Pitbull Bidonu Parçaladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pitbull Bidonu Parçaladı

3b770melo1.jpg

Felipe Melo, 25 milyon Euro’ya transfer edildiği Juventus’ta büyük hayal kırıklığı yaşattı, Altın Bidon seçildi. Sambacı, Galatasaray’a kiralandığında ise yüksek maliyeti nedeniyle tartışıldı. Ancak iki maçta öyle bir futbol oynadı ki…

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Pitbull Bidonu Parçaladı

Sezon sonunda büyük ihtimalle 500.000-2.000.000€ gibi komik bir rakam civarı para yüzünden elimizden kaçırırız.

Fener sene sonu küme düşürülmez ise transfer atağına kalkarlar ise olayı showa dökmek isterler ise büyük ihtimalle salça olacaklar.Bu Juve nin sahibi olan aile ile Koç ailesinin çok yakın ilişkileri varmış.Yeni aldıkları sol bek nekadar Trabzona gitmek istemediysede bunda bu adamlarında katkısı var zaten sonra anında fenere geldi.

Ha bizde okadar bonservisi ödeyip alamayız zaten orası ayrı mevzu.Şuanki maliyetine laf edenler o bonservise nederler varın siz düşünün.

İnsanları köpeğin poposuna sokmakta ne kadar hızlı davranıyorsak, göklere çıkarmakta da aynı şekilde seriyiz.

Sene sonunda buradaki hava "Melo gitsin, başka birşey istemem!" olabilir. Şimdiden kaça alırız, alabilir miyiz falan, boşverin bunları. Sezon sonuna kim öle, kim kala, o zaman düşünürüz.

İnsanları köpeğin poposuna sokmakta ne kadar hızlı davranıyorsak, göklere çıkarmakta da aynı şekilde seriyiz.

Sene sonunda buradaki hava "Melo gitsin, başka birşey istemem!" olabilir. Şimdiden kaça alırız, alabilir miyiz falan, boşverin bunları. Sezon sonuna kim öle, kim kala, o zaman düşünürüz.

İyide hacı adam piyangodan gelen gençlerden yada deneyelim görelim denecek adamlardan değilki belli bir kalitesi var sonuçta.Geldiğinde de kafalardaki tek soru işareti malum aşırı agresifliği ve birazcık dengesiz olmasıydı.

Bu çocuğun bonservisini almamanın bir diğer adı : katıksız gerzeklik.

bakalım tff kaç maç ceza kesecek. 1 maç diye ümit ediyorum. 2-3 maç verirlerse yazıklar olsun.

Ben bu federasyondan her an herşey beklerim arkadaş , gerçi kendi görüşüm asparagas olduğu yönünde çünkü daha önce de Fatih Terim'e ceza verileceği yönünde haberler medyadaydı! ama sonuç ortada..

fener medyası ceza aldırmak icin haber yapıyor. aradan 1 mac gecti. veremezler. birde kafa attıgınıda kanıtlayamazlar. uzaktan kamerayla birşeyler oluyor ama ne oldugu belli degil. mali aydınlara şimdiden söyliyim. elinizde delil yok.

futbolcu kamerası çekmiş görüntüyü kafa attığı net ortada. üzülerek katılıyorum sana fenerli medya olayı gündeme taşımak istiyor. içi gidiyor içi melo süper ligin en iyi ön liberosu oldu çıktı adam komple bir ortasaha. hepsini çatlatsın hasetinden inşallah bir daha da böyle işlere bulaşmaz.
fener medyası ceza aldırmak icin haber yapıyor. aradan 1 mac gecti. veremezler. birde kafa attıgınıda kanıtlayamazlar. uzaktan kamerayla birşeyler oluyor ama ne oldugu belli degil. mali aydınlara şimdiden söyliyim. elinizde delil yok.

futbolcu kamerası çekmiş görüntüyü kafa attığı net ortada. üzülerek katılıyorum sana fenerli medya olayı gündeme taşımak istiyor. içi gidiyor içi melo süper ligin en iyi ön liberosu oldu çıktı adam komple bir ortasaha. hepsini çatlatsın hasetinden inşallah bir daha da böyle işlere bulaşmaz.
aynen bende bu hareketerli yapmasını istemiyorum. olimpiyakos macında şu anda takım arkadaşı rieraya yerdeyken yaptıgı hareketi eleştirmiştim.

İyide hacı adam piyangodan gelen gençlerden yada deneyelim görelim denecek adamlardan değilki belli bir kalitesi var sonuçta.Geldiğinde de kafalardaki tek soru işareti malum aşırı agresifliği ve birazcık dengesiz olmasıydı.

Bence de, şimdiden almaya çalışsak bile uyar bana şahsen.

Fakat ülkedeki futbol ortamı garip. Adam Reina'ya gider, iki haber çıkar, sonra "Go home pitbull!" olabilir. Onu diyorum bekleyelim derken.

ben tam aksine sevinmiştim şuan aynı düşüncede değilim. takım için önemli bir oyuncu olduğunu farkettiğinde kendisini bu hareketlerden sakınacaktır. takımı yanlız bırakmamak adına ki son maçlarla beraber kendiside bunun farkına vardı.
aynen bende bu hareketerli yapmasını istemiyorum. olimpiyakos macında şu anda takım arkadaşı rieraya yerdeyken yaptıgı hareketi eleştirmiştim.

bir ekleme yapayım. opsiyonu bizde 13 m €uro verir alırız arkadaşlar fener fiyat felan arttıramaz. zaten bu oyunundan sonra juventus bize 7-8 e bırakmaz bu adamı. varsa bu futbolu oynayıp 7-8 e bize gelecek amenna buyrun alalım. benim çok sevdiğim bir söz vardır "amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok" adam iyi oynuyor bizde tutturduk neden riske giriyoruz akıl sır ermiyor.

Üst Alt