Play-Off eşleşme senaryoları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off eşleşme senaryoları

Cevap: Play-Off eşleşme senaryoları

Fanatiklikle ne alakası var kardeşim. Ben Karşıyaka'yı tutmam tanımam etmem. Ama kaliteli basketçileri var. Ve Banvit'i de elerler. Banvit de son 5-6 maçtır Graves gittiğinden beri gerileme var. Karşıyaka eler.

yahu kardesim dalgami geciyorsun benle anlamadimki karsiyakanin banvitle eslesme olasılıgı bile yok karsiyakanin once efes sonra fb banvitin ise onde bjk sonra bizi elemesi gerekirki bu olması imkansız............

yahu kardesim dalgami geciyorsun benle anlamadimki karsiyakanin banvitle eslesme olasılıgı bile yok karsiyakanin once efes sonra fb banvitin ise onde bjk sonra bizi elemesi gerekirki bu olması imkansız............

Ben şu mesaja cevap atmıştım , sen niye bu kadar ciddiye aldın.

pınar karsıyaka sadece kendi sahasında etkili 1 takım. banvit karsıyakayı eler..

Sana takıldığım nokta fanatiklik mevzusuydu.

Fenerbahçe Antalya Büyükşehiri rahar geçer. Bizim Olin serisi beklenildiğinden zor geçer gibi geliyor bana. Netice de bu takım bizi ama öyle ama böyle 2 maçta da yendi. Seriye 1-0 önde başlayacak olmaları ister istemez dirençlerini arttıracaktır. Turu atlayacak olsakta yıpratıcı geçer. Karşıyaka Efes eşlemesinde bence herşey olabilir. Efes her ne kadar toparlanmış gözüküyor olsa da Karşıyaka İstanbul'dan bir galibiyet çıkarırsa, Efes için işler arap saçına döner. Banvit - Beşiktaş eşleşmesi de ilginç. Orada da bence ilk maç önemli. Eğer Beşiktaş Bandırma'da galibiyet alırsa işler değişir. Bence bu eşleşmelerde iki sürpriz olasılığı var. Birincisi ve gerçekleşmesi daha olası olan Beşiktaş'ın turu atlaması. İkincisi ve daha zor olanı ise Karşıyaka'nın Efes'i elemesi. İkisi de gerçekleşirse hiç şaşırmam doğrusu.

Üst Alt