Pino Floryayı Terketti mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino Floryayı Terketti mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İSTANBUL / DHA

İstanbul Büyükşehir Belediyespor mağlubiyetiyle moraller bozulan Galatasaray'da sinirler daha da gerilirken. bu sabah yapılan antrenmanda Pino ve Baros kavga etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan antrenmanın son bölümünde yabancı futbolcular Pino ve Baros arasında kavga yaşandığı öğrenildi. İki futbolcunun küfürleşmeye kadar varan kavgalarının daha da büyümesini araya giren takım arkadaşlarının engellediği ifade edilirken, Kolombiyalı futbolcu Pino'nun kavganın ardından önce antrenman sahası ardından da haber vermeden tesisleri terk ettiği bildirildi. Pino'nun tesislerden ayrılırken telefonunu kapattığı ve yıldız futbolcudan akşam saatlerine kadar haber alınamadığı öğrenildi. Pino'nun yarın sabah yapılacak olan antrenmana katılıp katılmayacağı ise merak konusu.

Cevap: Pino Floryayı Terketti !

DHA lig tv felan haber yaptımı bilmiyorum telegolde duyunca sizinle paylaşmak istedim doğruluk payı tartışılır yarın göreceğiz artık

Bozuk kolu bana verdi namussuz, bir yumrukta ben attım kendisine. Hile yapıyor. R1 basmıyor lan.

Faceden mesaj attım, Florya'da değilim Blackberry'den giriyorum, kafam çok bozuk sonra konuşuruz dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt