Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı

Çok ararız pino'yu. Adam gol kaçırıyordu ama daha 23 yaşındaki oyuncudan müthiş bir golcülük ve soğuk kanlılık beklemek saçma olurdu.

Zaten attığı gollerle klasını gösterdi ama nedense iyi oynadığı maçlar sonrası o çok iyi, işi bilen teknik adamlarımız onu yedek bıraktı.

[video=youtube;xyRRTKqkl-I]https://www.youtube.com/watch?v=xyRRTKqkl-I[/video]

bu ne demek şimdi

bir futbolcu 23ünde neyse 30unda da odur 23 az bi yaş mı

gol atabiliyosa atar

pino 10 yıl da tecrübe kazansa yine 30 şutunun 2si kaleyi bulur

bal yapmayan arı

bu ne demek şimdi

bir futbolcu 23ünde neyse 30unda da odur 23 az bi yaş mı

gol atabiliyosa atar

pino 10 yıl da tecrübe kazansa yine 30 şutunun 2si kaleyi bulur

bal yapmayan arı

Ya bırak böyle mantık varmı? Burak yılmaz 2 sene böyle golcümüydü, bir çok oyuncu 25-26 yaşından sonra gerçekten kendini buluyor.

Giovanni ve Pino için kullanılan "Bal yapayan arı tabirinden" tiksindiğimi belirtmek istiyorum.

Pino'nun umursamaz tavırları olduğu ve antremanlarda isteksiz olduğu yazılıyordu zaten hoca onu kampa bile almadı. Yabancı sınırlaması olayındaki yeni düzenleme sonrası oyuncu takımda tutulabilirdi.Elmander ve pino klübede oturacak yabancılar olabilirdi.

Haklısın kalabilirdi bende isterdim kalmasını ama +2 yi demekki daha yararlı birinden kullanacak hoca bak sola 2 adam istiyoruz, stopere adam istiyoruz,ortsaha adam istiyoruz, Keita'yı istiyoruz,Emre Çolak,Berkin,Anıl oynasın istiyoruz ama bunları isterkende o gitmesin bu gitmesin istiyoruz.

Bence bazı olaylarda artık birazcıkda olsa anlayışlı olmamız lazım.

Boş muhabbet peşinde olan arkadaşlar var.

Pino kimsenin umrunda degildi. Yaşıda genç. Bu sene 4 tane alternatifinin oldugu bölgede oynayamayacağına göre kiralandı.

Terim'in Ego'su Lego'su yok. Bu sefer yiyemezsiniz cahil düşüncelerinizle bu teknik heyeti.

Haklısın kalabilirdi bende isterdim kalmasını ama +2 yi demekki daha yararlı birinden kullanacak hoca bak sola 2 adam istiyoruz, stopere adam istiyoruz,ortsaha adam istiyoruz, Keita'yı istiyoruz,Emre Çolak,Berkin,Anıl oynasın istiyoruz ama bunları isterkende o gitmesin bu gitmesin istiyoruz.

Bence bazı olaylarda artık birazcıkda olsa anlayışlı olmamız lazım.

Neyse ,hayırlısı olsun. Umarım dediğin gibi daha iyi oyunculara yer açabilmek için pino gönderilmiştir.

Boş muhabbet peşinde olan arkadaşlar var.

Pino kimsenin umrunda degildi. Yaşıda genç. Bu sene 4 tane alternatifinin oldugu bölgede oynayamayacağına göre kiralandı.

Terim'in Ego'su Lego'su yok. Bu sefer yiyemezsiniz cahil düşüncelerinizle bu teknik heyeti.

O bölgeye 4 alternatif çok gereksizdi zaten. Ayrıca Pino kimsenin umrunda olmayacak bir oyuncu değildi. Oynadığı her maçta etkili oynayan bir oyuncuydu.

Herkes kendi fikrini söylüyor, bunların boş laf yada cahilce olduğuna sen karar veremezsin.

Ya bırak böyle mantık varmı? Burak yılmaz 2 sene böyle golcümüydü, bir çok oyuncu 25-26 yaşından sonra gerçekten kendini buluyor.

Giovanni ve Pino için kullanılan "Bal yapayan arı tabirinden" tiksindiğimi belirtmek istiyorum.

adam hücumcu kanat oyuncusu 4 asist yapmış gökhan gönülün asistleri ondan fazla

ye-ter-siz

bir keita değil

Kardeş istatistiklere bakarken gökhan gönül kaç maça çıkmış birde pino kaç maça çıkmış bunların kaçı ilk 11 de önce ona bak istersen !!

yine onun ki daha az da boşver

senin dediğin kadar iyiyse ve gelişmeye açıksa o takımda da gösterir kendini

zaten bak satmamışlar kiralamışlar

yine onun ki daha az da boşver

senin dediğin kadar iyiyse ve gelişmeye açıksa o takımda da gösterir kendini

zaten bak satmamışlar kiralamışlar

Al Nassr 'de kendini göstereceğini hiç sanmıyorum. Bari türkiye liginden bir takıma kiralansayd;, belediye, mersin,karabük gibi takımlara gitseydi keşke.

Pino'nun takımda kalmasını istiyordum.. Bahsedildiği gibi kötü ffutbolcu olduğunu hiç düşünmüyorum..Kalırsa muhakkak faydasını görürüz..

Geçen sezon kimi aldıysak kiraladık.

Pino fena futbolcu değildi aslında, yabancı sınırı da yok kiralamak gereksiz olmuş.

Pino nun gidişine bende üzüldüm, Culio için de aynı...Ancak Terim in yapısı bu. 2. gelişinde şampiyon takımı bile dağıtmıştı. 8. olmuş takımı tutması beklenemez...

Pino nun gidişine bende üzüldüm, Culio için de aynı...Ancak Terim in yapısı bu. 2. gelişinde şampiyon takımı bile dağıtmıştı. 8. olmuş takımı tutması beklenemez...

2. gelişinde Şampiyon takımdan kimleri yollamştı bizimle paylaşırmısınız :)

Kaleciler : 1 Faryd Mondragón, 16 Kerem İnan, 61 Mehmet Bölükbaşı, 78 Richard Kingston (Faruk Gürsoy).

Savunma : 2 Vedat İnceefe, 3 Bülent Korkmaz (Kaptan), 4 Gheorghe Popescu, 5 Emre Aşık, 14 Gustavo Victoria, 15 Sebastien Perez, 17 Emrah Eren, 25 Alper Tezcan, 35 Carlos Alberto de Oliveira "Capone" , 53 Jerson Gonzalez, 57 Hakan Ünsal, Vitor Claudemir.

Orta Saha : 4 João Batista (Mertol Karatay), 7 Berkant Göktan, 8 Suat Kaya, 11 Hasan Şaş, 12 Bülent Akın, 13 Sergen Yalçın, 18 Ayhan Akman, 21 Faruk Atalay, 21 Klodian Duro, 23 Andres Fleurquin, 24 Pavel Horvath, 27 Erhan Namlı, 30 Sabri Sarıoğlu, 33 Sedat Debreli, 54 Ufuk Talay, 67 Ergün Penbe, Rasim Vardar.

Hücum : 6 Arif Erdem, 9 Ümit Karan, 19 Mbo Mpenza, 20 Robert Spehar, 20→25 Murat Sözkesen, 26 Radu Niculescu, 55 Serkan Aykut, Mario Jardel, Saffet Akyüz, Capitao Barbosa.

Hoca hangi birini harcamış anlatırmısın braderim ha bu arada kadronun neredeyse yarısı KİRALIK oyunculardan oluştuğunu ve Sergen in devre arası Bjk ile anlaştığını belirtmek isterim

Hala cevap bekliyorum çünkü benimde aklıma bir kurt düştü hoca kimi harcadı diye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt