PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı!

Dogum günün kutlu olsun dostum bi grup kurmayı düşünüyoruz forumun gizli bi bölümünde sadece bazı uyelere acık olacak ıstersen senide aramızda görmek isteriz oluşumun ismini simdi acıklayamam bazıları mudahale edebilir. senin gibi taktik bilgisi üst düzey uyeleri aramızda görüp engin alman tecrübelerini bizimle paylasman ıcın seni davet ediyorum.

Tesekkür ederim :hat:

Tarikat kuruyorsan ben böyle bir ortamda bulunmak istemem.

Al işte hani noldu başkanı savunanlar. İşe yaradı mı yumuşak ton? Hepinizin Allah belasını versin.

Ben savundum.. Baskanın uslubu dogruydu. Buna ragmen bu cezalar geldi. Bazı arkadaşlar yumusak buldu. Daha sert konussaydı, ezeli rakipleri ve TFF yi ve de kurullarını suclasaydı kim bilir neler olurdu?

Bir zamanlar Aziz Y. tum takımları ve TFF yi hedef alırdı. Her stadda "Aziz ve Fener aleyhinde tezahuratlar olurdu. Oyle mi olaydı yani?

Bu tupcu kasinmaya basladi..
Bize nezaman adam gibi bir Baskan gelecek? Birde derin Galatasaray diyoruz, yok en guclu biziz saha disinda. Lan 20 yildir takip ediyorum futbolu, kim gelse tffye mhkya hep bizi dilim dilim dogurdular ve buna ragmen en cok biz sampiyon olduk!

Onun bunun cocuklari ( forumda bazilari var, kuslar) halen havliyorlar. Neymis biz TFF ve diger oyunlarla sampiyon oluyoruz.

G..... Skip tusunu attigim kuslari, istediginiz kadar gelin. Yinede ASLANin pencesinden kurtulamazsiniz.

O tff ve diger kim varsa hepsine bela okuyorum. Ne halleri varsa gorsunler, aldiklari her kurus bogazinda yada orasina burasina kalsin!

TFF Tahkim Kurulu, Beşiktaş'a çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle verilen 110 bin TL'lik para cezasının kaldırıldığını açıkladı

Üst Alt