PES 2020 Ana Konu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
farry tikki=fatih tekke
amlincop=Hamit Altıntop
Emi Beltok=Emre B.
serser alci= serkan Balcı
Ouid=ümit ozat
Risko=Rüstü
diğerlerinin şifresini çözemedim.
Toula Selcan=Tolga Seyhan
Imgham Torhan=Ibrahim Toraman
Malaris Stand=KORAY AVCI
Bartolik=Yıldıray Baştürk
Maros=NECATİ ATEŞ
ben necatiyi NECTAİ olarak da hatırlıyorum o hangi oyundu acaba

Her sene Pro Clubs için FIFA alıyordum, bu sene almayacağım. PES 2021'de 20₺'ye denk gelince en azından kariyer yaparım diye aldım. Unreal Engine ile PES 2022'yi bekliyorum. Yıllardır istediğim bir şeydi UE ile bir futbol oyunu yapılması, umarım Konami batırmaz.
Dayanamayıp FIFA almıştım ama saçma sapan hatalarıyla bıraktırdı kendisini. PES 2021'i modladım öyle oynuyorum, oldukça da keyif alıyorum.

Kullandığım modlar;

@Aras Şimşek

smokepatchi bende yapmıştım da holland ne iş
bir de hareket yapamıyorum ben adam akıllı f710 var logitech fifadaki gibi yapmanın yolu var mı
FIFA'da olduğu kadar akıcı ve kolay değil maalesef. Arada videolara bakıp deniyorum ama pek beceremiyorum hareket yapmayı. Holland's Gameplay ise oyunun oynanışını değiştiren bir mod. Top fiziğinden ikili mücadelelere kadar elden geçirilmiş, güzel ve daha özgür bir oynanış imkanı sunuyor. Çeşitli sürümlerini de yapıyor bu Holland. Denemenizi tavsiye ederim, ben videosunu eklediğim versiyonu kullanıyorum ancak dilerseniz diğer versiyonlara da şu konudan ulaşabilirsiniz;

Ayrıca tüm modları türüne göre sıralı bulabileceğiniz şöyle bir konu da mevcut;

Dayanamayıp FIFA almıştım ama saçma sapan hatalarıyla bıraktırdı kendisini. PES 2021'i modladım öyle oynuyorum, oldukça da keyif alıyorum.

Kullandığım modlar;

Pes 20 var hali hazırda üstüne 21 update zımbırtısını almaya gerek var mı ? Yani demek istediğim oynanış açısından fark ediyor mu ? Daha önce konuşulmuştur muhtelemen ama okuyamadım valla.

Pes 20 var hali hazırda üstüne 21 update zımbırtısını almaya gerek var mı ? Yani demek istediğim oynanış açısından fark ediyor mu ? Daha önce konuşulmuştur muhtelemen ama okuyamadım valla.
2020'yi yorumlayacak kadar oynamadım ama Konami bir değişiklik yapmadıklarını, tüm vakitlerini UE ile geliştirdikleri PES 2022'ye ayırdıklarını söylemişti. Muhtemelen 2020 ve 2021 aynı oyun.

Offline özelinde konuşuyorum fifa'dan daha iyi oynanışı var ama 2012'den beri fifa oynadığımdan mıdır nedir ısınamadım bir türlü. Fifa'ya nasıl alıştıysa bünye çamur gibi olmasına rağmen başka futbol oyunu oynayamıyorum.

Üst Alt