Petrol Ofisi Sosyal Lig Fantezi Futbol | Lige Giriş Bilgileri İlk Mesajda - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Petrol Ofisi Sosyal Lig Fantezi Futbol | Lige Giriş Bilgileri İlk Mesajda

Hamsiler'den geçen sene iyi puanlar alıyordum.
Bu sene her güvendiğim hafta yaktılar.

Aslında kadroyu evinde oynayan takımların penaltıcilari ile doldurmak lazım birde asistci beklerle

VAR varken bir şekilde penaltı çıkıyor zaten.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

savunma hatay ve ts, orta saha maxim dışında değişken, forvet bupenza abubekir ve mustafa?
Beşiktaş'ta Larin dışında diğer 2 forvet oynamayacak.Boupendza bu maçta cezalı.Mohammed Kamara'yı ilk 11'e veya en azından yedeğe eklersen puan alma ihtimali fazla.Boupendza'yı aratmamak için iyi bi şekilde forma şansını kullanır diye tahmin ediyorum..

Beşiktaş'ta Larin dışında diğer 2 forvet oynamayacak.Boupendza bu maçta cezalı.Mohammed Kamara'yı ilk 11'e veya en azından yedeğe eklersen puan alma ihtimali fazla.Boupendza'yı aratmamak için iyi bi şekilde forma şansını kullanır diye tahmin ediyorum..
Üstad aslında ortalama ideal kadroyu yani iskeleti bulmaya çalışıyorum. Çift maç haftaları olduğunda takip etmek zorlaşıyor. Boupenz'in cezalı olduğunu bilmiyordum teşekkürler.

Üst Alt