Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit 85-74 Galatasaray C.C | 27 Mayıs | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit 85-74 Galatasaray C.C | 27 Mayıs | Maç Sonucu

f26e0logo_buyuk.gif

75d36banvit.PNG
V.png
0d413galatasaray-logo.png

1723cbanvitsalon.jpg

057bdspormax.png

Beko Basketbol Ligi Yarı Final Play-Off İkinci Maç

Banvit Basketbol Kulübü - Galatasaray Cafe Crown

Kara Ali Acar Spor Salonu, Balıkesir

27 Mayıs

18.00

Spormax

Cevap: Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit - Galatasaray C.C | 27 Mayıs | 18.00 | Spormax

alalım bu maçı finale Abdi İpekçi'de çıkalım

Cevap: Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit - Galatasaray C.C | 27 Mayıs | 18.00 | Spormax

Bir yanım 1-1 olsun,burda 2 maça gideriz diyor...

Mantığım tabi ki 3-0la geçip finale diri kalalım diyor...

Bu maç ilk maç kadar rahat olmayacak, ama bizim takımın bu ligde yenemeyeceği takım yok.Sahada mücadele etmemiz yeterli kazanmamız için.Kadro kalitesinden tut, her yönüyle daha iyi takımız Banvitten.Bu maçı kaybetmek için extra şeyler yapmamız lazım.Sezon içinde bizi yenmiş olabilirler ama bizim takım daha diri ve daha iyi durumda son günlerde.Yine galibiyet bekliyorum Aslanlardan.

fenerbahçe maçını sabırsızlıkla bekliyoruzzz

Bu maçı da alırız, Banvit'in 2 gün içeridinde toparlanavileceğini sanmıyorum.

istanbulda oynanmayacak mi mac nasil is lan bu

Sakin olup savunma sertliğimizi koruyup maçı alırız umarım.

Banvit yorgun tamam ama dünkü gösterdiğimize oyuna karşılık verecek takım çok çok az.

27-21den sonra gerçekten vidaları sıktık.Hadi aslanlar sizlere güveniyoruz.

Bu arada dünkü maçın özeti federasyonun sitesine koyulmuş izleyen izleyebiliriz.

Bu maçı da alıp, fazla zaman kaybetmeden finale gitmeliyiz. Kaybetsek de pek birşey olmaz ama takım, kazanma isteğinden ve mücadelesinden ödün vermeyecektir yine.

ilk mactaki gibi rahatim saolsun cimbomum iy2 ms2 dedim 50 liradan 112 lira kazandim gene rahatim gene basıcam banvit zone savunmasına karsilik veremiyor...

ilk maçı aldık diye rehavet olmaz inş takımda.hoş Oktay Hoca varken de oyuncuların rahat davranması oldukça güç;)

ilk maç kadar kolay olmaz ama zor da olsa kazanabileceğimizi düşünüyorum.

ya bari final maçları biraz geç oynansa final haftama denk geliyor :(

ilk maci kazandik ya hemen Engin Kenerman'i hakem olarak vermisler.

[video=youtube;OsyfQx7RR4I]https://www.youtube.com/watch?v=OsyfQx7RR4I&feature=player_detailpage[/video]

Bekle F7 finalin sonuda boyle olucak.

Koyduk mu ?

Bu maçıda alırsak işimiz çok kolaylaşır

Ben hala Efes gelir Finale diyorum.

Ama Fenerde gelirse fena olmaz aslinda. Derbiler daha güzel oluyor :D

Üst Alt