PFDK Zokora'ya 3 Maç Ceza Verdi


Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdiyuh be. itiraz ederler 2 maça iner en fazla. fener maçında oynamasın diye yapmışlar acık. 3 maçlık bir hareket değildi
 
Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdiBizim maçta hareketi kırmızı kart olabilirdi tamam ama fener maçı olmasa o kart okadar kolay çıkarmıydı acaba.
 
Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdiYuhh arkadas maç içinde sarı kartlık bi pozisyon oldugunu düşünmüştüm acayip fazla bir ceza bu 1 maç yeterlidir.Alex'in yaptıgıyla bunun yaptıgı arasında ki fark nedir söyleyin bana..!!

Kesinlikle itiraz edilmeli Fener macına yetişmesin diye yapıyor şerefsizler..!!!
 
Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdiFenerasyon. Komik. Gercekten komik. Iyice Muz Cumhuriyeti oluyoruz artik ya. Düsmeyi de kaldirin tam olsun. Ayip ya vallahi ayip
 
Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdiBu ceza ortalığı çok karıştırır.. 2 maç bekliyordum onuda 1 maç indirirlerdi. Böylece fb maçında oynardı.Şimdi 3 maçtan 2 maç indirirler fb maçında oynayamaz böylece ortalık karışır. Trabzon ne yaparsa haklıdır. Cezaların standartı yok.
 
Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdibizim üstümüzden fb ye yılın kıyağını geçtiler iyi mi ? ( hem bize yarandılar hemde fb ye kıyak )
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt