Pino mu yoksa Stoch mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino mu yoksa Stoch mu?

Cevap: Pino mu yoksa Stoch mu?

hersey istatistik degildir.. Quaresma bambaska bi futbolcu ama meslegine saygisi olmayan bi futbolcu..

Quaresma mi stochmu dersen? Takimimda Stochu gormeyi isterim.. Quaresmanin tribleri ilemi ugrascam?

Deli Pieronun istatistiklerine bakmadin sen herhalde Ozan? Italya ligi >>>> Turkiye ligini katlar.. yani Alex felan gececeksin orayi..

Pino turkiye liginde vasat bi takimda olsa Culio gibi olur o kadar.. fazlada bi getirisi olmaz..

ne diyon la bende istatislik herşey değil diyorum işte nasıl okudun yorumumu hayretler içersindeyim :asd:

ne diyon la bende istatislik herşey değil diyorum işte nasıl okudun yorumumu hayretler içersindeyim :asd:

sen diyorsunki o zaman Alexin istatistigi Del Pieroya gore daha iyi.. ama bende diyorumki Del Pieronun istatistigi bile Alexinkinden iyi burak ismini.. yani anla.. Del Piero her haliyle katlar Alexi..

İki oyuncu arasında pek fark yok bana kalırsa. Pino bu sezon takımda kalsaydı, Baroni gibi bir çıkış yapabilirdi belki.

sen diyorsunki o zaman Alexin istatistigi Del Pieroya gore daha iyi.. ama bende diyorumki Del Pieronun istatistigi bile Alexinkinden iyi burak ismini.. yani anla.. Del Piero her haliyle katlar Alexi..

tamam bende onu diyorum alex belki daha çok istatislik yapmıştır del piero dan ama del piero çok daha iy bir oyuncu alexten kıyas kabul etmez istatislik yanıltıcı bunu demeye getiriyorum işte ben hem pinoyu hem stoch u izlemiş biri olarak yorumumu söyledim zaten pino daha yetenekli ama stoch daha yararlı daha komple bir oyuncu.

tamam bende onu diyorum alex belki daha çok istatislik yapmıştır del piero dan ama del piero çok daha iy bir oyuncu alexten kıyas kabul etmez istatislik yanıltıcı bunu demeye getiriyorum işte ben hem pinoyu hem stoch u izlemiş biri olarak yorumumu söyledim zaten pino daha yetenekli ama stoch daha yararlı daha komple bir oyuncu.

tamamda bende diyorumki allahim yardim et..

DEL PIERONUN ISTATISTIGI BILE ALEXINKINDEN DAHA IYI.. you know turkish bro?

Madem kıyas yapıyorsunuz ikisininde ilk sezonlarını karşılaştırın bakalım..... Her türlü Pino..

İki oyuncu arasında pek fark yok bana kalırsa. Pino bu sezon takımda kalsaydı, Baroni gibi bir çıkış yapabilirdi belki.

cok net soyluyorum Baroninin cikis yapmasi cok iyi oldu.. seneye yine kalacak takimda ve fener kafayi yiyecek.. heleki Emrede giderse.. Baroniye muhtac olup, cok yumusak bi orta sahalari olacak..

tamamda bende diyorumki allahim yardim et..

DEL PIERONUN ISTATISTIGI BILE ALEXINKINDEN DAHA IYI.. you know turkish bro?

bile derken neyi kastediyorsun alexin 7 yılda istatisliği ortada totti den del piero dan biraz düşersek diego dan lincoln den filan daha iyi istatisliği var alexin 7 yılda ama bu istatislik alexi bunlardan daha iyi yapmıyor istatislik yanıltıcı diyorum sen del piero bile diyosun anlayamıyorum seni del piero kötü bir oyuncu mu ki bile diyorsun hayretler içersindeyim şuan.

Stoch.

Bu sezon güzel iş, güzel istatistik, güzel goller.

Pino belki stoch kadar yetenekli ama kendini kanıtlayamadı.

Şut ve pas olarak Stoch daha iyi. Ve bu ikisi Stoch'un daha iyi olduğunu gösterir. Hız olarak kapışırlar , çalım olarak Pino daha iyi.

Üst Alt