Pino gitmek istemiyor


Cevap: Pino gitmek istemiyorGitmesin zaten adam gibi bir teknik direktorle adam gibi bir takimla oynasin gostersin yeteneklerini . Giderse cok aglariz ardindan ...
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorPino günah keçisi ilan edildi ki biraz taraftar bunlarla uğraşsın asıl rezaleti görmesin.. Bülent ünder Şow..
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorbu haberturk nasıl bi gazete arkadaş barş,pino,kewel,neill gitmek istiyor diye haber yapmışlar kewel,neill ın söözleşmesi bittiğini bilmiyorlarmı ardından pino nun gitmek istemiyorum açıklaması ve fatih altay lının herkese hergün Galatasaray lılık dersi vermedi.
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorGitmezse büyük sıkıntı, seneye sağ kanatta Aydın'ı izlemeye devam. Pino'yu da santrafor oynatırlar, para gitmesin diye santrafor da alınmaz, Cem ve Anıl'da şans bulamaz, Arda satılır, sol kanat içinde Pino var diye yine adam alınmaz. Anlaşılacağı üzere, Aydın'ın Şili'li versiyonu bizden gitmezse bu sene, gelecek yıl da durum içler acısı.
 
Cevap: Pino gitmek istemiyoryeni keweelimiz hayirli olsun. 5 mac yatar, 1 mac oynar. taraftarin sevgilisi pino. böyle oyuncularla 10 sene gecse bile sampiyon olamayiz
 
Cevap: Pino gitmek istemiyoryeni keweelimiz hayirli olsun. 5 mac yatar, 1 mac oynar. taraftarin sevgilisi pino. böyle oyuncularla 10 sene gecse bile sampiyon olamayizaynen kronik sakat olan bu adamın ne oynadıgını bana söyleyecek olan var mı? ne oynuyorda bu herif begeniyorsunuz. hızlı koşmasımı sizi cezbetti. durmadan uzaydan fezadan attıgı (cogunun sacma yerlerden vurdugunu hesap edersek) şutlarımı begendiniz. bunun gibi takım oyunundan uzak adamlarla başarı yakalayamazsınız. ve bu adamın kronik sakatlıgıda cabası. derhal bu takımdan digerleriyle birlikte gitmeli. burası yan gelip yatma yeri degil.
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorGitmezse büyük sıkıntı, seneye sağ kanatta Aydın'ı izlemeye devam. Pino'yu da santrafor oynatırlar, para gitmesin diye santrafor da alınmaz, Cem ve Anıl'da şans bulamaz, Arda satılır, sol kanat içinde Pino var diye yine adam alınmaz. Anlaşılacağı üzere, Aydın'ın Şili'li versiyonu bizden gitmezse bu sene, gelecek yıl da durum içler acısı.:eek:
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorVasat takimlar disinda hicbir takimda oynayamaz Pino,adam Türkiyeyi kücük gördügü icin kimseye pas vermeyip heryerden keyfine göre sut cekiyor,en az 20000 sut cekmistir,belli bir sut teknigi olsa yine bisey demiycem.
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorZaten neden simdiye kadar basarili olmadigi belli oluyor. Adam yetenekli ama disiplinsiz, kendini surekli futbola veremiyor
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorVasat takimlar disinda hicbir takimda oynayamaz Pino,adam Türkiyeyi kücük gördügü icin kimseye pas vermeyip heryerden keyfine göre sut cekiyor,en az 20000 sut cekmistir,belli bir sut teknigi olsa yine bisey demiycem.Yok mu ?YouTube - Galatasaray 2 - 1 Denizlispor Gol Pino HDYouTube - Juan Pablo Pino Super Gol - Galatasaray 3-1 DenizlisporYouTube - Ankaragücü-Galatasaray Pino 2.golYouTube - Pablo Pino vs Gaziantepspor - Müthiş Gol
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorTakımda bunca vasat oyuncu varken, Pino'yu mu göndericez. Deli etmesinler adamı, kesinlikle kalmalı.
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorVasat takimlar disinda hicbir takimda oynayamaz Pino,adam Türkiyeyi kücük gördügü icin kimseye pas vermeyip heryerden keyfine göre sut cekiyor,en az 20000 sut cekmistir,belli bir sut teknigi olsa yine bisey demiycem.Türkiye'yi küçük gördüğü için bunlar başımıza geliyor zaten, bunların hepsi tu kaka yabancılar, yoruma gel.
 
Cevap: Pino gitmek istemiyorUlan biriside adam kazanmaya çalışmıyor arkadaş. Her yeni gelen hoca Ayhan Barış Mustafa'ya dönüşümlü olarak şans verir kesin az iyi oynayan adamı keserler,neymiş disiplinsiz,bencil,sorumsuz bıdı bidi. Sanki herşey süt liman bir bunda var b.kluk. Hey Allahım yarabbim.
 
Üst Alt