Pirlo mu Xavi mi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pirlo mu Xavi mi ?

Cevap: Pirlo mu Xavi mi ¿

pirlo abi hem milandaki pirlo hem juve hem italya milli takımdaki pirlo da pirlooo abii cok seviyorum pasları herseyi ya muthis adam

ikisininde ustun oldugu yonler olabilir ama toplamda pirlo daha klas sanki

Pirlo-Xavi.jpg

pirloyu barcada düşünemiyorum öttürür ama xavi için italya da aynı başarıyı gösterebilir mi emin değilim.

abi size şu kadarını deyim.. Xavi Pirlo kadar iyi olamaz.. Pirlo her zaman böyleydi.. ama Xavi ne zaman Barca üstünlük sağlamaya başladı dünyada ondan sonra adını duyurdu..

özet şu.. yaşı 20+ olanlar için Pirlo, 20 altı olanlar için Xavi ama genelde Pirlo..

abi size şu kadarını deyim.. Xavi Pirlo kadar iyi olamaz.. Pirlo her zaman böyleydi.. ama Xavi ne zaman Barca üstünlük sağlamaya başladı dünyada ondan sonra adını duyurdu..

özet şu.. yaşı 20+ olanlar için Pirlo, 20 altı olanlar için Xavi ama genelde Pirlo..

Benm yaş 20 ben ne diyeyim reenkardaş:coffee:

Pirlo İnter'deykende Reis oynuyordu...

Milan'daykende Reis Oynuyor...

Juve'de de Reis oynuyor...

Performans hep aynı aşağı düşme yok gibi bişey...

Xavi öyle değil...

Ainen katılıyorum xavi 1998 den beri oynuyor barçada ama zirve yaptığı yıl 2008 den beri ondan önceki 10 yıl barcelonanın sıradan bir oyuncusuydu birazda takımın sistemi onu bu kadar ön plana çıkardı ve adam 28 yaşından sonra tam bir yıldız oldu ama pirlo hem milan hemde juventus ta yıllarca aynı üst düzey performansta oynuyor.Xavide büyük oyuncu ama benim için pirlo daha iyidir xaviden

abi valla bi penaltı attı herkes pirlocu oldu falan diyen varsa desin şeyimde değil.o penaltı boru değil aga.

pirlo > rest of the world

ikiside üst klas oyuncu, xavi biraz önde

ama seneye pirlo transfer haberleri cikarsa yine cok yasli diyenler olur :coffee:

Pirlo'yu ilk başladığından beri izlerim, yaşları denkleştirip kıyaslama yaparsam Xavi onun seviyesine hiç gelemedi. Tabi günümüz oyuncularıyla daha iç içe olanlar için Xavi örnek sayılır,diğerlerinin ne yaptığını pek hatırlamazlar. İsterlerse 10 İspanya maçı olsun Xavi mi diye anket açsınlar ben yine Pirlo derim.

Xavi'yi alıp başka bir takımın sistemine koyarsan sudan çıkmış balığa dönme ihtimali var,oyuncu futbola başladığından bu yana aynı sistemle oynuyor,hatta oynadığı oyuncular bile nerdeyse aynı, isim olarak gidenler olsa bile oyun sistemi olarak da aynı tarz oyuncularla oynamaya devam ediyor. Tabi bu tarz bir sitemde kimin nereye kaçacağını ne yapacağını çok rahat kestirebilirsin.

Penaltıdan degil hacı adam asil duruşu falan zerafet akıyor hani derlerya orkestra sefi diye en cok pirloya yakısıyor milan aptalı bıraktı şimdi nasıl pişmandır

Üst Alt