Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları !

Cevap: Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları !

Yunus'un olayı pide değildi ya durakta gördüm felan falan :D

Meric'in ayi muhabbeti varmis bir de asli astari nedir bilmiyorum ama.

2010 benim için iyi geçiyor.2009 kötü geçmişti.İşi bulursam kız işi kolay.Bu devirde kızlar paraya bakıyor.3 koldan saldırıyorum.Emniyet müdürlüğü,orman müdürlüğü,Meb'in açtığı özürlüler sınavı.Sınavı kazanırsam hizmetli olarak çalışacağım.

Meric'in ayi muhabbeti varmis bir de asli astari nedir bilmiyorum ama.

Bir arkadaşı ve bir ayıyla kız arkadaşının önünde grup yapmış. Kameraya çeken de kız arkadaşıymış. Arkadaşı önden kendisi arkadan giriyordu resimde. Sonra değiştiler mi bilmiyorum.

Harbiden Meriç noldu la o ayı ?

Bir arkadaşı ve bir ayıyla kız arkadaşının önünde grup yapmış. Kameraya çeken de kız arkadaşıymış. Arkadaşı önden kendisi arkadan giriyordu resimde. Sonra değiştiler mi bilmiyorum.

Harbiden Meriç noldu la o ayı ?

Oha lan ben bu kadar hatırlamıyorum mevzuuyu :D:D Grup murup yok gençler Tamer'in abartısı.:D

Kaldırdılar aga yerine fışkiye yaptılar. Gidip ona oturmayı düşünmüyorum ama bunun üzerinden espri yapma lütfen :D

Oha lan ben bu kadar hatırlamıyorum mevzuuyu :D:D Grup murup yok gençler Tamer'in abartısı.:D

Kaldırdılar aga yerine fışkiye yaptılar. Gidip ona oturmayı düşünmüyorum ama bunun üzerinden espri yapma lütfen :D

Gruptu la bildiğin nasıl değildi git bak resime :D

Ben bile sildim resmi artık :D Eğer siteden birinde çıkarsa farklı şeyler düşünecem :D:D

Üst Alt