Podolski İçin Kulübümüze Mail Atıyoruz ! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski İçin Kulübümüze Mail Atıyoruz !

Cevap: Podolski İçin Kulübümüze Mail Atıyoruz !

Mutlaka ama mutlaka alinmali riera + 12 m. € ya kadar da teklif sunulmali . İyi futbolu iyi oyuncular oynarbakiniz melo bonservis opsiyonu yanilmiosam 13 m € ancak 4 senede ayni mebkiye 3 adam alip 4 m € vermektense bir tanesine 12 m € verip 4-5 sene yararlanmaliyiz teansfer boyle olmali. Podolskioynadigimiz sistemde dunyanin en iyilerinden yasi 26 oynadigi kulup simdilik Koln, tum imkanlar zorlanmali

Boşverin Podolski'yi Biz Emre'yi kazandık... Yerim Podolskiyi..

ama düşündüm de alınsa fena olmaz bee :D

Birakin podolskİyİ falan mİlletİn aklini kariŞtiriyorsunuz o tren geÇtİ

o zaman alinsa alinirdi Şİmdİ ancak ayakkabisi alinir.10 mİlyon euro ya alamadik Şİmdİ 20 mİlyon eurodur fİyati yada yaklaŞik o nun cİvaridir.

İŞİn İlgİnÇ yani 20 mİlyon euro bİle versen artik bİze gelmez en İyİ sezonlarindan bİrİnİ yaŞiyor.sezon baŞi olsaydi olurdu Şİmdİ ancak rÜyada olur.

Madem maİl kampanyasi yapacaksin alabİleceĞİmİz futbolcuya yapalim kİ İŞe yarasin. DÜnyadan bİr haber maİl kampanyasi yapiyorsunuz.

Bu mail işi saçma geldi bana. Yani Fatih Terim ve teknik ekip kimin alınıp alınamayacağına karar veremiyor mu ? Veremiyorsa ne iş yapıyorlar ?

Faütih Terim ve Yönetim sezon başında taraftar istiyor diye Keita ve Drogba ile ilgilendi... Böyle şeylere önem vermiyor alabilirsiniz, yada saçma gelebilir ama Başkan taraftarın isteğine önem verin bir insan....

Herkes kendi varsayımına göre konuşuyor, Podolski'nin bize gelmeyeceği, 20 milyon €'dan aşağı alamayacağımız gibi.

Varsayımlarla iş yapsaydık, Eboue'yi 6-7 milyon Euro'ya alırdık, ya da pahalı diye hiç almazdık.

Evet Podolski çok iyi bir sezon geçiriyor, ama Ocak'da 10-15 milyon Euroluk transfer yapacak kaç takım var dünyada? Arsenal gider 15'i bastırır isterse, ama isteyeceğini kim garanti edebilir?

Benim fikrim Podolski'yi alma şansımız var. Senede 2.5-3 milyon Euro verebilecek takım kolay kolay bulamaz, o yüzden eğer Köln'ü ikna edebilecek bir rakamla gidersek, Arsenal gibi dev bir talibi de olmazsa, alırız.

Ama almalımıyız sorusuna, yüksek maliyet nedeniyle, cevap vermek zor. Kaç oyuncu alacağız Ocak'da, bütçemiz ne gibi sorulara ceap vermek gerekiyor önce.

Sistem 4-4-2 mi olacak, 4-2-3-1 mi, 4-3-3 mü? Fatih Terim elindeki kadroya göre sistem kuruyor da, ileride istediği oyuncuları alınca, sistemi değiştirecek mi?

Fenerbahçe maçında gördüğüm oyun ve sistemden sonra, varsayım yapmanın yanlış olacağını düşünüyorum. Çünkü her an her şey değişebiliyor.

Podolski hem yaşı, hem kalitesi hem de fiyatı (15 milyon Euro'a kadar) itibariyle Galaasaray'a çok katkı yapacak bir oyuncudur. Arda'nın yerini dolduracak, hatta onu unutturacak kadar iyi bir oyuncudur.

Üst Alt