Pino gitmek istemiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino gitmek istemiyor

Cevap: Pino gitmek istemiyor

Adam zaten mustafa ,servet gibilerinden az para alıyor.Cüzi miktara oynuyor.Bırakın seneye yedekten gelecek bir oyuncumuz olsun.Klubede Aydın duracağına Pino dursun.Uğraşmayın şu adamla.

Vasat takimlar disinda hicbir takimda oynayamaz Pino,adam Türkiyeyi kücük gördügü icin kimseye pas vermeyip heryerden keyfine göre sut cekiyor,en az 20000 sut cekmistir,belli bir sut teknigi olsa yine bisey demiycem.

Ne küçük görmesi, saçmalama istersen. Bu adamın oyun tarzı böyle. Hasan Şaş'ı hatırla mesela, rakibin belini kırmadan topu ayağından çıkarmazdı.

YouTube - juan pablo pino le magicien

Her önüne gelen TD birine kafayı takıyor, kendi malıymış gibi birilerini kovuyor, ama sezon başından beri yenilen en az 30 golde doğrudan veya dolaylı hatası olan, takımı resmen sabote eden Hakan Balta, Servet, Serkan Kurtuluş gibi adamlar hala kadrodalar. Ben de buna inanamıyorum.

Bize gelen hocaların hepsi neden takıntılı oluyor.Hagi-misimovic,ünder-pino,rijkaard-servet yeter artık oyuncu teknik adam kavgasından bıktık

servet ile rijkaard takıntısının ne alakası var, adam kazanmak için herşeyi denedi servet'i neden bahsediyorsun?

Ne kadar kaliteli varsa hepsini gönderin ulan.Allah'ım yarabbim.Bütün yerliler değişsin arkadaş .(3 kişi dışında).Sanki tek sorun yabancılardaymış gibi gösteriliyor ya gıcık oluyorum.Sinan Engin'i izliyorum.Diyorki''Galatasaray'ın yerlilerin de sorun yok.Sorun yabancılarda'' diyor.Ulan Arda dışında maç kazandıracak bir tane yerli oyuncu var mı?Rakiplerde 2-3 tane tek başına maç kurtaracak adam sayarsın.

Ne kadar kaliteli varsa hepsini gönderin ulan.Allah'ım yarabbim.Bütün yerliler değişsin arkadaş .(3 kişi dışında).Sanki tek sorun yabancılardaymış gibi gösteriliyor ya gıcık oluyorum.Sinan Engin'i izliyorum.Diyorki''Galatasaray'ın yerlilerin de sorun yok.Sorun yabancılarda'' diyor.Ulan Arda dışında maç kazandıracak bir tane yerli oyuncu var mı?Rakiplerde 2-3 tane tek başına maç kurtaracak adam sayarsın.

yerlilerin değişmesi okeyde,pinoya kaliteli diyorsan yarın bigün biri cıkı hakan balta veya servet cok kalıtelı futbolcu derse agzını acmamalısın bence

servet hakan balta gökhan zan mustafa sarp ayhan banko gitcekse pinonun kalmasına kimse bişey demez. yeterki bunlar gitsin. pinoda yedek olarak düsünülsün. bana kalırsa 6+2+2 nin son 2 sinde kalır bana kalsa..

servet hakan balta gökhan zan mustafa sarp ayhan banko gitcekse pinonun kalmasına kimse bişey demez. yeterki bunlar gitsin. pinoda yedek olarak düsünülsün. bana kalırsa 6+2+2 nin son 2 sinde kalır bana kalsa..

Haberi okumadiniz galiba zaten sorun Pino'nun yedek olmasi. Yedek olmak istemiyor adam.

ne istiyorsunuz anlamıyorum bütün sezonun suçlusu pino,elano ve misimovic mi? bir anda çöp gibi kenara atılıyor ve kameralar karşısında kellesi alınıyor.Kişisel egolarınız uğruna bu adamı sevmiyor olabillirsiniz ama hakkını yemeyin.

Üst Alt