PFDK Zokora'ya 3 Maç Ceza Verdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK Zokora'ya 3 Maç Ceza Verdi

Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdi

yuh be. itiraz ederler 2 maça iner en fazla. fener maçında oynamasın diye yapmışlar acık. 3 maçlık bir hareket değildi

Bizim maçta hareketi kırmızı kart olabilirdi tamam ama fener maçı olmasa o kart okadar kolay çıkarmıydı acaba.

Yuhh arkadas maç içinde sarı kartlık bi pozisyon oldugunu düşünmüştüm acayip fazla bir ceza bu 1 maç yeterlidir.Alex'in yaptıgıyla bunun yaptıgı arasında ki fark nedir söyleyin bana..!!

Kesinlikle itiraz edilmeli Fener macına yetişmesin diye yapıyor şerefsizler..!!!

Fenerasyon. Komik. Gercekten komik. Iyice Muz Cumhuriyeti oluyoruz artik ya. Düsmeyi de kaldirin tam olsun. Ayip ya vallahi ayip

Bu ceza ortalığı çok karıştırır.. 2 maç bekliyordum onuda 1 maç indirirlerdi. Böylece fb maçında oynardı.

Şimdi 3 maçtan 2 maç indirirler fb maçında oynayamaz böylece ortalık karışır. Trabzon ne yaparsa haklıdır. Cezaların standartı yok.

bizim üstümüzden fb ye yılın kıyağını geçtiler iyi mi ? ( hem bize yarandılar hemde fb ye kıyak )

Üst Alt