Playstation 3 mü Xbox 360 mı ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Playstation 3 mü Xbox 360 mı ?

Karne hediyesi olarak ps3 düşünüyordum sonra Xbox 360 daha ucuz olduğu için onu da düşündüm.Sizce hangisi her yönden ?

Cevap: Playstation 3 mü Xbox 360 mı ?

Xbox 360 al.

Zaten tüm oyunları bulabiliyorsun,performans olarak PS3'ten hiç bir farkı yok.Üstüne Xbox için korsan oyun da bulabiliyorsun,Beşiktaş Sinanpaşa pasajında gayet satılıyor:)

Tahminimce senin içinden PS3 almak geçiyor,Xbox sadece bir alternatif.İstediğini al,sonradan aklında kalmasın,üzülürsün.

Ama Xbox 360'da kırmızı ışık sorunu varmış ve sıfır olarak hiçbiryerde yok.

Büyük mağazalardan alamassın 0 olarak,zaten Türkiye'de satılmıyor büyük mağazalarda daha =)

Ama spot bilgisayarcılar getiriyor,onlardan bulabilirsin.Kırmızı ışık sorunu falan da yok.

Şimdi PS3 tavsiye edenler şunu diyecek,çok daha iyi bir sistem.Doğru.Ama bu sistemi tam kapasite kullanan oyunlar daha piyasada yok,bir 2-3 yıl daha da çıkmayacak.Eğer PS3 alırsan,bu 2-3 yıl içinde aldığın oyunların parası 2.bir PS3 almaya yetecek miktarda olacak.Çünkü en az 90 TL civarından satılıyor oyunlar.

Xbox alırsan 2-3 yıl çok rahat kullanırsın,daha sonra istersen PS3'e geçersin.Şu anda çıkan oyunlar itibariyle ikisinin de verdiği performansda hiç bir fark yok.

Tabi evinizde plazmanız varsa al bir konsol,normal bir televizyona bağlayacam diyorsan PS2'den görüntü olarak bir farkı olmaz :eek:

Fark fazla yokmuş.:D Xbox kurulumu çok karışık geldi.Ve de normal televizyona bağlanmıyor galiba.

Fark fazla yokmuş.:D Xbox kurulumu çok karışık geldi.Ve de normal televizyona bağlanmıyor galiba.

Çeşitli aparatlarla bağlayabiliyorsun ama aldığın konsol next-gen,kalkıp eski tüplü tv ye bağlamak istersen bir anlamı kalmaz.

Zaten dünyada da 34 milyon Xbox 360,27 milyom PS3 satmış.Aradaki 7 milyon insan da benim gibi düşünüyor heralde :)

Çeşitli aparatlarla bağlayabiliyorsun ama aldığın konsol next-gen,kalkıp eski tüplü tv ye bağlamak istersen bir anlamı kalmaz.

Zaten dünyada da 34 milyon Xbox 360,27 milyom PS3 satmış.Aradaki 7 milyon insan da benim gibi düşünüyor heralde :)

Eski değil 70 ekran normal tv.:D

Şundan ;

3370%20S_593.jpg

Eski değil 70 ekran normal tv.:D

Farketmez,önemli olan HD Ready ya da Full HD bir televizyonun olması.70 ekran da benim tabirimle eski dediğim tüplü televizyonlara giriyor.Onlarda görüntü olarak PS2'den bir farkın olmaz,boşu boşuna alma yani öyle bir televizyonun yoksa :eek:

Üst Alt