Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları !

Merhabalar ,

Fırıncıdan pide yaptıran kıza kız ayarladınız sıra bende :=)

Bu kızda lokantacı :)

Ben Emniyet Müdürlüğünde çalışıyorum (Yerim orada )

Kız da lokantada çalışıyor,garson .

Şimdi bizim bir polis abimiz var , ona açıldım dedim şu yemek getiren kıza aşık oldum . Abimizde dedi tamam hallediriz :)

Yan lokantadan yemek söyledik , kızcağız geldi . Yemeği getirdi merhaba felan.Sonra ben yemeğimi yedim tepsi ile getirdiklerinden boşları almaya geliyorlar o arada abimiz benim telefon numaramı msn adresimi felan yazdı dedi ben şimdi dönüşte kıza vericeğim senin adına.

Kız geldi,Sonra ben yedim ve odadan ayrıldım. Abi demiş ki kıza ;

Birşey söylüyeceğim ikimizin arasında kalacak ! Bu demin ki çoçuk varya seni görünce eli ayağı titriyor onun ile tanışmak istermisin ?

Kız : Efendim demiş ? Sonra tekrardan tekrarlamış abi. Sonra kız tamam konuşurum demiş.

Sonra bizim önceden yazdığımız telefon numrasını felan vermiş (1 hafta önce)

Sonra bizde bekliyoruz mesaj felan atar konuşmaya başlarız felan ama ne mesaj neden msn'e ekleyen var :allaalla6vr:

O olaydan sonra kızı çok kez gördüm beni görünce gülüyor felan selam veriyor afiyet olsun diyor ama ne arıyor nede mesaj atıyor.

Bence benim kıza söylemem lazım neden bana dönüş yapmadın diye ama hala diyemiyorum nasıl edip ne edip demem lazım ? Ben ondan hoşlandım yav hayatım boyunca ilk defa hoşlanıyorum bana yardım edin o kıza söylemem lazım :) yarın cesaret toplarsam söylemeyi düşünüyorum . Cumleye nasıl girmem gerek ...

Yardımlarınızı bekliyorum . İyi akşamlar.

Cevap: Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları !

Bunda birşey yok,cesaretini toplayıp kızla konuş.

o abin seni muhtemelen yemiş kıza sana anlattığından daha farklı şeyler sölemişte olabilir buna benzer durum benimde başıma geldi abim dediğim adam kızın numarası diye bana 2. hattı olan kendi numarasını vermiş o kadar mesaj çektim bi de bu devirde babana bile güvenmiceksin kendi işii kendin görüceksin

o abin seni muhtemelen yemiş kıza sana anlattığından daha farklı şeyler sölemişte olabilir buna benzer durum benimde başıma geldi abim dediğim adam kızın numarası diye bana 2. hattı olan kendi numarasını vermiş o kadar mesaj çektim bi de bu devirde babana bile güvenmiceksin kendi işii kendin görüceksin

uhahuah :D Yok abi okadar da değil. Birlikte gittiğimizdede söylüyor kıza bazılarının eli ayağı dolaştı yine diye:) (Kızın yanında):2_thumbs_up_-_anima

Ooo Yunus buzaman kadar konuşman lazımdı bile.senin yapacağın iş belli gideceksin kıza diceksin bukadar basit bunu sorman bile hata.Yok msn telefon falanmış bırak bunları şimdilik.Kız zaten pas vermiş sana gerisi sana kalmış olayı nerdeyse bitmiş ama sen hala konuşamamışsın.

Tavsiyem nedir biliyormusun...?

Edebiyatla biraz daha fazla ilgilen...

Ne bilim Göksel Baktagir dinle...

İskender Pala oku...

Sonra keyfini sür...:D

Ooo Yunus buzaman kadar konuşman lazımdı bile.senin yapacağın iş belli gideceksin kıza diceksin bukadar basit bunu sorman bile hata.Yok msn telefon falanmış bırak bunları şimdilik.Kız zaten pas vermiş sana gerisi sana kalmış olayı nerdeyse bitmiş ama sen hala konuşamamışsın.

Aynen.:D

Olay kendiliğinden çözülmeyeceğine göre konuşma şart. Ama alternatif bir yol belirleyelim, öyle konuş.

Önerim; "Bu polis abi beni çok sever, sanırım seni beğenip bana yakıştırmış ve benim adıma gelip sana bana ait bilgileri vermiş. Aramızı yapmaya çalışıyor olabilir. Onun adına özür dilerim" diyerek polise çamur at. :D Arada kızın niyetini anlar ona göre devam edersin.

(Örnek, Kadir İnanır 'dan destek isteyip, evdiği kızın yanında selam veren Kadir İnanır 'ı terslemeye benziyor ama olsun. :):p)

Şaka idi; samimi olmayan hiçbir girişimle bu iş olmaz. Samimi tek girişim de, gidip konuşmaktır. Ne konuşacağım diye kara kara düşünmene de gerek yok. Gençsin, kuracağın bu diyalog yapay olmasın, doğaçlamaya bırak. Kız niyetini anlasın, gözlerindeki samimiyeti görsün yeter...

Abdullah Abi sağolasın :)

Hayatım boyunca bir çok kız arkadaşım oldu ama bukadar kendimi kasmadım ne kızmış be pufff.

Yürü git len :) Geçen bir çoçukla gördüm sinirim bozuldu ( 3 yaşında):p

:D

Valla kardeşiyle bile görsen kıskanırsın o ayrı mesele

Böyle ilk tanışmalarda benim genel önerim önce kız hakkında biraz bilgi edinmek(eğer imkan varsa)

yani bilgi derken nasıl biridir nelerden hoşlanır falan :)

Tavsiye çok acele etme madem senden haberdar akışına bırak

Üst Alt