Pino gitmek istemiyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino gitmek istemiyor

Cevap: Pino gitmek istemiyor

O zaman adamı Antalya maçında oynatma kardeşim şovun kime?Kardeşim küme düşüyoruz bak,işin şakası yok.Sen ocak dışısın diye oyuncu kovalayacak durumda değiliz. Böyle adamları ya idare edeceksin, ya da yüzüne bakmayacaksın antalya maçında.Sen adamı oynatırsan o maçta sonra kamera önünde defol git dersen adamın eli güçlenir.

Bülent ÜNDER her zaman ikinci adamdır.Tıpkı Müfit Erkasap gibi.Terim yabancılarını asla konuşan ve itiraz eden adamlardan seçmemiştir.

ben zaten burda bulent under de yanlıs yaptı dıyorum.oynatarak onu.

sadece demek ıstedıgım pino da cok suclu.sutten cıkma ak kasık gıbı gosterenler var merih,ordan yabancı dusmanlıgına baglıyor millet.mustafa sarptan gırıp barıstan cıkıkorlar.pinoyu elestırken bamı hakan baltayı savunan mı var.canı cehennem ozellıkle 4nun.ama genel kanı yabancı topcu elestırılınce bam vea balta hayranı oluyorsun bu forumda

cuneyt tanman kaptan nın yalan soyleyecek hali yok.zten tarzı da degıldır,agırbaslı delikanlı adamdır

Yillardir Galatasaraya ve Türk futboluna hizmet eden Bülent Ünderi bir vasat futbolcu icin yabanci düsmanliginla suclayanlara Uefa kupasi taraftari etiketini anlina yapistiririm.

Aynı olayı o Uefa Kupası mimarlarından Hagi içinde söyledim,Misimoviç'i harcayan yönetim içinde,kimsenin Galatasaraylılığını kimse ölçemez,ben doğrunun yanındayım,ben geçmişten dem vuranları hiç sevmem,geçmiş geçmişte dir,Galatasaray'ın bir adım ileri gitmeyişini 2000'den sonra hep geriye gitmesinin tek sebebi,geçmiştir..

Her başarısızlığın üstünü Uefa kupasıyla örtmesidir..

Bülent Uygun kadar olamadı onun gibi de hocalar var..

Fatih Terim ne zaman oyuncusunu medyanın önüne atmış..

Başarılar hepimizin,başarısızlık benim diyen Fatih Terim gibi bu ilkeyi edinmiş mi acaba?

Bülent Ünder.?

Bu soruyu kendine sor bence edinmemiş..

Yabancı düşmanıdır.Bunu kabul et.Adamın Gstv yorumlarından ve maç sonrası açıklamalarından bire bir şahidiz. Senin düşüncelerinde bu yönde paralel malesef.

Emin olmadan adama yabanci düsmani diyemeyiz,ben zaten bulundugum ülkede yabanciyim,en son yabanci düsmani olacak insan benim,ben sadece yabanci hayranligina karsiyim.

ben zaten burda bulent under de yanlıs yaptı dıyorum.oynatarak onu.

sadece demek ıstedıgım pino da cok suclu.sutten cıkma ak kasık gıbı gosterenler var merih,ordan yabancı dusmanlıgına baglıyor millet.

cuneyt tanman kaptan nın yalan soyleyecek hali yok.zten tarzı da degıldır,agırbaslı delikanlı adamdır

Şu durumda olmamızda Pino'nun onda bir payı yok.Kötü durumayız diye herkesin mi kellesini alalım.Bam,Servet,Balta, Kalecilerin üçü sezon başından beri ne yapıyorlar?

Neyse herkesin fikrine saygı duymak gerek..

İnsanları konuşturan gene insanlardır unutmamak gerekir..

Kimse durup dururken mevkii sahibi birisine laf etmez..

İdare ettiği kurum Galatasaray ise ve Pino ise söz konusu son derece adaletsiz davranmıştır söyleyeceğim budur..

Çünkü bu takımda kimi izliyorsun deseler Arda,Pino,Baros'tur diğerlerini görmesemde olur sahada..

Yabancı hayranlığı ile ne alakası var.Sabri'nin her b.ku ile dalga geçiliyor burada ama deli gibi geldiği günden beri savunurum.Haklının hakkını teslim edeceksin. Bu iş bu kadar basit. Futbolcu futbolcudur pasaportuna bakmayacan.

Yillardir Galatasaraya ve Türk futboluna hizmet eden Bülent Ünderi bir vasat futbolcu icin yabanci düsmanliginla suclayanlara Uefa kupasi taraftari etiketini anlina yapistiririm.

Allah bin kere razı olsun verdiği emeklerden. Ama Pino'ya tek pası vermedi diye kapıyı gösteren adam Mustafa Sarp, Hakan Balta, Gökhan Zan gibi adamlara sağlıklı oldukları müddetçe ilk 11'de yer veriyorsa yabancı düşmanlığı demem ama artniyet ararım. Koltuğa oturabilmek için yerliler ile işbirliği içinde derim.

Bugün bu durumdaysak hangi yabancı futbolcunun ismini Mustafa'dan Hakan'dan Gökhan'dan Servet'ten önce yazabilirsin?

Yabancı hayranlığı ile ne alakası var.Sabri'nin her b.ku ile dalga geçiliyor burada ama deli gibi geldiği günden beri savunurum.Haklının hakkını teslim edeceksin. Bu iş bu kadar basit. Futbolcu futbolcudur pasaportuna bakmayacan.

Eger yabancidan alacagin verimin aynisini yerliden alabiliyorsan,yerliden faydalanacaksin,bu tüm dünyada böyle,ben örnegin Zap0atanin bizim yerli kalecilerden bir gömlek daha üstün oldugunu düsünüyorum.

sabri iyi niyetiyle mucadelesini sonuna kadar veren bir oyuncu.bende takdir ederi.begenirim vea begenmem.en azından mucadelsinden eminim mesela.keza barosunda ole o formayı ıslattgını sonuna kadar savastıgını bilirim.(stancu-culio yu elestırmıorum su an ıcın,ozellıkle stancuyu saglıklı bı ortamda test etmek gerek)

benim derdim bu formayı haketmeyen bamla,hakanla,kalecilerle,aydınla,pinoyla,kewella.batdal denilen garip biriyle.bu işleri buraya getiren delnan brolarla.

Eger yabancidan alacagin verimin aynisini yerliden alabiliyorsan,yerliden faydalanacaksin,bu tüm dünyada böyle,ben örnegin Zap0atanin bizim yerli kalecilerden bir gömlek daha üstün oldugunu düsünüyorum.

Yabancı sınırı olduğu sürece ve sinan engin tarzı yorumcular olduğu sürece her zaman yabancılar gider gelir. Doğru adamları bulmamıza rağmen harcarız.Sorun Galatasaray'ın yerli kalitesidir.Arda,Sabri,Kazım ve Yekta.Galatasaray'ın yerli kalitesi bu.4 tane.

İnsua bile cırpınırken oynamadığı için,her maç yürüyen Hakan Baltaysa isyan ederim tabiki yerlilere..

Oynamadığı zamanlar tweet atıp üzüldüğünü belirten Pino ise söz konusu,ve Serdar Özkan sahada araba satarsa isyan ederim tabi yerlilere..

Kewell bir oyuncuyla tartışıyorsa haklı olarak yanına bir tek Neill gidiyorsa isyan ederim tabi yerlilere..

Cana kendini yırtıp mücadele ederken Mustafa Sarp topları izlerse isyan ederim tabi yerlilere..

Zapata dökülürken bir gram iyi performans gösteremeyen Ufuk varsa isyan ederim tabiki..

Baros sinirden saçını başını yolarken Barış no look ile topu auta atıyorsa yabancı hayranı olurum tabi arkadaş!

Adamlık meselesi biraz. Servet'in evine gittiğinde, Mustafa Sarp'ın oturup düşündüğünde bu takımı umursadığını ve düzeltmek için ne yapalım diye düşündüğüne inanmıyorum. Bizi bu noktaya getiren birinci sebeb yönetim ise ikinci sebeb sorumsuz, vasıfsız yerli futbolculardır.Pino'ya sıra gelmez.

trabzon-baros-forma.jpg

Trabzonspor taraftarı gibi deli taraftarın 5 metre önünde sahaya atılan cisimlerin içinden armasını öpecek 2 tane yerli oyuncu var..

Biri Sabri

Diğeri Arda

O yüzden hayranız böyle adamlara..

Çok isterdim şu kadronun içinde genç bir Hakan Şükür olsun,genç bir Hasan Şaş olsun..

Genç bir Ergün olsun..

Galatasaraylılığın ne demek olduğunu bilen oyuncular olsun..

Şuanda 4-5 adam haricinde hiçbirinin umrunda değil o yüzden yabancılar bile daha çok bağlı takımlarına..

Yabanci düsmani de demek kardesim,bu kadar kolaymi insanlari irkcilikla suclamak,o irkcilikla sucladigin adam Samsunsporu ucak kazasindan sonra ücret almadan calistirdi,modlar herseye ceza veriyorsunuz,Galatasaray hocasini irkcilikla suclayan arkadasimiza ceza verecekmisiniz bakalim,

Birincisi göreyim sizi modlar ne ceza vereceksiniz bakalım..? türü laflar ayıp gerek yok insanları provoke etmeye.. İKİNCİSİ arkadaşım senin haddine değil kimin nasıl ve ne kadar galatasaray taraftarı olduğu.. sen Bülent Ünderi istediğin kadar savunabilirsin bu senin hakkın ama ne zamanki bülent ünderi eleştirenlere müdahele edip suçlamaya başlarsan senin haklılığın orada biter NOKTA şimdi gelgelelim bülen önder olayına.. bülent ünder o kadar disiplin abidesi sert bir hocaydıda NEDEN Arda turanın oyundan alındığı bir maçta koşarak gidip ona sarılıp öpme şowunu gerçekleştirdi maçtan cıkan bir tek Arda Turan mıydıı ?kaldıki maçın en etkisizlerinden biriydi... Pino her iyi oynadığı maçta ya oyundan çıkarıldı yada ertesi hafta oynatılmadı .. adaletin bu kadar yerlerde süründüğü bir takımda pinonun buna tepki vermesi doğalmıdır değilmidir ? burada herşeyi geçtim yabancı ırkçılığpı yapılmaya başlandı nedir bu yerli fetişizmi anlamış değilim bülent ünderde aklı sıra (benim fikrim ) yerlilerle iyi ilişkiler kurup onları gazlamayı düşündü pinoyuda günah keçisi ilan etti

Allah bin kere razı olsun verdiği emeklerden. Ama Pino'ya tek pası vermedi diye kapıyı gösteren adam Mustafa Sarp, Hakan Balta, Gökhan Zan gibi adamlara sağlıklı oldukları müddetçe ilk 11'de yer veriyorsa yabancı düşmanlığı demem ama artniyet ararım. Koltuğa oturabilmek için yerliler ile işbirliği içinde derim.

Bugün bu durumdaysak hangi yabancı futbolcunun ismini Mustafa'dan Hakan'dan Gökhan'dan Servet'ten önce yazabilirsin?

Ben bizim yerlileri savunmuyorumki,elbette Pino Aydindan üstün,elbette Cana Mustafadan Baristan Ayhandan üstün,elbette Gökhan Zan ve Balta aldiklari paranin hakkini vermiyorlar ama eger hedeflerimiz büyükse Pino,Cana ve Neillden daha kaliteli yabancilar lazim,birde bu saydigimiz isimlerle Serveti ayni kefeye koymayalim,Servetin maclarda cani cikiyor aciklari kapatmak icin,girdigi ikili mücadelelerin yüzde doksanini rahatlikla kazaniyor,Servete yapilan elestiriler agir ve topu oyuna sokamamasi,yahu Servet zaten cabuk olsa ve oyun kurma yetenegi olsa dünyanin sayili stoperlerinde biri olurdu.

Fatih Terim mahallenin kabadayısı, Ünder ise çetenin sadece elemanı.

Futbol aklı, teknik bilgi, oyun okuma, oyuncu değerlendirme, psikolojik değerlendirme kocaman bir "0" adamda.

Sürekli ona vefasızlık buna vefasızlık söylemleri... Kurumlar, kişilerin üstündedir. Artı hizmet etmiş her insan Galatasaray'dan karşılığını hem maddi, hem de manevi olarak fersah fersah almıştır.

Yok Bülent'e ayıp edildi, yok Hagi'ye, yok Şükür'e; şimdi de Ünder'e. Hiçbirisi amme hizmeti yapmadı Galatasaray'da, haklarını sonuna kadar aldılar.

Yücelmesi gereken şahısların ismi değil Galatasaray'ın ismi. Bunun içinde bunun bilincinde olan insanların görevde olması lazım GS'de.

Fatih Terim mahallenin kabadayısı, Ünder ise çetenin sadece elemanı.

Futbol aklı, teknik bilgi, oyun okuma, oyuncu değerlendirme, psikolojik değerlendirme kocaman bir "0" adamda.

Sürekli ona vefasızlık buna vefasızlık söylemleri... Kurumlar, kişilerin üstündedir. Artı hizmet etmiş her insan Galatasaray'dan karşılığını hem maddi, hem de manevi olarak fersah fersah almıştır.

Yok Bülent'e ayıp edildi, yok Hagi'ye, yok Şükür'e; şimdi de Ünder'e. Hiçbirisi amme hizmeti yapmadı Galatasaray'da, haklarını sonuna kadar aldılar.

Yücelmesi gereken şahısların ismi değil Galatasaray'ın ismi. Bunun içinde bunun bilincinde olan insanların görevde olması lazım GS'de.

Bende Bülent Ünderin teknik direktörlügüne bayilmiyorum,benim tepkim adamin yabanci düsmanliginla suclanmasi.

Üst Alt