Phillip Cocu Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Phillip Cocu Resmen Fenerbahçe'de

Ben bir öngörüde bulunmak istemiyorum ama işleri kolay diyemem. Büyük bir risk aldılar. Umuyorum ki yine altımızda olacaklar. (As usual)

Fener adina yanlis tercih

Rijkaard,Hiddink ve advocaat geldi basarisiz oldu,Türkiye liginin kolay bir lig oldugunu zannediyorlar ama durum hic öyle degil

Hatirlarsaniz rijkaard sezonu 3. Tamamladiginda bu takim gecen sezon ligi 5. Bitirdi,basarili oldum demisti

Ilk 3'te olmayi basari olarak sayiyor yabanci hocalar,Turk basini ile tanistiklari an zaten balonlari patliyor

Bence low hala iyi bir td değil, almanya ile 2010 beri her kupaya ambargo koymalisin, Hee bukadar yetenekli futbolcularin varsa
iyi kötü tdliğini bilemem ben reis okadar yakından takip edemiyorum. belirtmek istediğim genelde isimsizken zirveye ulaşmamışken isimleri bulmanın getirmenin öneminden bahsedilir o tip kişilere verilen şansın özelliğinden bahsedilir o konuya deyinmek istedim

P. Cocu cok buyuk hoca olma potansiyeline sahip Fener'in genlerine Totaalvoetbal anlaysini asilayacak U-12'den STSL ilk 11'ine ayni futbolu oynatacak, durdurulamaz bir futbol makinesi kuracaktir

Fener bunun meyvelerini hemen yemeye baslar, yakin zamanda lige ambargo koyarlar bizi bir 14 senelik cile daha bekliyor gibi

Bir varsayım da biz atalım: Sezon ortası yollayıp yerine Ersun'u getirecekler bizim Tudor&Terim gibi

Ha bu arada CL gelirimiz hayırlı olsun

dc9317db-8a96-4fef-a969-19dd5968889f.png

Çok da no name değildi. Sturtgart ile Bundesliga üçüncüsü olmuş ve Kupa Galipleri kupasında final oynamış biriydi. Ayrıca Alman kupasını kazanmış.

Cocu'dan kötü değil yani. Üstelik bunu 37-38 yaşında yapmış. Cocu 48 yaşında.

Ben Cocu dan iyi veya kötü demedim ki.

Aragones ve Daum ile ayni klasmanda degildi o zamanlar bence. Zico nun da yanlis hatirlamiyorsam Fener'e gelmeden önce sampiyonlugu yoktu zaten Japonya yi calistirmisti sadece. Aziz'in getirdigi en iyi yabanci iki hoca Daum ve Zico bence performans olarak zaten.

Isim olarak tartismasiz Aragones tabi.

P. Cocu cok buyuk hoca olma potansiyeline sahip Fener'in genlerine Totaalvoetbal anlaysini asilayacak U-12'den STSL ilk 11'ine ayni futbolu oynatacak, durdurulamaz bir futbol makinesi kuracaktir

Fener bunun meyvelerini hemen yemeye baslar, yakin zamanda lige ambargo koyarlar bizi bir 14 senelik cile daha bekliyor gibi

Hamza sen mod değil miydin? Ben mi yanlış hatırladım.

reis sizlerin hepimizin hep dediği gibi önemli olan isimsizken burlara gelmeden bulmak değilmi zaten.
genelde bu tür konularda baya diretiriz hani.

Öyle olsa da 1 sene sonra kovmamak lazim tabi :D

Yanlis hatirlamiyorsam Löw'ün calistirdigi Fener bizim asagi yukari ayni gol averajina sahipti o sezon. Cok mac kaybettikleri icin 3.olmuslardi galiba. Bizim 2 yenilgimiz vardi o sezon Fener'in 6 mi 7 mi neydi

Ben Cocu dan iyi veya kötü demedim ki.

Aragones ve Daum ile ayni klasmanda degildi o zamanlar bence. Zico nun da yanlis hatirlamiyorsam Fener'e gelmeden önce sampiyonlugu yoktu zaten Japonya yi calistirmisti sadece. Aziz'in getirdigi en iyi yabanci iki hoca Daum ve Zico bence performans olarak zaten.

Isim olarak tartismasiz Aragones tabi.

Advocaat'ta isim olarak büyük isim. Ancak benim alıntıladığım arkadaş Aziz ile Koç arasındaki fark demişti ona istinaden söyledim. Cocu o kadar büyük bir isim olsa büyük liglerden birileri kapmıştı.

Frank DeBoer bile iyi kötü İnter ile Crystal Palace gitti ama başarısız oldu. De Boer'de 5 sezonda 3 ya da 4 şampiyonluk kazanmıştı Hollanda Liginde.

Geçen sene Ajax'a Uefa finali oynatan Bosz Dortmund'a gitti adam koca Dortmund'u her alanda rezil etti resmen.

cocu tam bir efsane olacak bu kulüpte
öyle böyle degil
birlikte cok gulup agliyacaklar
adama resmen tapacaklar
herkes onlara gipta ile bakacak
bu mesajimi unutmayi

diye bitiricen sandım reis

azizin getirdiği tek iyi td daumdu. onu da ztn bjk getirmişti 90larda
zicko fena değildi ama o zamanlar kadroları herkesten iyiydi ztn

Üst Alt