Photoshop Calismalarim (by Eren Polat) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Photoshop Calismalarim (by Eren Polat)

Cevap: Photoshop Calismalarim (by Eren Polat)

Arda Turanin Rijkaardin ilk geldigi sezonun ilk macinda Gaziantep Deplasmaninda golu atdikdan sonra tac cizgisine kosup kameraya kukredigi anin duvar kagizi olsa cok guzel olurdu

o resmi bulursam yaparim :D

Bunu diyor zannedersem

arda-turan_antep.jpg

Arda Turani ekledim Fotoyu yolladigi ve aklima bir design fikri geldiyi icin hemen yapdim obürler icin güzel resim ariyorum =)

sizlere burda fotoshop calismalarimi gösterecem.. isteklerinizide yerine getirmeye calisirim memnuniyetle

harrykewellbesiktas1.jpg

harrykewellbesiktas2.jpg

milanbaros2kopie.jpg

ardaturanantep3kopie.jpg

81f1495082.jpg

çalışmaların muhteşem :) bende bir konu açmayı düşünüyorum FIFA 11 için yaptığım galatasaray formalarının minikitlerini büyük boy olarak tutuyorum hala :) (oyunu oynayanlar için formalarıda koyabilirim) reklam yapıyormuş gibi gözükmek istemem :) çeşitli duvar kağıtları gifler vs. yapmayı düşünüyorum :) photoshopta bilgi alışverişi için bir kaç incelik isteyebilirim senden :) :coffee:

sagolun renktaslar..

resimlerin altina bir imza atmam gerekior ama nasil birsey olacagini kafamda su anda canlandiramiom :) fikri olan ?

Üst Alt