PES 2020 Ana Konu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar merhaba,
Başlığı açılmış mı bilmiyorum, Pes 2020 steam/psn hesap isimlerimizin paylaşıldığı bir konu başlığı açmak mümkün mü? Ya da bu konu başlığının ilk sayfasına kullanıcı isimlerini sabitlenebilir de. Forumdaki arkadaşlarla online maç yapmak keyifli olur.
sen aç varsa birleştirilir zaten....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

sen aç varsa birleştirilir zaten....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Başlık açıldı;

Laptop baya eskidi ama 19’u düşük ayarlarda oynuyordum.Gtx 680m ddr5 4 gb ekran kartı çok mu düşük kalır?En düşük çözünürlük bile olsa satın alacağım

Pes 19 ;
30 Ağustos 18 - Pes Yayınlanma Tarihi
13 Aralık 18 - Pes Lite(Ücretsiz myclub modu)

Bu sene biraz daha geç çıktı ama büyük ihtimal yine aynı olacaktır

Şu myclub modu için pes lite dağıtma işine son vermeleri lazım.Alanlara haksızlık ve enayilik gibi geliyor

EEvVpphWsAYdrbA

7 yıl aradan sonra pes'e geri mi dönsem acaba :danyal:

Şöyle paket açılımlarından adam gibi birşeyler elde edeyim harcadığım paraya en azından birşeyler elde edeyim dersen pese geç.Ama oyunda geçen seneye göre birkaç sorun mevcut.Paslar saçma sapan yerlere gidiyor.Bazen oyuncular topa hareket etmiyor.Biraz sinir eden hataları mevcut ilerleyen güncellemede düzeltirler diye umuyorum.Eğer düzelirse ve simülasyon olsun takıntın yoksa oyun olsun eğlendirsin dersen pesi tavsiye ederim.

Şöyle paket açılımlarından adam gibi birşeyler elde edeyim harcadığım paraya en azından birşeyler elde edeyim dersen pese geç.Ama oyunda geçen seneye göre birkaç sorun mevcut.Paslar saçma sapan yerlere gidiyor.Bazen oyuncular topa hareket etmiyor.Biraz sinir eden hataları mevcut ilerleyen güncellemede düzeltirler diye umuyorum.Eğer düzelirse ve simülasyon olsun takıntın yoksa oyun olsun eğlendirsin dersen pesi tavsiye ederim.

Demosunu indirip oynadım biraz, baya hoşuma gitti. Online pek oynamıyorum. Fifada da orta kalite bi kadrom vardı aklıma geldikçe ayda yılda bi giriyorum. Genelde arkadaşlarla takılıyoruz, turnuva vs. Pas olayı da, sanırım ayarlardan pas yardımını açınca top daha iyi gidiyor. Bana öyle geldi.

Demosunu indirip oynadım biraz, baya hoşuma gitti. Online pek oynamıyorum. Fifada da orta kalite bi kadrom vardı aklıma geldikçe ayda yılda bi giriyorum. Genelde arkadaşlarla takılıyoruz, turnuva vs. Pas olayı da, sanırım ayarlardan pas yardımını açınca top daha iyi gidiyor. Bana öyle geldi.
PESin oyun mekanismasi vs. felan hepsi cok cok daha iyi. Gecen sene PES ve FIFA almistim oyun olarak PES daha iyiydi yine
Fakat arkadaslarin cogu FIFA oynayinca, FUT ve lisanslar ve kariyer modu daha iyi olunca daha cok FIFA oynadim. PES keske bu konularda daha iyi olsa net olarak PES alirdim her sene.

Üst Alt