Play-Off Y.F. 1.Maç | Banvit 57-79 Galatasaray C.C | 25 Mayıs | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Y.F. 1.Maç | Banvit 57-79 Galatasaray C.C | 25 Mayıs | Maç Sonucu

f26e0logo_buyuk.gif

75d36banvit.PNG
V.png
0d413galatasaray-logo.png

1723cbanvitsalon.jpg

057bdspormax.png

Beko Basketbol Ligi Yarı Final Play-Off İlk Maç

Banvit Basketbol Kulübü - Galatasaray Cafe Crown

Kara Ali Acar Spor Salonu, Balıkesir

25 Mayıs

20.00

Spormax

Cevap: Play-Off Y.Final 1.Maç | Banvit - Galatasaray CC | 25 Mayıs | 20.00 | Spormax

ilk maçı alırsak işimiz kolaylaşır..

Cevap: Play-Off Y.Final 1.Maç | Banvit - Galatasaray CC | 25 Mayıs | 20.00 | Spormax

3-1 alırız diyorum, rahat bir seri olur bizim için umarım.

ilk maçı alırsak iş biter

Ben seriyi 3-0 görüyorum acıkcası, Banvit yorgun, en büyük silahları Chuck Davis sakat sakat oynuyor verimsiz, rotasyonumuz geniş, tecrübe farkı ordatada ve Coaching olarak büyük bir üstünlüğümüz var, ben maç vericeğimizi düşünmüyorum 3 çeyreğe kafa kafaya gireceğimiz her maçı bu ligte kazanacağımızı düşünüyorum çünkü hiçbir koç Oktay hoca gibi rotasyon dağılımını iyi ayarlayamıyor her oyuncu sıcak ve dinlenmiş oluyor. Ben kesinlikle zorlanacağımızı düşünmüyorum belki çok iddaalı ama 3-0 geçeriz diyorum.

Aslan menüsü:

yarı finalde piliç

finalde çikolatalı kuş / bira

Banvit yorgun. Biz baya dinlendik. Bu maçı alırsak seriyi 3-1 alırız.

Banvit, Olin serisinden çok yıprandı. 5 maç oynadılar. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım. İlk maçı alacağımızı düşünüyorum.

Koskoca GS takimi Banviti rakip goruyorsa zaten rakibini elese bile bence elenmis sayilir. Banvit nedir , bir takim bile sayilmaz. Ugrastigimiz takimlara bak , Olin edirne , banvit , vs vs... Baskette number 1 fb dir , iki efes , uc de GS ... Yarin GS ikincilik ve birincilik icin en kuvvetli aday olacaktir , hala banvitlerle filan ugrasacaksak vay halimize

inşallah oyuncular senin gibi düşünmüyordur.

Banvit Olin serisi 5. maça kadar gittiği için Banvit baya bi yıprandı biz ise rahat geçtik. Saha avantajı Banvit te olsada 3-1 yeneriz.

juan dixonda sakat biz seriyi 3 0 zorlanirsak 3 1 banko alırız carsamba gunu zaten kolay alicaz...

Cevap: Play-Off Y.F. 1.Maç | Banvit - Galatasaray C.C | 25 Mayıs | 20.00 | Spormax

Banvit'i niye bu kadar küçümsüyorsunuz anlamadım. Zor bir seri bence. Şanslar eşit.

Cevap: Play-Off Y.F. 1.Maç | Banvit - Galatasaray C.C | 25 Mayıs | 20.00 | Spormax

Bandırmadaki ilk 2 maçtan birini kazanmalıyız en azından 3-1 ya da 3-2 kazanırız diye umuyorum :)

Koskoca GS takimi Banviti rakip goruyorsa zaten rakibini elese bile bence elenmis sayilir. Banvit nedir , bir takim bile sayilmaz. Ugrastigimiz takimlara bak , Olin edirne , banvit , vs vs... Baskette number 1 fb dir , iki efes , uc de GS ... Yarin GS ikincilik ve birincilik icin en kuvvetli aday olacaktir , hala banvitlerle filan ugrasacaksak vay halimize

number 1 ULKER number 2 EFES number 3 GS number 4 fener.

Hazırlık maçında Efes, Galatasaray'ı yendi

İki yarı finalistin Sinan Erdem'deki karşılaşmasında Efes Pilsen hücumu daha iyi paylaştı, Galatasaray'da ise Ermal Kurtoğlu ve Preston Shumpert öne çıktı.

Beko Basketbol Ligi play-off yarı finalinde Fenerbahçe serisine hazırlanan Efes Pilsen, Banvit’in rakibi olan Galatasaray’ı hazırlık maçında 94-92 yendi. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını 54-50 Galatasaray önde tamamladı.

Evde yemek yaparken eli yanan Galatasaraylı Jerry Johnson eli sarılı olarak sahada yer aldı.

Karşılaşmanın ilk dakikalarında Vujcic ve Thornton ile sayılar bulan Efes Pilsen üçüncü dakikayı 9-6 geride geçti. Altıncı dakikada Galatasaray farkı 10 sayıya çıkardıktan sonra Sinan, Kerem Gönlüm ve Cenk ile 10-0’lık bir seri yakalayan Efes Pilsen 8.30’da skora denge getirdi:19-19. İlk çeyreği Galatasaray, Ermal’in etkili oyunu ile 22-21 önde geçti.

İkinci çeyreğe Ender’in üçlüğü ile başlayan Efes Pilsen karşılaşmada ilk kez öne geçti: 24-22. Maçın 16. dakikası 40-40 eşitlik ile geçildi. Shumpert ile sayılar bulan Galatasaray, soyunma odasına 54-50 önde gitti..

İkinci yarıda Sinan ve Vujcic’in basketleri ile 54-54’lük skoru yakalayan lacivert-beyazlılar Kerem Tunçeri’den arka arkaya gelen sayılar ile 24.30’da üstünlüğü yeniden ele aldı: 61-58. Bu dakikadan sonra Rakocevic ve Ersin de skora katkı verince Efes Pilsen bu çeyrekte skoru devamlı önde götürdü ve üçüncü çeyrek 76-73 Efes Pilsen lehine sona erdi.

Rakocevic’in üçlüğü ile 32. dakikada skor 82-75’e geldi. Galatasaray son dakikalarda baskı sonucu kaptığı toplarla yaklaştı ama yetişemedi.

Efes Pilsen’de Igor Rakocevic 13, Lawrence Roberts 10, Kerem Tunçeri 12, Kerem Gönlüm 13, Ender Arslan 14, Ermal Kurtoğlu 24, Preston Shumpert 18 sayıyla oynadı.

Basketfaul.

İyi maç olmuş skor önemli değil

Ezeceğiz önümüzü kim çıkarsa.

Üst Alt