Photoshop Çalışmalarım / Gülcan Yılmaz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Photoshop Çalışmalarım / Gülcan Yılmaz

Ankaragücü 0 - Galatasaray'im 3

07122008-1.gif
07122008-2.gif
07122008-3.gif
07122008-4.gif

07122008-5.gif
07122008-6.gif
07122008-7.gif

Avatarlarla ilgili bir sorun var, malesef kullanilamiyor... :(

Önceden boyut sorunu cikmiyordu avatarlarda, denedim az önce kabul etmiyor..

Yinede ekliyorum.

r1.png
r2.png
r3.png
r5.png

r4.png
r6.png
r7.png
r8.png
r9.png

Her zaman ki gibi mükemmel:eek:

:eek: Cok tesekkür ederim..

ellerine saglik..cok güzeller

Sagol Aylin, begendigine sevindim..

Hosgeldin abla :p

Bayram´in mübarek olsun öncelik ile. Abla nerdeydin bunca zaman ya özlettin kendini :D

Ankara macindan avatar bekliyoruz :)

Edit : Eklemissin simdi kusura bakma.

Sende hosgeldin Fatih. :p

Cok tesekkür ederim, seninde Bayram'in mübarek olsun.

Buralardayim Fatih, ugrayamiyorum sadece cok fazla. Türkiye'ye gidiyorum Cumartesi Allah nasip ederse, onun telasi var.

Avatarlari yaptim yapmasinada, malesef kullanilamiyor. Moralim bozulmadi degil hani.. Bosuna yapmis olduk anlayacagin. :)

:eek: Cok tesekkür ederim..

Sagol Aylin, begendigine sevindim..

Sende hosgeldin Fatih. :p

Cok tesekkür ederim, seninde Bayram'in mübarej olsun.

Buralardayim Fatih, ugrayamiyorum sadece cok fazla. Türkiye'ye gidiyorum Cumartesi Allah nasip ederse, onun telasi var.

Avatarlari yaptim yapmasinada, malesef kullanilamiyor. Moralim bozulmadi degil hani.. Bosuna yapmis olduk anlayacagin. :)

Hosbulduk abla.

Ne güzel iste o Heyecani bende simdi tatmak isterdim acikcasi :) Simdiden hayirli Yolculuklar abla. Tadini cikar ve Baros formasi almaya unutma :D

Hic bosuna olur mu abla ? MSN de vs kullanilir :) Bayram olmasa bende yapardim ama Malüm bizim Ev dolup tasiyor onun icin pek fazla zaman olmuyor simdi :D

Ama gercekten cok güzel yapmissin yine. Baros avatarini kaydettim ha :D

Hepsi birbirinden güzel olmus yine. Ellerine sağlık Gülcan:)

Barosa torpil geciyorsun tabi onun avatar ayrı bir güzel olmus:p

Ellerine sağlık.

Bayramın mubarek olsun:)

Hosbulduk abla.

Ne güzel iste o Heyecani bende simdi tatmak isterdim acikcasi :) Simdiden hayirli Yolculuklar abla. Tadini cikar ve Baros formasi almaya unutma :D

Hic bosuna olur mu abla ? MSN de vs kullanilir :) Bayram olmasa bende yapardim ama Malüm bizim Ev dolup tasiyor onun icin pek fazla zaman olmuyor simdi :D

Ama gercekten cok güzel yapmissin yine. Baros avatarini kaydettim ha :D

Cok sagol Fatih, gerci biraz isteksiz gidiyorum malum soguklar basladi, ama gün geldi catti caymak olmaz.

Tadini cikartacagim kesin, formayi senden bekliyordum ama? :p

Alacagim insallah, bir turuncu birde parcali. GS Store'u darmadagin ederim herhalde, Milan Baros ile ilgili ne varsa alabilirim, o derece. :D

Bekleriz sendende calisma Fatih, güle güle kullan MSN'de. :)

Hepsi birbirinden güzel olmus yine. Ellerine sağlık Gülcan:)

Barosa torpil geciyorsun tabi onun avatar ayrı bir güzel olmus:p

Ellerine sağlık.

Bayramın mubarek olsun:)

Cok tesekkür ederim Hakan, topic'in müdavimlerinden oldun vallahi ne mutlu bana. :)

Torpil gecmedim vallahi, ama MB calismasi yaparken böyle seyler cikiyor ortaya, bilmem neden. :eek:

Seninde bayramin mübarek olsun, nice mutlu, huzurlu, saglikli ve sevdiklerinle beraber gecirecegin bayramlara insallah.

Cok sagol Fatih, gerci biraz isteksiz gidiyorum malum soguklar basladi, ama gün geldi catti caymak olmaz.

Tadini cikartacagim kesin, formayi senden bekliyordum ama? :p

Alacagim insallah, bir turuncu birde parcali. GS Store'u darmadagin ederim herhalde, Milan Baros ile ilgili ne varsa alabilirim, o derece. :D

Bekleriz sendende calisma Fatih, güle güle kullan MSN'de. :)

Valla abla bende keske gidebilsem soguk moguk dinlemem hic :p

Forma isini biliyorsun Burak Dilmen bozdu:mad::D Yoksa simdiye kadar birak Baros´u tüm Takimin imzali formalarini gönderirdim biliyorsun :)

Tesekkürler abla ;)

Arkadaslar cok tesekkür ederim, utandiriyorsunuz beni gercekten. :eek:

Malesef üc hafta boyunca konu biraz sessiz kalacak, yarin Türkiye'ye gidiyorum Allah nasip ederse döndügümde devam edecegim.

Hakkinizi helal edin. :)

Üst Alt