Pino Resmen Al Nassr FC'ye Kiralandı


Pino Nassr Saudi Takımına KiralandıProfesyonel futbolcumuz Juan Pablo Pino Puello, Nassr Saudi FC takımına bir yıllığına kiralandı. Galatasaray Sportif AŞ’nin konuya ilişkin KAP’a gönderdiği açıklama:Profesyonel futbolcularımızdan Juan Pablo Pino Puello'nun Nassr Saudi FC'ye 2011-2012 futbol sezonu için geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre Nassr Saudi FC, Şirketimize 400.000 EUR ödeyecektir.

Galatasaray Sportif AŞ
 
Cevap: Pino Al Nassr FC'ye KiralandıUmarım oyun bilgisini geliştirir. Her ne kadar lig olarak pek üst seviye olmasa da..
 
Cevap: Pino Al Nassr FC'ye KiralandıDüşünün ki düştğümüz durumu; geçen senenin en iyi adamı değimiz isimlerinden birini bilmem nerenin bilmem ne takımına anca kiralıyoruz
 
Cevap: Pino Al Nassr FC'ye KiralandıSuper Lige kiralansa olu seviciler bedava kapmaya calisacak en iyisi bu ,adamlar hic olmazsa bonservisini alir hakkiyla
 
Cevap: Pino Al Nassr FC'ye KiralandıGALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. / GSRAY [] 26.08.2011 22:58:08Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:"Profesyonel futbolcularımızdan Juan Pablo Pino Puello’nun Nassr Saudi FC’ye geçici transferi konusunda resmi görüşmelere başlanmış olup kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir."
 
Cevap: Pino Al Nassr FC'ye KiralandıJuan Pablo Pino, Suudi Arabistan ekiplerinden Al Nassr FC'ye kiralandi.Kap'a bildirilmesi bekleniyor.Juan Pablo Pino İçin Görüşmelere BaşlandıGalatasaray Sportif A.Ş., Kamuoyunu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada profesyonel futbolcularımızdan Juan Pablo Pino Puello'nun kiralanması konusunda Nassr Saudi FC ile görüşmelere başladığını bildirdi.Açıklama şu şekilde:"Profesyonel futbolcularımızdan Juan Pablo Pino Puello'nun Nassr Saudi FC'ye geçici transferi konusunda resmi görüşmelere başlanmış olup kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir."Galatasaray Sportif A.Ş..
 
Üst Alt