PES 2020 Ana Konu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pes 6-Pes 10-Pes 13 baya güzeldi

Ben bu 19 un demosunu oynamıştım oyun mükemmele yakındı ama official versiyon bir çıktı yine malca maç motoruna döndü.Demosunu oynadıktan sonra sonunda adam gibi Pes çıkarmışlar demiştim

Bilerek mi yapıyorlar acaba ?

Bir de bu herifler o kadar bok atılmasına rağmen Pes 19 da satış rekoru kırmışlar en çok sattıkları seri olmuş

Millette alışkanlık oldu bence PES iyi de olsa kötü de olsa alıyor bulunsun, oynarım az da olsa deyip alıyorlar diye düşünüyorum. Demoya aldanıp alanlar da olabilir.

Adamlar Liverpool'u kayıp etti ama onun yerinede önümüzdeki üç sene boyunca Bayern, Manchester United ve bugünde Juventus Turini kaptıklarını duyurdular...

sağlam değiş tokuş olmuş

Juventus ve Stadı orjinal olarak sadece PES2020'de olacak

Bayernin Stadıda öyle ama Bayern orjinal olarak olacak Fifada

Manchester United'da aynı Juventus gibi

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

İyice atari oyunu oldu, takımların isimleri yok, lisans yok, CL ve AL'de yok.

Konami o kadar para kazanıp lisans alamıyorsa, tadında bırakması daha doğru olacaktır.

3 gün sonra demosu çıkıyormuş.

D_lr6oLWwAEI-Ni

PES 2019 oynadım geçenlerde İlk defa. Uzun yıllar sonra bir pes oyununda bukadar eğlendiğimi hatırlamıyorum.

FIFA'dan daha iyi buldum açıkçası oynayış şeklini.

Gerçekçi futbola daha yakın dediklerine ilk defa katılıyorum ki halen değil ama yakınlar baya.

Demoyu merakla bekliyorum.

Kölesiyiz sövsek de saysak da oynamaya devam zaten 2019u hiç sevmedim ama aynısıdır büyük ihtimal büyük değişiklik olmaz.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

degisiklik olsun hep ayni yoldayim bi seferde olsa pese geceyim diyorum hala hep ayni enginede dolaniyor, fifa her 2-3yilda engine degistiriyor, aslinda atmosfer, statdaki görsellik futbolcularin tipleri hepsinde pes daha gercekci.

degisiklik olsun hep ayni yoldayim bi seferde olsa pese geceyim diyorum hala hep ayni enginede dolaniyor, fifa her 2-3yilda engine degistiriyor, aslinda atmosfer, statdaki görsellik futbolcularin tipleri hepsinde pes daha gercekci.

Her şeyi geçtim diyelim takımını kurdun 10 maç attın tekrar aynı kadronun sözleşmelerini uzatmak istedin,uzatamazsın dandik oyuncularla mecbur oynayıp para kasacaksın

P2w bir oyun acayip hem de paket açıyorsun sözleşme yenileme yok içinde.Sistemin yetiyorsa özellikle pc için diyorum Pes'i oynamanın mantığı yok

Her şeyi geçtim diyelim takımını kurdun 10 maç attın tekrar aynı kadronun sözleşmelerini uzatmak istedin,uzatamazsın dandik oyuncularla mecbur oynayıp para kasacaksın

P2w bir oyun acayip hem de paket açıyorsun sözleşme yenileme yok içinde.Sistemin yetiyorsa özellikle pc için diyorum Pes'i oynamanın mantığı yok
anlasildi fifaya devam

Oha demin oynadım inanılmaz olmuş bu sefer.Gerçek maça başlıyorsun sanki.Oynanabilirlik çok iyi gerçekten.

Üst Alt