PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı!

Balık hafızalı milletiz 3 gün geçse unutuyoruz olayları neler neler oluyor ülkede oy oranları artarak devam ediyor.
Herseye oy olarak bakmayin, ki bugüne kadar henüz ülkede futbol ile alakali bir secmen tepkisi olmadi.
Bunun yaninda devletin kaybedecegi vergi gelirini bir düsünün.
Biz bu kitlesel gücü dogru kullanamadigimiz sürece bu olay böyle devam edecek.
Bakin Fenerbahceye, adamlar bugüne kadar neler neler yapti ama dogru düzgün, herkesin ha simdi oldu dedigi bir ceza aldirlar mi?

Herseye oy olarak bakmayin, ki bugüne kadar henüz ülkede futbol ile alakali bir secmen tepkisi olmadi.
Bunun yaninda devletin kaybedecegi vergi geliri?
Biz bu kitlesel gücü dogru kullanamadigimiz sürece bu olay böyle devam edecek.
Bakin Fenerbahceye, adamlar bugüne kadar neler neler yapti ama dogru düzgün, herkesin ha simdi oldu dedigi bir ceza aldirlar mi?

Ben de onu diyorum Fb yapınca üste ödül alıyor biz yapınca yediğimiz cezalar ortada yani aynı değiliz.

Yarin secim olsa gelecek talimat uzerine mr maguruscu kosa kosa demirorene oy verecektir, baskan da ona uyacaktir. Mayista degisim sart.

Ben de onu diyorum Fb yapınca üste ödül alıyor biz yapınca yediğimiz cezalar ortada yani aynı değiliz.
Cünkü ayni tepklileri vermiyoruz.
Aziz itin tekiydi ama adam hakli veya haksiz fark etmeden oyunu bu ülkenin kuralina göre oynuyordu.
Aziz disinda tek bir tanesi cikip da son yapilan yayin ihalesinde oynanan kur oyunu icin agzini dahi acmadi.

Cünkü ayni tepklileri vermiyoruz.
Aziz itin tekiydi ama adam hakli veya haksiz fark etmeden oyunu bu ülkenin kuralina göre oynuyordu.
Aziz disinda tek bir tanesi cikip da son yapilan yayin ihalesinde oynanan kur oyunu icin agzini dahi acmadi.
Aziz yildirim temiz futbolun son kalesiydi. Maalesef o kale de yikildi. Yaziklar olsun.

istedikleri kadar ceza versinler iş sahada bitiyor kayseri maçının devamı gelsin hocasız şampiyon olduk kenetlenmek önemli

Apo denen sümsük nasıl.pasif bir adam goruyorsunuz biraz sorumluluk alsa gider reise vs biseyler yapmaya çalışırdı bunuda gayet iyi yapar ama başkan sayesinde verdigimiz tepkiler bile işe yaramıyor

Demirören gibi bir adam hala federasyon başkanlığı yapıyor. Federasyon başkanlık seçimi yapılmıyor. Bu adam ne zaman gönderilecek ?

Her başkanlık görevinin süresi olur. Bu adamdan ne zaman kurtulacağız ? :mad:

Adamlar utanmasa Terim yanlış yere oturdu deyip ona da ceza verecekler.

Ülke futbolunda yaşananlar mide bulandırmaya başladı artık. Demirören ve tayfası başı çekiyor.

Uyuyan aslanı uyandırdı salaklar. Bundan sonra şampiyonluk kesinlikle bizim olacaktır bunu yazın bir köşeye.Herkes kenetlendi şimdi onlar düşünsün.Şampiyon oluncada bu onun bunun evlatlarından 1 kişi bile arenaya sokulmamalı kupa törenine, al 1 tarafına sok kupanı şimdi diye.

Piknik tüpünü bi tarafına montelediğimin çocukları. Topunuzla tüfeğinizle gelin alayınızı birlikte bozguna uğratacağız

Üst Alt