PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı!

Galatasarayin en büyük silahi taraftari.
Bugün cikar Galatasaray Futbol Kulübü olarak, son dönem yasananlar sebebi ile bir sonraki yayin havuzundan cikmayi degerlendirmeye alacagiz diye bir aciklama yaparsin olur biter.

Galatasarayin en büyük silahi nedir taraftari.
Bugün cikar Galatasaray Futbol Kulübü olarak, son dönem yasananlar sebebi ile bir sonraki yayin havuzundan cikmayi degerlendirmeye alacagiz diye bir aciklama yaparsin olur biter.
Aga onu yapabilecek hiç kulüp yok şu ekonomik düzende. Bunların hepsi lafta kalır

Aga onu yapabilecek hiç kulüp yok şu ekonomik düzende. Bunların hepsi lafta kalır
Neden?
Kendi basina bir yayinci bulamayacagin icin mi?
Zaten amac kendi basina yayinci bulmak degil ki silahi dogrultup baski kurmak.
Mevcut havuzdan Galatasarayi cikardigin zaman o havuza ne kadar teklif gelir?
Sence öyle bir durumda diger kulüpler de TFF´ye baski yapmaz mi?

Üzerine koyuyorum, bugün baskan ciksin Galatasaray futbol kulübü maclara cikmiyor desin bakin bakalim neler oluyor.
Neden korkuyorsunuz, ihrac falan mi?
Cidden ihrac edebileceklerine inaniyorsaniz birsey diyemem ama Galatasarayi ihrac etmenin yayinci kurulus icin ne demek oldugunu düsündünüz mü hic? Bu lige en cok parayi kim veriyor?
Vakti zamaninda Fener ikinci lige düsmesin diye yalvaranlar, Fenerin kara kasina kara gözlerine vurgun olduklari icin mi öyle davrandi saniyorsunuz?!

Üzerine koyuyorum, bugün baskan ciksin Galatasaray futbol kulübü maclara cikmiyor desin bakin bakalim neler oluyor.
Neden korkuyor sunuz, ihrac falan mi?
Cidden ihrac edebileceklerine inaniyorsaniz birsey diyemem ama Galatasarayi ihrac etmenin yayinci kurulus icin ne demek oldugunu düsündünüz mü hic? Bu lige en cok parayi kim veriyor?

Şöyle bir şey olur bein sözleşmeyi fesheder havuz geliri olmadan lig oynanmaya devam eder , zaten dertleri biziz biz hariç 17 takım birbiriyle can ciğer.

Şöyle bir şey olur bein sözleşmeyi fesheder havuz geliri olmadan lig oynanmaya devam eder , zaten dertleri biziz biz hariç 17 takım birbiriyle can ciğer.
Oraya kadar gelmeden neler olur neler.
Bu senaryoyu vakti zamaninda Fener´in ikinci lige düsürülmesi söz konusu oldugunda izledik.
Hic kimse onlarin kara gözüne kara kasina bayildigi icin düsürülmesinler diye yalvar yakar olmadi, hepsinin menfaati ve cikari oldugu icin öyle davrandilar. Bu havuzu ayakta tutan iki kulüp var Galatasaray ve Fenerbahce, bu kulüplerin en büyük silahi ama kullanmasini bilene.

Oraya kadar gelmeden neler olur neler.
Bu senaryoyu vakti zamaninda Fener´in ikinci lige düsürülmesi söz konusu oldugunda izledik.
Hic kimse onlarin kara gözüne kara kasina bayildigi icin düsürülmesinler diye yalvar yakar olmadi, hepsinin menfaati ve cikari oldugu icin öyle davrandilar.

Ne Cb , Ne hükümet , ne bakanlık , ne tff , ne diğer 17 takım bizi istemiyor zaten yani Fb ile aynı değiliz ki.

Benim bir tek anlayamadigim sey var , aydinlatin tatmin olalim

Baslikta bazi arkadaslar var , unal aysal konusmalari ile "nasil vururdu tff ye" diyor , ayni zamanda onun kovdugu terim 2 gun sonra demirorenle gulusmusken terimi de koruyor

Simdi ben anlamiyorum , hangi model bir tavir bu ?

Aysal bir GS efsanesi terimi yemedi mi kardesim ? Nasil unutuluyor bu ? Nasil aysali savunuyorsunuz ?

Peki suc terimde ise , aysal a saygisizlik eden , sizin fenomen baskaniniz aysal i hice sayan ve kendini kovdurup demirorenle kameralara poz veren terim i nasil savunuyorsunuz ?

Bir kendi icinizde celiski yasamayin once ya
aysal kısmı falan beni ilgilendirmiyor da

o zaman fatih terim Galatasaraydan kovulmadı mı ? kovuldu. napsın adam milli takıma gidip para kazanmasın mı ? senelik 4 milyon euro civarında para vermişlerdi boştayken gitti imzayı attı. ne var bunda ?

Galatasaraydan ayrılmadan önce de "sadece 4 maçlığına ve para almadan gidiyorum" demişti.

fatih terimin o olayların öncesinde sonrasında hiç bir suçu yoktur.

Bizi şampiyon yapmaya çalışıyorlar sanırım. Üst üste gelen kötü sonuçlarla homurdanmaya başlayan camiayı yeniden şampiyonluk için kenetliyorlar. Bu taraftar yine şampiyon yapacak takımı. Artık içerideki her maç daha fazla bağıracağım tribünden.

...
1fa385858458109b72a8b26db9327f5e.jpg

Üst Alt