Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn


Cevap: 4. ön eleme'deki muhtemel rakiplerimizKim Gelirse Gelsn Farketmz Bunu Biz Deil Onlar Düşünsn..Kim gelirse gelsin farketmez.Bunu biz değil,onlar düşünsün.
 
Cevap: 4. ön eleme'deki muhtemel rakiplerimizamma tur varmış yaw bari hepsini yenince bide biz şeref turu atalım o da bizden olsun.
 
Cevap: Play Off'taki muhtemel rakiplerimiz..muhtemel rakiplerin hepsi traş.kim gelirse gelsin.bi de bu yeni statü ne acayip.oyna oyna bitmiyor...
 
Cevap: Play Off'taki muhtemel rakiplerimiz..muhtemel rakiplerin hepsi traş.kim gelirse gelsin.bi de bu yeni statü ne acayip.oyna oyna bitmiyor...UEFA Avrupa Ligi'ne başlangıç itibariyle çok ama çok fazla takım katıldığı için başlangıç tablosunu oluşturmak için maalesef bayağı maç oynanması gerekiyor. Daha Şampiyonlar Ligi ön elemesinden elenen takımlar gelecek. Örneğin Sivasspor...
 
Cevap: Play Off'taki muhtemel rakiplerimiz..Play Off son maçlarımız.Sonra gruplar ama Hearts'ın çıkmasını çok istiyorum.Güçlü takım.
 
Cevap: Play Off'taki muhtemel rakiplerimiz..Tek Genk tehlikeli diğerlerini rahat eleriz,bir de cl'den gelecekler var.Cl'den geleceklerin bizle eşleşme ihtimali var mı ?
 
Üst Alt