# Philippe Senderos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Philippe Senderos

Arkadaşlar muhtemel senderos transferini bu başlık altında konuşalım..

Philippe Senderos için,Haldun Üstünel'in İsviçre de oldugu söyleniyor..uA'dada konuşuluyor...

Philippe Senderos

Haldun Üstünel, İsviçre de

Kaynak sadece turkspor degil;)Senderos iyi transfer olur kanatindeyim..Gürcü falan gelmesinde:D,

Cevap: Philippe Senderos

Senderos Arsenal'den Milan'a kiralık gitmeden önceki son sezonunda Arsenal'de ilk 11 oynuyordu sanırım, yanılıyor muyum?

İstatistiklerine bakınca aslında standart defans oyuncularına nazaran golcü olduğu görülüyor. Arsenal'de 62 maçta 4, milli takımda 25 maçta 3 gol atmış.

Bence çok iyi olur.

Hem uzun zamandır uzun defans sorunumuzu hemde kaliteli defans sorunumuzu çözmüş olur.

Yaşı hem tecrube olarak iyi hem genç olarak iyi yani tam dönemi.

Milan gittiği ilk yarı maçlarında oynamadı ama daha sonra oynamaya başladı.

Arsenal'de de izlediğim kadarıyla çıkardığı çok güzel maçlar oldu ama o da kadro bolluğundan gitti.

Benim şahsen harika olur diye baktığım bir transfer.

Gürcü'nün geleceği falan yok, rahat olun.

Arçil o Gürcü elemanın menajeri. Çıkıp medyayı kullanıp olta atıyorlar ama o oltaya atlamadığımız aşikar. O konuda kafanız rahat olsun.

Senderos çok çok büyük topçu bence.

Geçen sene de listenin başındaydı. Haldun Üstünel çok uğraştı ama eleman Milan'a kiralanmak istedi diye olmadı biz de o yüzden B planı olan Meira'yı son dakikada getirdik.

Bu sene de muhtemelen listenin üst sıralarındadır.

Bana sorarsanız ben zaten bu sene oynamayı planladığımız total futbolda Servet'in büyük bomba olacağını düşünüyordum. Servet'i satıp aynı maliyete bile Senderos'a geçebiliyorsak bu büyük iş olur. Tahminen o kadar da maliyetli olmayacak.

Şimdi ben İzmir'de yaşıyorum. Ama işim gereği baya büyük holding patronlarıyla falan oturup sohbet etme durumum oluyor. Çok sevdiğim bir abim de klübe çok çok yakın bir isim. Daha fazla detay veremeyeceğim. Bu sabah haberleri duyunca onu aradım hemen. Güzel tiüolar aldım :)

Neyse ben zaten uzun süredir buna benzer şeyler duyuyordum. Senderos bu sene B planıydı yanlız. Rijkaard'ın ilk istediği adam Cacares. Ama o iş olmayacak gibi ilerliyormuş.

Senderos işi hemen hemen bitmiş arkadaşlar. Arsenal'le masaya oturulacakmış ama Senderos da baskı yapacakmış. Çok çok büyük ihtimalle olacak dediler. Fiorentina'nın da suyu bulandırma ihtimali varmış. Şimdiden söyleyeyim. Gelirse(ki bence gelecek) süper transfer olur.

Öte yandan aynı kaynaktan aldığım duyumlara göre: şu an bitme aşamasındaki transferler şöyle..

1- Biglia

2- Senderos

3- Babel

4- Sezer Öztürk

5- Ediz

Lincoln kesin gidecek. Nonda +2 içinde düşünülüyor. Linderoth için kararı kamp sonunda verecekler. Eğer sağlamsa(ki 1,5 ay önce antrenmanlara başlamış) Tobi de kalacak.

Yabancılar şöyle olacak gibi:

1- Leo Franco

2- Senderos

3- Kewell

4- Baros

5- Babel

6- Biglia

7- Nonda

8- Linderoth

Arçil o Gürcü elemanın menajeri. Çıkıp medyayı kullanıp olta atıyorlar ama o oltaya atlamadığımız aşikar. O konuda kafanız rahat olsun.

Geçen sene de listenin başındaydı. Haldun Üstünel çok uğraştı ama eleman Milan'a kiralanmak istedi diye olmadı biz de o yüzden B planı olan Meira'yı son dakikada getirdik.

Bana sorarsanız ben zaten bu sene oynamayı planladığımız total futbolda Servet'in büyük bomba olacağını düşünüyordum. Servet'i satıp aynı maliyete bile Senderos'a geçebiliyorsak bu büyük iş olur. Tahminen o kadar da maliyetli olmayacak.

Şimdi ben İzmir'de yaşıyorum. Ama işim gereği baya büyük holding patronlarıyla falan oturup sohbet etme durumum oluyor. Çok sevdiğim bir abim de klübe çok çok yakın bir isim. Daha fazla detay veremeyeceğim. Bu sabah haberleri duyunca onu aradım hemen. Güzel tiüolar aldım :)

Neyse ben zaten uzun süredir buna benzer şeyler duyuyordum. Senderos bu sene B planıydı yanlız. Rijkaard'ın ilk istediği adam Cacares. Ama o iş olmayacak gibi ilerliyormuş.

Senderos işi hemen hemen bitmiş arkadaşlar. Arsenal'le masaya oturulacakmış ama Senderos da baskı yapacakmış. Çok çok büyük ihtimalle olacak dediler. Fiorentina'nın da suyu bulandırma ihtimali varmış. Şimdiden söyleyeyim. Gelirse(ki bence gelecek) süper transfer olur.

Öte yandan aynı kaynaktan aldığım duyumlara göre: şu an bitme aşamasındaki transferler şöyle..

1- Biglia

2- Senderos

3- Babel

4- Sezer Öztürk

5- Ediz

Lincoln kesin gidecek. Nonda +2 içinde düşünülüyor. Linderoth için kararı kamp sonunda verecekler. Eğer sağlamsa(ki 1,5 ay önce antrenmanlara başlamış) Tobi de kalacak.

1- Leo Franco

2- Senderos

3- Kewell

4- Baros

5- Babel

6- Biglia

7- Nonda

8- Linderoth

Ben Lincoln'ün gönderilmeyeceğini düşünüyorum. Dolayısıyla yukarıdaki isimlerden birinin yerinde Lincoln olacak. Adnan Polat'ın da 3 transfer yapacağız açıklaması, 3 yabancı transfer edileceğini gösteriyor, ki zaten halihazırda Lincoln ile beraber 3 yabancı kontenjanımız var.

1- Biglia

2- Senderos

3- Babel

4- Sezer Öztürk

5- Ediz

1- Leo Franco

2- Senderos

3- Kewell

4- Baros

5- Babel

6- Biglia

7- Nonda

8- Linderoth

İnş. dediğin gibidir.

Maddi olarak yapılması zorunlu olan diğer transferleri etkilemeyecekse alınması her açıdan gayet uygun bir oyuncu.

Lincoln'ü kesin yollayacaklar.

Seneye kadroya Lincoln yazmayın kesinlikle.

Eğer bonservisi ile veremezsek o zaman bundesliga da bir takıma kiralanacak. Yıllık ücretin hepsini ödemese bile en azındab bir kısmını bu takıma yüklemiş olacağız böylece..

Bu duyum falan değil. Bizzat takımın içinden, futbolcularımızdan ikisi ile oturup konuştum geçen hafta. Tam 2 saat!

Lincoln'den kurtulamazsak zaten bu sene de yalan olur. Takımın içi kaynıyor yani!

Zaten bileti çoktan kesilmiş.

Emin olun seneye Lincoln YOK.

Ha bu yollama operasyonu son günlere kadar uzayabilir ve o sebeple son yabancıya imzayı geç attırmak durumunda kalabiliriz. Tek dezavantaj bu ama başka da çaresi yok.

Lincoln'ü kesin yollayacaklar.

Seneye kadroya Lincoln yazmayın kesinlikle.

Eğer bonservisi ile veremezsek o zaman bundesliga da bir takıma kiralanacak. Yıllık ücretin hepsini ödemese bile en azındab bir kısmını bu takıma yüklemiş olacağız böylece..

Bu duyum falan değil. Bizzat takımın içinden, futbolcularımızdan ikisi ile oturup konuştum geçen hafta. Tam 2 saat!

Lincoln'den kurtulamazsak zaten bu sene de yalan olur. Takımın içi kaynıyor yani!

Zaten bileti çoktan kesilmiş.

Emin olun seneye Lincoln YOK.

Ha bu yollama operasyonu son günlere kadar uzayabilir ve o sebeple son yabancıya imzayı geç attırmak durumunda kalabiliriz. Tek dezavantaj bu ama başka da çaresi yok.

İstemeyen futbolcularımız kendileri gidebilir serbest söyler başkana ben Lincoln'ü hazmedemiyorum gitmek istiyorum diye çeker gider.Rijkaard ister Lincoln'ü bence.Kimsenin alacağını da düşünmüyorum elimizde patladı :D :m26:

Üst Alt