PKK'lı Hainler Kaçırdığı Öğretmeni Şehit Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PKK'lı Hainler Kaçırdığı Öğretmeni Şehit Etti!

Terör örgütü pkk ya yakın yayın organlarından Necmettin Yılmaz öğretmenimizin hayatını kaybettiği yönünde bilgiler geliyor. Geçtiğimiz hafta memleketine giderken pkk tarafından kaçırılan Necmettin öğretmenimizin durumu hakkında resmi kurumlarımızdan açıklama gelmezken örgütçü terörist haber sitelerinden öğretmenimizin pkk tarafından öldürüldüğü açıklanıyor.

NECMETTİN YILMAZ ŞEHİT OLDU

Öğretmenler İçin olarak bu açıklamalara, haberlere inanmak istemiyoruz, devletimizden resmi açıklama bekliyoruz ancak yapılan örgüt açıklamasında öğretmenimizin kaçırıldıktan kısa bir süre sonra şehit edildiği bilgisini ogretmenlericin.com takipçileri ile üzülerek paylaşıyoruz.*Urfa ili Siverek ilçesi Çiftçibaşı köyünde müdür yetkili sınıf öğretmeni olarak görev yaparken arabası ile memleketine giden öğretmenimizin arabası kurşunlanmış ve ateşe verilmiş olarak bulunmuştu.

AÇIKLAMA ÖRGÜTE YAKIN YAYINDAN GELDİ

Bugün akşam saatlerinde örgüte yakın sitelerden verilen bilgilere göre terör örgütü pkk nın silahlı kanadı olarak lanse edilen*Halk Savunma Güçleri (HPG) tarafından*16 Haziran günü öğretmenimizin Tunceli’nin kürtçe adı*Zaxge olan köy yakınlarında öldürüldüğü açıklandı.

Yapılan açıklama;

“Dersim’de gerilla güçlerimizin yerlerini ve hareket tarzlarını ihbar eden ve düşman ile işbirliği içinde olan Necmettin Yılmaz isimli şahıs 16 Haziran günü Dersim’e bağlı Zaxge köyü yakınlarında cezalandırılmıştır.”

Öğretmenler İçin olarak çok üzgünüz, öğretmenimizin şehit olmasına inanmak istemiyoruz!

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumda pek ılgı cekmez dine saldırılmadıgı icin

Şerefsiz sürüsü yine yapmış yapacagını.

Mekanı cennet olsun

Düşman ile işbirliği içinde yazmışlar bir de ulan gel de çıldırma ya... Bu kadar kansız, bu kadar aşağılık başka bir örgüt yeryüzüne gelmedi, gelmez. Her boku yerler, üstüne türlü sempatizanları çıkar karşı propaganda yapar, yetmez acitasyon yaparlar, o da yetmez sosyal medyadan türlü yalan iftiralarla Avrupa'ya bizi şikayet eder, orada sempati toplarlar. Türlü türlü örgüt var dünyada ama böylesi yok arkadaş. Ulan bari yediğiniz bokun ardında durun, eylem yapıyorsunuz bari kampanya yapmayın.

Allah rahmet eylesin gencecik adammış. Şu gecede insanı ne hale sokuyorlar...

Allah rahmet eylesin. Yüce Rabbim ailesine ve sevenlerine sabır versin.

Ateş düştüğü yeri yakıyor, iki gün yaygara olduktan sonra unutulur gider, olan askerimizi, vatandaşımıza oluyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Siz yol, köpr, Havalimanı yapmaya devam edin nasıl olsa bir boka yarıyor. Bak ne güzel şehitlerimizi uçaklarla, duble yollar üzerinde memleketlerine daha rahat kavuşturuyoruz. İnsanı şu günde bile günaha sokuyorsunuz, Yüce Rabbimden tek dileğim bu dünyanın hesabını sadece ahirette değil bu dünyada da en ağar şekilde sorması

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Serefsiz canavarlar, Allah bin belanizi versin. Cayir cayir yanarsiniz insallah.

Yazik günah pisipisine insanlar hayatlarini kaybediyor, Allah rahmet eylesin geride biraktiklarina sabir versin ;(

Düşman ile işbirliği içinde yazmışlar bir de ulan gel de çıldırma ya... Bu kadar kansız, bu kadar aşağılık başka bir örgüt yeryüzüne gelmedi, gelmez. Her boku yerler, üstüne türlü sempatizanları çıkar karşı propaganda yapar, yetmez acitasyon yaparlar, o da yetmez sosyal medyadan türlü yalan iftiralarla Avrupa'ya bizi şikayet eder, orada sempati toplarlar. Türlü türlü örgüt var dünyada ama böylesi yok arkadaş. Ulan bari yediğiniz bokun ardında durun, eylem yapıyorsunuz bari kampanya yapmayın.

Allah rahmet eylesin gencecik adammış. Şu gecede insanı ne hale sokuyorlar...

Youtube'da denk geldim. Pkk'lı bir hesap Türk askerinin komando marşını söylediği bir videonun başlığını '' Bütün Kürtleri Öldüreceğiz,Ermenileri Öldürdüğümüz Gibi'' şeklinde İngilizce yazmış. Altta da batılı ülkelerin insanlarından Türklere karşı inanılmaz nefret yorumları, Türkleri yok etmekten girip, nükleer atmalara falan girmişler, ben de gerçeği açıklamak için bir yazı yazıp tüm yorumların altına kopyaladım şerefsiz pkk'lı tek tek hepsini sildi yorumların millet gerçeği öğrenmesin diye.

Ben bu kadar kahpe şerefsiz bir örgüt görmedim.Sempatizanları da şeref yoksunu,altına yatmadıkları ülke kalmadı hala kendilerini bir halt ve bölgede aktör sanan beyinsizler ordusu ama kullanıp atılacak piyondan başka bir şey değiller.

IŞİD zaten bu pkk batı ülkelerinde şirin gözüksün ve legalleşsin diye yaratılan bir başka taşeron örgüt.Çok ciddi bir kürdistan kurulması isteği var,bunun içinde her türlü kahpelik yapılıyor.Zaten Türkleri sevmiyorlardı şimdi ise Pkk'yı işid canavarına karşı savaşan ''Özgürlük Savaşçıları'' olarak pazarladılar. Pkk'ya verilen destekler daha da arttı. Türkiye bölünsün, devlet hakediyorlar vs kafasında çoğu. İnşallah emellerine ulaşamayacaklar.

O kadar kansız planlar yapılıyor ki aleyhimize Allah sonumuzu hayreylesin.

Ben de alacaktım konuyu ama sinirden ters birşey söylerim diye açmadım. Aynı anda da şu Boğaziçi'nde kayyum pankartlarını görünce daha da sinirlendim. 1 ay içinde ikinci öğretmen. Duyarlı öğrenciler için kayyum kadar protestoyu hakeden birşey değil herhalde.

Youtube'da denk geldim. Pkk'lı bir hesap Türk askerinin komando marşını söylediği bir videonun başlığını '' Bütün Kürtleri Öldüreceğiz,Ermenileri Öldürdüğümüz Gibi'' şeklinde İngilizce yazmış. Altta da batılı ülkelerin insanlarından Türklere karşı inanılmaz nefret yorumları, Türkleri yok etmekten girip, nükleer atmalara falan girmişler, ben de gerçeği açıklamak için bir yazı yazıp tüm yorumların altına kopyaladım şerefsiz pkk'lı tek tek hepsini sildi yorumların millet gerçeği öğrenmesin diye.

Ben bu kadar kahpe şerefsiz bir örgüt görmedim.Sempatizanları da şeref yoksunu,altına yatmadıkları ülke kalmadı hala kendilerini bir halt ve bölgede aktör sanan beyinsizler ordusu ama kullanıp atılacak piyondan başka bir şey değiller.

IŞİD zaten bu pkk batı ülkelerinde şirin gözüksün ve legalleşsin diye yaratılan bir başka taşeron örgüt.Çok ciddi bir kürdistan kurulması isteği var,bunun içinde her türlü kahpelik yapılıyor.Zaten Türkleri sevmiyorlardı şimdi ise Pkk'yı işid canavarına karşı savaşan ''Özgürlük Savaşçıları'' olarak pazarladılar. Pkk'ya verilen destekler daha da arttı. Türkiye bölünsün, devlet hakediyorlar vs kafasında çoğu. İnşallah emellerine ulaşamayacaklar.

O kadar kansız planlar yapılıyor ki aleyhimize Allah sonumuzu hayreylesin.

Amin Onur ne diyeyim söz de kalmadı ki söylenecek... Ben de bir tane görmüştüm video, fotoğraflar çekmişler işte Türklerin Doğu'da yaptığı sivil katliamı diye, yolda yatan birilerinin resimlerini koymuşlar. Sonra o fotoğrafların çekilirkenki videosunu gördüm, o yerde yatan namussuzlar fotoğraf çekildikten sonra bir bir ayağa kalkıp gidiyorlardı. Biz boşa demiyoruz bundan daha aşağılık olunamaz diye. Bunların insanların kafasında yer edinmesini istediği tek örgüt Işid - İslami terör yani. E Avrupalılar zaten mevzuya uzaklar, ne uzatırlasa yiyecek konumdalar. Bir de İslam diyince akan sular duruyor tabii.

Burada da inatla saçmasapan bir kutuplaşma oluşturmaya uğraşıyorlar. Pkk'ya laf söyledin mi yoksa sen Işid sempatizanı mısın diyorlar... Böyle boktan böyle rezil bir konuma nasıl sokarız insanları diye bütün ortamları mesken bellediler. Ekşisözlük zaten bunların yuvası. Pkk'ya mı yükleniyorsun? Kuduz köpek sürüsü gibi çullanıyorlar üstüne, bir şekilde seni Işid sempatizanı ilan ediyorlar. Halbuki bizim için hepsi aynı bok, sadece renkleri ve kıvamları farklı. Bunu bilmelerine rağmen kaşıyorlar da kaşıyorlar it tohumları.

Allah rahmet eylesin öğretmenimize.kürt halkını savunuyorum ayağına ortalık orospusu olmuş bir örgütten beklenen tavır.anti emperyalist takılıp amerikanın altına yatmakta enteresan bir tavır bu örgüt için.

Üst Alt