Pizzaya Tüküren Kurye İçin 18 Yıla Kadar Hapis İstemi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pizzaya Tüküren Kurye İçin 18 Yıla Kadar Hapis İstemi

Sence de biraz haksızlık etmiyor musun ? Hadi GSC'deki İbo sevdalılarını hesaba almıyorsun onu anladık da milyonlarca hayranı var, biraz edep. Ek olarak konu dışına çıkma lütfen konuyla i30'un ne alakası var, teşekkürler.

Çoğulculuk demek. Kitle seviyorsa iyi demek değil mi? Böyle bir düşünceye sahip biriyle tartışmak istemiyorum. Ayrıca yeni clio da fena değil.

Çoğulculuk demek. Kitle seviyorsa iyi demek değil mi? Böyle bir düşünceye sahip biriyle tartışmak istemiyorum. Ayrıca yeni clio da fena değil.
Bende de Cruze var ama amblemi haç diye değiştirmek istiyorum, i30 alıcam cam tavanlı nasipse tavsiye eder misin yoldaş?

Bu arada müşteri de pek uyanık, 500 bin tazminat talebi nedir yav? Günahını almayayım ama iki puştun mücadelesinde gariban firmaya olmuş olan. Umarım Terra değildir.

Bende de Cruze var ama amblemi haç diye değiştirmek istiyorum, i30 alıcam cam tavanlı nasipse tavsiye eder misin yoldaş?

Bu arada müşteri de pek uyanık, 500 bin tazminat talebi nedir yav? Günahını almayayım ama iki puştun mücadelesinde gariban firmaya olmuş olan. Umarım Terra değildir.

i30'u ben çok beğendim. 8 sene kullandım. Yeni modelleri gayet iyi. Rahat bir araba. Kullanışlı. Arabadan ne istediğine bağlı.

Üst Alt