı yapması gerekiyor yok artık bu da olmazsa Fifa yeni bir oyuncu kazandı diyebiliriz

pes 2019 bence çok güzel tabi eksikleri var ama pes den vazgeçemiyorum fifa ya bir türlü kanım ısınmadı pes 3 den beri aralıksız her pes serisini oynadım pes 2019 gayet oturaklı bir oyun olmuş

2-3 gün önce Playstore de 20 tl ye kadar düşmüş

Kariyer yapmayacaksanız satın almanın lüzumu yok şuradan beleş oynayın

Üst Alt