PFDK Zokora'ya 3 Maç Ceza Verdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK Zokora'ya 3 Maç Ceza Verdi

Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdi

Bu kadar şerefsizliklerin döndüğü ligi daha fazla çamur, pisliğe sokup duruyorlar.

Yani Engin, Elmander, Alex´in pozisyonlarina bakiyorum, Zokora´nin pozisyonuna bakiyorum, verilen cezalari karsilastiriyorum ve utaniyorum.

Muz Cumhuriyeti olma yolunda hizla ilerliyoruz. Aferin herkese. Düsmeyi de kaldirin utanmadan da iyice rezil rüsva olalim dünyaya.

Ben sizin yöneteceginiz futbola da, size de......

Allah sizi bildigi gibi yapsin ya

Ulan Trabzonspor. Ölmeye gidin lan oraya. Ölümüne oynayin, 90 dakika ölümüne pres yapin savasin. Bu maci kazanin ve herkesi kapaklayin.

lan alexle bu adamın yaptığı hareket arasında ne fark var? millet kırmızı biraz ağır oldu diye hemfikir oldu bu şerefsizler 3 maç verdi.

kimin uşağısınız lan siz.

vay adiler 2 mac verseler tahkimden 1'e inecekti simdi 3 veriyorlarki tahkim den ikiye insin ve fener macinda oynamasin

Normalde cezasını gençler maçı ile tamamlaması gerekiyordu. Eziklere şirin görünmek için yapılan bir hamle

Yaptığı hareket kasti de değildi. yani maç içinde oyundan ihraç edilmesi hataydı bencce. Buna 3 maç veriliyorsa ben bu işte art niyet ararım. 1 maç verilmesi gerekiyordu.

Eyyamcılıktan başka birşey değil.

elmanderin diyetini zokoraya ödettiler.muhtemelen 3 mac cezası 2 ye düşücek .amaç bizim maçta oynatmamak.

antudan 2 yorum. ílk adam olayi cözmüs ama ikinci adam gsye dokunmadan edememis. görmeden ayagina basmisti elmander o pozisyonda kuslar göremez bunu tabiki.

Engin kafa attı 2 maç ceza aldı. Bu adama haketmediği kırmız karttan dolayı 3 ceza veriyorlar. Yuh! :bansign:

Enginin pozisyonda tahrik var. 2 mac dogru karar

elmanderde görmeden adamin ayagina basiyor. oda dogru karar.

Arkadaş tamamen f5 maçında oynamamasına yönelik bir ceza ve bunu bu forumdada görünmüş olduğu gibi herkes anlayabiliyor , alın lan futbolunuz da sizin olsun içine sıçtınz zaten , umarım seneye avrupa da oluruz izlerim bu sene sadece trabzonun avrupa maçlarını izlemek ile yetiniyorum böyle bi lig olmaz ...

Üst Alt