Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Pino, Al Nassr FC'ye kiralandı

Galatasaray takımında gelişmesi beklenen koparılmış bir maçta yorgun defansın üzerine gidebilecek bir oyuncu olması gereken Pino takımın kurtarıcısı olacak bir kadro kurulursa ve bu kadroda bir şeyler yapması beklenirse bir sonraki sezonda tabiki gönderilir takımdan.Denecek bir şey yok takımımızı sevdiği gayet belliydi belki +2'de değilde genel kadroda tutabilirdi ama olsun.Umarım başarılı bir sezon geçirir yeni takımında ve seneye takımımıza monte edilebilir.

Ayırt edici bir özelliği vardı aslında : hızı...(yıpratıcılığı da beraberinde getiriyor)

Takımdan onca gitmesi gereken düz futbolcular varken ayırt edici özelliği olan adam rotasyonda da kullanılabilirdi en azından.

Takimimizin en yetenekli oyuncusu gitti . Sol acigimiz yokken yabanci Sag acik Sag bek alacagimiza Pino Sol Acikta cok da iyi oynardi . Yazik oldu .

Neden Türkiye liginde bir takıma kiralamadilar ki bu adamı,takip edebilirdik.

Pino iyiydi ya.Kazımdan iyiydi en azından geçen sene.İdman performansını bilmiyorum ama çok kaliteli adamdı.Asla kazık değildi.Sırf gönderildi diye geçen seneki enkazda birkaç iyi oynayan adamdan iyi olan adama sallamayın.

üzüldüm. gecen sezon en sevdigim oyuncudu:sad007:

rahat solda oynardi, bu olmadi grande...

artik aydin yagdirir:eek:

cok yazik oldu, adama biraz güven lazimde:sad007:

yolun acik olsun

Pino iyiydi ya.Kazımdan iyiydi en azından geçen sene.İdman performansını bilmiyorum ama çok kaliteli adamdı.Asla kazık değildi.Sırf gönderildi diye geçen seneki enkazda birkaç iyi oynayan adamdan iyi olan adama sallamayın.
kazımın ben gelmesini istemiyıordum ama performansı kazımdan nasıl iyi oluyor onu anlamadım pinonun. pino vasat oyuncunun teki yahu üzülmeye gerek yok. kazım istatististik acısından takımın en iysiydi. 2. yarı gelmesine ragmen.

Vallahi yeter artık ne bu ya.her sene yabancılar değişiyor yerliler hep aynı..ulan bi kerede yerlileri değiştirin be çok mu zor.

Yeri gelir sol açıkda oynar yeri gelir sağ açıkda oynar yeri gelir forvet arkası oynar yeri gelir forvet oynar rotasyonda rakibi parcalar

Tam Joker futbolcu kendiside kalmak istiyor yedekde beklediğinde sorun çıkarmıyor yabancı sınırıda kaldırıldı henüz 23 yasında gönderilmesi için tek bir neden yok

Umarım yanılırsın Şeref Reyiz

Açın Fenerbahçe maçını Pino'ya odaklanarak izleyin bu adam iyi oynayan takımda müthiş oynuyor

Arabistan'a yollayarak hayatını karartıyorsunuz adamın bari süper lig takımlarına kiralayın

Vallahi yeter artık ne bu ya.her sene yabancılar değişiyor yerliler hep aynı..ulan bi kerede yerlileri değiştirin be çok mu zor.
bizim ülkede zor aga. balta servetten kurtulamıyoruz. semih kaya azcık tecrübelense bilmiyorum nekadar iyidir ama. azcık önem versek servetten kötü olamaz diyorum. baltanın yerine damacana koysan zaten daha verimli olur. en azında top carpar felan. rakip oyuncuyu yanıltır.

Kesinlikle Pino'nun kötü bir adam olduğunu düşünmyorum,en az Aydın kadar şansı hakediyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt