PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı!

Güldük eğlendik falan tamam da bu camianın büyükleri, ağır topları nerede Allah aşkına ? İki haftadır her alanda doğranıyoruz, tepki koymak için ne bekleniyor hala ?

Toplanıp ortak bir metini kamuoyuyla paylaşsalar bu kadarına cesaret edebilir miydi TFF veya kurullar ?

Bugün sesini çıkarmayıp yarın müsait ortam oluştuğunda kafasını çıkaracakların peşinen yüzüne tüküreyim. Zor günde herkes kayboluyor anasını satayım, ne iğrenç ne kadar çıkarcı bir güruh bu yahu.

Güldük eğlendik falan tamam da bu camianın büyükleri, ağır topları nerede Allah aşkına ? İki haftadır her alanda doğranıyoruz, tepki koymak için ne bekleniyor hala ?

Toplanıp ortak bir metini kamuoyuyla paylaşsalar bu kadarına cesaret edebilir miydi TFF veya kurullar ?

Bugün sesini çıkarmayıp yarın müsait ortam oluştuğunda kafasını çıkaracakların peşinen yüzüne tüküreyim. Zor günde herkes kayboluyor anasını satayım, ne iğrenç ne kadar çıkarcı bir güruh bu yahu.

TFF denen kurumda Erdoğan a çalışıyor bunu görmüş olduk.

Demirören in bu kadar yaşanan rezilliklere rağmen hala federasyon başkanı olması kabul edilemez.

Bu federasyon hiç seçim yapmayacak mı ? Ömür boyu mu federasyon başkanlığı yapacak bu adam ?

Ya Galatasaray umurlarında değil ya da korkuyorlar sanırım. İşte tam da bu yüzden kulübün yabancı sermayeye satışına eskiden karşı olsam da artık karşı değilim diyorum.

Reis istemediği sürece tüpçü orada kalacak beyler tüpçü her söylediğine biat eden bir holdingin başi yani gitmesinide istemez kulüpler ise hem tesisten hem.devletten korkuyor haliyle o yüzden cezalar dahada ağır olsa bile tüpçü gitmez o yüzden kurnazlık la mantıkla biseyler yapmak lazım yoksa güç onlarda güç bizde değil bir kanun çıkarıp kulüplerin vergi borçlarını affetmiyorum verecekler dese misal duman olur kulüpler.

Nasıl isterseniz öyle gelin top tüfek sene sonunda gene o kupayı Ali Sami Yene getireceksiniz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aslında bu tür cezalar bize yarıyor. daha önce mersini paramparça edip hepsini üst üste koyarak kupayı kaldırdık. yine aynısını yaparız. şu kadroyu bi düzeltelimde devrede.

Doğum günüm diye hiç birşeyi takip etmedim bugün. Daha yeni görüyorum bu ne lan böyle orospu çocukları.

sent via GSC

Doğum günüm diye hiç birşeyi takip etmedim bugün. Daha yeni görüyorum bu ne lan böyle orospu çocukları.

sent via GSC
Dogum günün kutlu olsun dostum bi grup kurmayı düşünüyoruz forumun gizli bi bölümünde sadece bazı uyelere acık olacak ıstersen senide aramızda görmek isteriz oluşumun ismini simdi acıklayamam bazıları mudahale edebilir. senin gibi taktik bilgisi üst düzey uyeleri aramızda görüp engin alman tecrübelerini bizimle paylasman ıcın seni davet ediyorum.

Dogum günün kutlu olsun dostum bi grup kurmayı düşünüyoruz forumun gizli bi bölümünde sadece bazı uyelere acık olacak ıstersen senide aramızda görmek isteriz oluşumun ismini simdi acıklayamam bazıları mudahale edebilir. senin gibi taktik bilgisi üst düzey uyeleri aramızda görüp engin alman tecrübelerini bizimle paylasman ıcın seni davet ediyorum.
Erkek erkeğe grup mu olur lan.

Invite yollayacak misin sahsima?

Üst Alt