Play-Off'u Geçebilecek Miyiz ?? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off'u Geçebilecek Miyiz ??

Cevap: Play-Off'u Geçebilecek Miyiz ??

Maçlar böyle biterse; Karadağ,Estonya,İrlanda, Çekler falan rakibimiz olur. Portekiz,Fransa,Türkiye,Hırvatistanda sanırım seri başı oluyor.

Türkiye

İrlanda

Estonya ( Sırbistan )

Bosna ( Fransa )

İsveç

Hırvatistan

Karadağ

Portekiz

Çek Cumh.

Şuanki durum bu sadece 3. ve 4. gruplarda takımlar değişebilir.En iyi 2. kim olacak? Biz seribaşı oluyormuyuz bu sonuçlara göre ?

Kim gelirse gelsin geceriz,gerektiğinde zor gol yiyen bir takımız,yine defans yapıp birseyler yaparız.

şuandan sonrası bizim elimizde kim gelirse gelsin.hani çok övündüğümüz mücadeleci ruhumuz finallere kalmaya yetecek mi?bana kalırsa bu ruhsuz adamlarla olacak iş değil hepsinin kafa 1500 yüz,maçın içinde olan adam yok,inşallah önümüzdeki yaz tek bir takımı destekleriz,o da milli takımımz olur.

Oyunumuza bakacak olursak Avrupa sampiyonasi bizim icin bir hayal.

Defansif futbolla 1 kez sicradik,daha 2. kez sicrayacagiz yani play offlarda,3. de kötü seyler olabilir.

uefanın rankingine göre

play-off team rankings: Croatia 6, Portugl 8, Czech R 14, Turkey 17,

muhtemel rakiplerimiz Ireland 19, Bosnia 20, Montgro 30, Estonia 38..

estonya harici zorlanırız gibime geliyor. Bosna gelmez inşallah.

iyice kafam karışıtı. biz seri başımıyız degilmiyiz anlamadım. bazı yerlerde degiliz deniyor. birde playofu gecersek kupaya 4. torbadan gircekmişiz. işimiz baya zor.

İte kaka da olsa evet. Ya çok kızıyorum oynanan oyuna, takım olamayışımıza falan ama elim hayır'a gitmiyor bi türlü :/

milliyet 2.torbadayız demiş muhtemel rakipler de portekiz hırvatistan bosna irlanda. portekiz ya da hırvatlar geldi mi banko eleniriz bosna irlanda şanslar eşit

Üst Alt